Travesti.... :(

Bu saatten sonra ne gecmisi ne gelecegi beni ilgilendirmiyor. Suan da ayni evi paylasiyorsak once oglum sonra da ailem yuzunden. Oglumu birakamam ailem yazdigim gibi arkamda degil. Eger oglum olmasaydi sonucta kadin siginma evine yerlesir bir is bulur calisirdim ya da ailemin yanina daha rahat sigardim .

en kısa zamanda çalışma yoluna git canım...ekmeğini eline al ve güçlen o herifide ipleme ...bu sefer o sana rahat vermeyecek bu soğukluğundan korkacak emin ol..Allaha emanet ol

Kac kez yasadim ..... olayini hep bagirarak kavga cikararak beni susturmaya calisarak uste cikti...

Simdi ise travesti..... Enaz on yeri aratmis travesti videolari diye....

Artik susmayi deniyorum belki hatasini anlar diye ama anlamayacagindan eminim.

Ailem azicik yanimda olsa gozum gormez giderim ama ....

Anladım şimdi çok üzüldüm. Bir de 1 yıldır birlikte olmuyorsanız zaten denilecek bir şey yok.
Ama bundan öncesinde hiç belirti vermedi mi? Tamam başka videolardan bahsetmişsin ama travesti videoları çok farklı bir tercih.

Bu saatten sonra ne gecmisi ne gelecegi beni ilgilendirmiyor. Suan da ayni evi paylasiyorsak once oglum sonra da ailem yuzunden. Oglumu birakamam ailem yazdigim gibi arkamda degil. Eger oglum olmasaydi sonucta kadin siginma evine yerlesir bir is bulur calisirdim ya da ailemin yanina daha rahat sigardim .

senin için söylemedim canım senin durumunu okudum allah yardımcın olsun. olabilir hoşuna gitmiştir gibi şeyler yazan olmuştu başka konuda kanımı dondurdular inan korkar oldum herkesten bi bayan bunu normal karşılıyo erkeklerin ilgilenmesi kaçınılmaz heralde cinselliğe karşı koyamadıkları için

Masal2014;

Allah oncelikle boyle bir durumu dusmanimin bile basina vermesin direk psikolojik bir rahatsizlik donemi geciriyor insan dusundukce.

..... izledigi zamanlarda cok yalvardim hep tatli dille ve dedim ki eger asilamayacak bir sorunsa (beraber olamama durumu) caresi yoksa susar hayat boyu yaninda olurum . Ama adam ne tedaviye ne baska bir careye bakiyor. Ona gore isi buyuten ve sorun yapan benim..

masal2014;

allah oncelikle boyle bir durumu dusmanimin bile basina vermesin direk psikolojik bir rahatsizlik donemi geciriyor insan dusundukce.

..... Izledigi zamanlarda cok yalvardim hep tatli dille ve dedim ki eger asilamayacak bir sorunsa (beraber olamama durumu) caresi yoksa susar hayat boyu yaninda olurum . Ama adam ne tedaviye ne baska bir careye bakiyor. Ona gore isi buyuten ve sorun yapan benim..

ya üzülme nolur:KK43: vallahi bende üzüldüm arkadaşım. Allah ıslah etsın nedıyım :KK47: Peki başka dıkkat cekıcı hareketleri varmı_? Maddi durumunuz falan nasıl?

en kısa zamanda çalışma yoluna git canım...ekmeğini eline al ve güçlen o herifide ipleme ...bu sefer o sana rahat vermeyecek bu soğukluğundan korkacak emin ol..Allaha emanet ol

İnan ki ona karsi ne sevgi ne saygi... Biraz birikmisim var. İse girer calisirsam,kira oder gibi ev sahibi olmati dusunuyorum. Ancak bu dusuncem gerceklesene kadar o kisiyle ayni evi paylasmak zorundayim. Sonrasinda ise evimi ayirip ,bosanma davasi acip hayatima sil bastan oglumla beraber baslamayi dusunuyorum. Sizce de mantikli mi?

