Tırnaklarımdaki sorun LÜTFEN yardııımm !!!

ceRen_ea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
12
0
29
Benim sorunum biraz garip bu sorun tırnak yiyenlerdede olur
tırnaklarda uzayan beyaz kısım var ya bende o geriden başlıyor çünkü ben o kısımla hep kalemle oynardım ders çalışırken falan malum insan uğraşıo bunu nasıl eski haline çevirebilirim ?
Birde tırnaklarım küçük aslında normalde o kdr küçük değildi ama o beyaz kısım geriden başlayınca birde hani tırnağın en üstünde beyaz bi yer var ya bende o yok etimi biraz geri ittirince görüyorum ama eski haline geri geliyo hemen ne yapmalıyım lütfen tırnaklarımı uzattığım bile belli olmuyo çok kötü ne olur yardım edin bana :KK43:

Son düzenleme:
ben anlayamadım canım
Etin bittiği yerdeki beyazlığı diyorsun galiba
Senin etle çok uzun olmasın
Manikür yaptırmışmıydın daha önce ya da o etleri ittiysen kopardıysan uzama yapmış olabilir
Manikür yaptır ya da rahatsızlık veriyorsa önce bi dr. göster

tam anlayamadim ama sanirim tirnak etlerinden bahsediyorsun manikur yapman gerek canim.tirnak etleri uzayinca tirnagi oldugundan daha kucuk gosteriyor.

Arkadaşlar şöyle anlatim tırnak uzadığı zaman beyaz uzar ya hani uzamış beyaz kısmı etin bittiği yerden başlar bende o geriden başlıyor bunun için uzadığı zaman hem tırnak küçük gözüküyor hemde uzadığı belli olmuyor elimi çevirdiğim zaman uzayan kısımlar gözükmüyor
birde tırnağın başladığı yerde bi beyazlık var ya o benim tırnaklarımda yok ama etimi geri itince görüyorum manikürle olcakmış gibi gelmiyor bana acaba eti geri geri itsem eski halina döner mi ?

bendede aynı sorun war.dewamlı oje sürmemden dolayı oluştu.tırnaklarım hiç hava almıyodu.sonunda dediğin gibi ortaya kadar tırnak gibi görünen bi görünüm oluştu.aynı zamanda tırnagımın iç tarafında bişeyler çıkıo.kaç sene oldu hala geçmedi.oja felan süremiyorum artık.

X