Toparlıyamıyorum kendimi bana bi el atın güç verin.

Anladım. Siz zayıf olsanız bile bunun değişeceğini sanmıyorum acikcasi

Anladım. Siz zayıf olsanız bile bunun değişeceğini sanmıyorum acikcasi
Kilom zaten benim moralimi bozuyor. Kendimi çok mutsuz ve güçsüz hissediyorum çzgüvenim gitti hiç bir kıyafetim olmuyor. 65 dim

Yılda 12. Özel günler flan belki 15 e çıkıyodur bide çok yoğun bir işte çalışıyor. Tembellik mi artık nedir. yoruluyorum diyor.
Bahane ediyor acaba ereksiyon sorunu mu var ondan mı çekiniyor 1 ay çok az en az 7 8

Kiloyla ne alakası var ya o zaman obez bireyler seks falan yapmasın,iktidarsız adamların bahanesi bu sen tığ gibi de olsan bahane bulacak olan bulur. Kilo özgüveni dusururve hareket kabiliyetini kısıtlar. Direkt etkendir diyemeyiz.

Offf çıldıracağım artik.... Neden çocuk neden ya neden? Bile bile goz gore gore neden çocuk yapılır yahu neden?
Ah kuzum niye çıldırıyorsun çocuğum gayet güven altında boşanmayı düşünmüyorum bi isteksizlik durumu var halledicez. Bunun için boşanmam.

Kilom zaten benim moralimi bozuyor. Kendimi çok mutsuz ve güçsüz hissediyorum çzgüvenim gitti hiç bir kıyafetim olmuyor. 65 dim
Düzgün kahvaltı yapın 6 dan sonra bişi yemeyin suyu bol tüketin verirsiniz

Yılda 12. Özel günler flan belki 15 e çıkıyodur bide çok yoğun bir işte çalışıyor. Tembellik mi artık nedir. yoruluyorum diyor.
Maden işçileri,inşaat işçileri ve birçok beden gücü gerektiren mesleği yapan insanlar sevismesin o halde, yada şirket yönetenler,bankacılar yatsın hep,bahane bunlar bahane

Bn kiloluyum eşim değil. O 1.83 boy 80kilo

Ah kuzum niye çıldırıyorsun çocuğum gayet güven altında boşanmayı düşünmüyorum bi isteksizlik durumu var halledicez. Bunun için boşanmam.
Çocuğun için endişelenmiyor kimse cinsel hayatın duzelmeden çocuk olmasına diyor arkadaş . Boşanma sebebi bile olur şimdi ayda 1 sonra yılda 1 böyle evlilik olmaz ki evliliğin yüzdesini tamamlayan seks

Düzgün kahvaltı yapın 6 dan sonra bişi yemeyin suyu bol tüketin verirsiniz
Sütümün olmaması beni çok yıprattı. Ne yaptıysam artmadı. Pompalarla yara yaptım yine de o süt çıkmadı. Moral bozuldukça ye süt olmadıkça ye. Puf oldum.

Sütümün olmaması beni çok yıprattı. Ne yaptıysam artmadı. Pompalarla yara yaptım yine de o süt çıkmadı. Moral bozuldukça ye süt olmadıkça ye. Puf oldum.
Şimdi mama veriyorsunuz geç değil ama bunu eşiniz için değil kendiniz için yapın siz zayıf olsanız bile eşinizde değişiklik olmaz

Bosanip bosanmamak degil ki sorun, asil sorun sorunu cozmeden cocuk yapmak. Sonradan cikan bir durum değil bu, bir suredir devam eden bir sorun. Hatta çözülüp çözülmeyecegi bile belli olmayan bir sorun. Maddi manevi sorunu cozmeden, çocugu bu sorunun icine goz gore gore dogurmak sorun. Ve bu hep yapiliyor. Sonra 2., 3. Vs. Sonra sorun büyüyor büyüyor büyüyor.

İlk yıllar ayda birse ilerleyen yıllarda daha da seyreklesir emin olun, bu meselenin üzerine düşün ve sorunu aşmak için uğraşın, libidolu erkek kilo vs önemsemez, kilo verirseniz eşinize daha sexi görülebilirsiniz, evde giyiminize dikkat edin, sexi görünecek kıyafetler giymeye çalışın,

Çocuğun için endişelenmiyor kimse cinsel hayatın duzelmeden çocuk olmasına diyor arkadaş . Boşanma sebebi bile olur şimdi ayda 1 sonra yılda 1 böyle evlilik olmaz ki evliliğin yüzdesini tamamlayan seks
bende onu düzeltmeye çalışıyorum zaten. Kanka olmıyak diye.

Ben de onu diyorum zaten,kilonuz eşiniz için isteksizlik yapacak etken değil. Gebeliğinde 25-30 kilo alanlar,doğum sonrası -25 kilo vermiyor ya hani ee verene kadar da sevismiyor mu bu insanlar.
Kiloma zaten eşim bişey demiyor ki. Ben doğum sonrası kendimi toparlayamadım. Ben mıtsuzum böyle. Ve hiç enerjim yok. Çabalasam belki eşimle tekrar düzelmeye başlıycaz ama enerjim yok. Bende davet ederdim. Konuşurdum. Artırmaya yönelik bişeyler yapardım ama şuan hiç enerjim yok kendimi çok yorgun bitkin hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…