Toparlıyamıyorum kendimi bana bi el atın güç verin.

Daha bebeğim 5 aylık zaten 2. İçin daha çok var belki 3-4 yaşına geldiğinde ama ben istiyorum 2-3 çocuğum olsun kalabalık bir ailem olsun istiyorum bu benim genel düşüncem
Valla bu durumda ikinci hatta üçüncü çocuğu yapmak ayağına sıkmak olur. Eşinizle doğru düzgün evlilik hayatınız bile yok daha da mutsuz olmaz misiniz sizce?

Ben de size güldüm
Evliliğinizde büyük sorunlar var 2. Çocuk diyorsunuz
Evet çok güvenli ve huzurlu bir evliliğiniz var
Türkiye de genel de insanlar neden evlenir aynı evde yaşayalım meşru seks yapalımdır

Evliliğin bir kısmı seks evet o zaman aseksüel olacaksınız sadece kalp sevgisiyle doyacaksınız
Ama siz onu da yapamıyorsunuz
E boşanmayı da düşünmüyorsunuz

Adam da şuan para yok diye psikoloğa gidemiyor
Yani kısa vadede bir çözüm yok
Enseye şaplak moduna geçmezsiniz umarım

Bir de sözleşme ne ya 3 günde bir olacak söz veriyorum ne
İçinden gelmiyorsa yapmaz
Sözle olacak iş mi bu işler

Bugün 2. Çocuğu yapacam demedim. 2 belki 3 çocuklu bir yuva istiyorum. Kalabalık aile olmak istiyorum. Kendim zaten sağlıkçıyım. Yaş aralığını 3-4 civarı düşünüyorum. Daha sıkıntılı bir süreç olmadı eski haline döndü. Ama evliliğimde huzursuz kötü gitseydi boşanmayı düşünürdüm. Ben sorunu çözmek istiyorum. Konuyu açma sebebimde biraz moral almak güç kazanmak gurbetteyim burda konuşabilceğim birileri yok. Zaten böyle bi konuyu arkadaşlarımla konuşmak istemem

O şekilde belirtmediniz öyle demiş olsaydınız ona göre cevap yazardık. Eski halinden memnun değilsiniz sorun orda sizlik bı sıkıntı yok eşiniz doktora gitmeli kilonuz vs de onemlidir ama cinselliğe o kadar yansımaz . Çok özel olmazsa kaç kilosunuz boyunuz kaç

Bende çok istekli biri değilimdir. Dengeyi bulmaya çalışıyoruz. Sağlık sorunum yok sadece bana yeterli geliyor şu anki haliyle.
Eşinizin sağlık sorunu var mı önce onu bulun. Eğer yoksa ya sizi arzulamıyor ya düşkün değil ya da cinsel yönelimi farklıdır aklıma başka sebep gelmedi açıkçası

Eşiniz çok arzulu bir erkek olmayabilir bu da bir yapıdır
Bana sürekli bunu söylüyor benim yapım bu. Seni sevmediğim için değil diyor. Aklıma gelmiyor diyor. Gecelikle bile uyusam. ben şu ayda 1 olayını kabul etsem hiç bir sorunumuz kalmayacak. Ama ayda 1 sanki çok az geliyor bana bende cinselliğe pek düşkün değilim ama sanki normal değiliz gibi geliyor. Bni arzuladığı zaman kadın olarak mutlu oluyorum. Duygusal olarak.

Aslında kilo da bahanlne. Kilo da olupda iyi olan var

Ayda 1 şaka gibi

Valla o isler ha deyince düzelmiyor,ha düzenlenleri var olmaz mı ama onlarda sorunun sahibi problemi kabul edip çözüm odaklı yaklaşıyor olaya. Şimdi sizde böyle bir durum yok zaten,eşiniz sürekli oteliyor. Libidoya dışarıdan müdahale yapılamıyor malesef,en fazla eşinize hormon replasmani tedavisi verirler ki onu da testosteronu ölçüp normal deyip gönderiyorlar. Öyle sizin istediğiniz ölçüde ,gün aşırı,iki günde bir,haftada üç kere falan böyle ütopik hayaller kurmayın. Terapist erken boşalma ve sertleşme problemini cozse dahi olmayan isteği var edemez

Keşke evlilik bu kadar basit olsaydı. Meşru sex. Bende güvenilir insan aramışım. Çpcuğuma düzgün baba aramışım. Bende ne zorlamışım kendimi. İhtiyaca binaen biri yetermiş.

Kilom 88 boyum 1.60 böyle az sex spermi azaltır mı diye merak ettim. Bilmediğimden. Çünkü daha önümüzde yıllar var. Böyle giderse diye. Eski halinden memnun değildim. Bunu dile de getirdim düzeltemeden bebiş girdi araya. Hamileyken atandım. Gurbete gittik. Şimdi çocuk içinde ücretsiz izin aldım mecbur hamileyken taşondım vs.

Ayda bır az orası doğru tabiki siz de arzulanmayi istersiniz her kadın ister

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…