Tırnak mantarına son!!!!Sonunda kurtuldum.

Teşekkürler peki nasıl kullandınız akşam yatmadan tırnağa mı sürdünüz sonra uzadıkça kestiniz mi nasıl oluyor ?
Ben her akşam yatarken tırnağımın üzerine tamamen kaplayacak şekilde sürdüm. Tabi bir saate yakın kitap filan okuduğum için o tırnağımda kaldı yani hemen uyumadığım için yatarken uyguladım. Her akşam istisnasız uygularsanız zaten ortalama 10-15 günde geçiyor. Tırnak bakımınızı normal bir şekilde yapıyorsunuz. Uzadıkça diğer tırnaklarınız gibi keseceksiniz.

ya benim kaç yıldır vardı, kaç doktora gittim kaç ilaç. aynı zamanda ellerimde de egzamam vardı, ama geçirdim.hepsini organik sertifikalı ecocert li, saf lavanta markası Le chateau du bois ya borçluyum. saf lavanta meğer nelere ilaç oluyormuş, 16.yy da zaten itfaiyeler fransa da hep yanında taşırmış cilt problemleri için. Hanımlar deneyip görün, her ilacı da kullanmayın.

Merhaba arkadaşlar benimde ayak baş parmağımda kendimi bildim bileli bu mantar illeti var kapatmak için oje suruyordum hep sonra bi ara ojeyi sileyim dedim oje kaldi yapismis gibi tirnaga cok daha kotu bir goruntu oldu yalniz benim ayak tirnagi komple mantarli ayni sefa işe yarar mı denesem mi acaba ? simdiden tesekkurler

Merhaba arkadaşlar benimde ayak baş parmağımda kendimi bildim bileli bu mantar illeti var kapatmak için oje suruyordum hep sonra bi ara ojeyi sileyim dedim oje kaldi yapismis gibi tirnaga cok daha kotu bir goruntu oldu yalniz benim ayak tirnagi komple mantarli ayni sefa işe yarar mı denesem mi acaba ? simdiden tesekkurler
Kesinlikle denemelisin. Pahalı birşey değil zaten, kimyasalda değil.

merhaba işe yaradı mı krem ?
ben bir aydan sonra kullanmayı unutmaya başladım. Ara ara kullandım malesef bir ayda işe yaramadı bende :KK43: daha fazla kullansaydım beli fayda sağlardı.İyi oldu hatırlattınız bu gün yine göreceğim bir yere koyup unutmadan kullanayım.

Merhaba arkadaşlar , uzun zamandır yorum yazmıyordum ama bu illetten kurtulmak isteyen çok oldugu icin ve ben fayda gördüğüm icin yazmadan edemedim. Ayni Sefa kremi Harika mucize yarattı bende. Ben mecitefendi sitesinden sabunu ile birlikte set aldım her gün günde iki kez tırnaklarıma yedire yedire sürdüm. Her banyoda sabunu ile yıkadım tırnaklarımı ve ayaklarımı . Sonra banyodan çıkınca gece kramledim. Düzenli olarak kestim ve tırnak içlerimi temizledim. Oje mümkün mertebe sürmedim.Bu sayfalarda okumuştum arada bir de tırnaklarıma çamaşır suyu surup eski bir dış fırçası ile fırçaladım . Camasir suyunu çok sık yapmıyorum 20 günde iki kez yaptım . Gözle görülür bir düzelme var çok şükür. İnsallah siz de şifa bulursunuz

Bende kullanmaya başladım acaba ek olarak excilor damı kullansam hızlansın diye?
Aşamaları yazacam inşaAllah

bendede tırnak mantarı var bı kaç sene once oldu hastaneye gıttım doktor ılac yazdı ılacı kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra hamıle oldugumu ögrendım doktorda bana hamıleysen sakın kullanma dedı şimdi kızım 1.5 yasında emzırıyorum hala kullanmadım adı terbısıl krem ve hap korkuyorum kullanmaya kızımı emzırdıgım ıcın ama yaz geldı bilmiyorum kismile acaba kullanmaya baslasam mı bıde senın dedıgın bu aynısefa kremı emzırenler kullanabılıyomu cvp verirsenız sevinirm
Terbisil tab. Karaciğer enzimleri ne baktırmadan kullanmayın derim

ya benim kaç yıldır vardı, kaç doktora gittim kaç ilaç. aynı zamanda ellerimde de egzamam vardı, ama geçirdim.hepsini organik sertifikalı ecocert li, saf lavanta markası Le chateau du bois ya borçluyum. saf lavanta meğer nelere ilaç oluyormuş, 16.yy da zaten itfaiyeler fransa da hep yanında taşırmış cilt problemleri için. Hanımlar deneyip görün, her ilacı da kullanmayın.
Merhaba, La Chateau du bois kremi mi kullandınız?

İstanbulda yaşayan arkadaşlar Podimiyo Ayak Sağlığı sayfasının görsellerine instagramdan göz atsın derim. Login • Instagram
Bayağı mantarlı tırnak iyileştirilmiş.
8 yıldır her yolu denemiş ve bu illetten farklı denemeler ile kurtulamamış biri olarak, İzmirde yaşadığım için bende İzmirde farklı bir ayak bakım merkezinde tedaviye başladım bakalım.

herkese öncelikle geçmş olsun...bu illet hastalık bndede war hemde yıllardır uğrasıyorum fakat hiçbir ilerleme olmadı.iki ayak baş parmağımda mantar war gtmediğim hastane kullanmadıgım ilaç kalmadı.tırnak cılası haplar kremler spreyler tırnak eriten krem kullandım fakat yine aynı:KK43: yazın açık ayakkabı gyemiyorum görüntüsü cok iğrenç gyersem bile hep takma tırnak kullandım onunda düşer korkusu yüzünden ayaklarıma sürekli bakardım:KK43: wallaa insanın psikolojısı bozuluoo ... gttim blki düzelir die tırnaklarımı cktirdim bin bir acı içinde ama yine fyda etmedi ne tırnak uzadı nede düzgün bir tırnak cıktı...tırnaklarım kalın bide yarım hiç uzamadı ne yaptıysam ...snra wenefomed i aldım 3 aydır kullanıyorumm burdan okudugum kadarıyla bazı arkadaşlara iyi glmiş fakat bnde yine bir ilerleme yok sadece rengini değiştirdii okadr:KK43: bn napıcamda düzelticem bu tırnaklarıı lutfen bnım gbi olan arkadsşlar cwp wersin bi yol gstersin...yıllardır bundan kurtulmak için ugrastım ama bi yol bulamadımm...yardım ederseniz cok swinirimm....

Merhaba benim ayak parmağım da mantar yok bu ayağımın altında var sulu mantar ilk defa başıma geldi kremi aldım ben doktorum verdigi kremler de kullansam bir şey olur mu ise yaradimi siz de veya yarar mı :)

Mrb bende izmir ayak bakımından gitmek istiyorum mantar icin aşağı yukarı ne kadar ücret alıyorlar tahminen en azından hazırlıklı giderim çok pahalı diyenler olmuş

X