İnan ki ona karsi ne sevgi ne saygi... Biraz birikmisim var. İse girer calisirsam,kira oder gibi ev sahibi olmati dusunuyorum. Ancak bu dusuncem gerceklesene kadar o kisiyle ayni evi paylasmak zorundayim. Sonrasinda ise evimi ayirip ,bosanma davasi acip hayatima sil bastan oglumla beraber baslamayi dusunuyorum. Sizce de mantikli mi?

eğer ki düzelmeyeceğine inanıyorsan her şeyi denediysen mantıklı ama düzelebilme ihtimali varsa önce o ihtimalleri değerlendirmelisin..yapacak bir şey kalmadığında ilerde arkana dönüp pişman olmaman adına işte o zaman söylediklerini icraate geçirmende hiçbir sakınca yok gayet mantıklı

Anladım şimdi çok üzüldüm. Bir de 1 yıldır birlikte olmuyorsanız zaten denilecek bir şey yok.
Ama bundan öncesinde hiç belirti vermedi mi? Tamam başka videolardan bahsetmişsin ama travesti videoları çok farklı bir tercih.

İlk defa karsilastim travesti videosuna...
Belki de onceden de vardi bilmiyorum zaten bilmekte istemiyorum.

Benim gozumde kaybedeb o oldu. İnsallah en kisa zamanda is bulur birikmis paramla bir eve yazilir ve kira oder gibi ev sahibi olursam o kisiden kurtulmam daha rahat olur ancak o zamana kadar onunla ayni evi paylasacagim.

Evliligimi kurtarmak icin cok caba gosterdim. Ailesi yuzunden yedigim dayaklarin haddi hesabi yoktur ama inanin ki o dayaklar bile canimi bu kadar acitmadi. Canim cok yaniyor . Ne hayallerle ne umitlerle evlenmistim.

Evliligimi kurtarmak icin caba sarfetmeyecegim. Benim hatalarimla bu hale gelmedik sonucta.
Gecelik giyerdim doner yatardi. Guzel oyunlat oynamaya calisirdim goguerini mi gostermeye calisiyorsun derdi... Daha bircok sey...

Demek ki hepsinin altinda bu sapiklik duygusu varmis.

Artik agziyla kus tutsa nafile... Benim gozumde degersiz ve sadece oglumun babasi olacak.

Eger bastirilmis duygularin varsa baska insanin hayatiyla neden oynuyorsun.

Evlenme git ne yapmak istiyorsa yap bemim ve oglumun gunahi neydi??

ya üzülme nolur:KK43: vallahi bende üzüldüm arkadaşım. Allah ıslah etsın nedıyım :KK47: Peki başka dıkkat cekıcı hareketleri varmı_? Maddi durumunuz falan nasıl?

Maddi durumumuz iyi cok sukur. Evimiz arabamiz var ama neye yarar icinde oturacak sana kadinligini hissettirecek adam olmadiktan sonra....

Ben yoruldum artik bu sondu benim icin. Belli bi zaman ayni evi paylasacagim sadece sonrasinda Allah in izniyle herkes yoluna olacak...

ilk defa karsilastim travesti videosuna...
Belki de onceden de vardi bilmiyorum zaten bilmekte istemiyorum.

Benim gozumde kaybedeb o oldu. Insallah en kisa zamanda is bulur birikmis paramla bir eve yazilir ve kira oder gibi ev sahibi olursam o kisiden kurtulmam daha rahat olur ancak o zamana kadar onunla ayni evi paylasacagim.

Evliligimi kurtarmak icin cok caba gosterdim. Ailesi yuzunden yedigim dayaklarin haddi hesabi yoktur ama inanin ki o dayaklar bile canimi bu kadar acitmadi. Canim cok yaniyor . Ne hayallerle ne umitlerle evlenmistim.

Evliligimi kurtarmak icin caba sarfetmeyecegim. Benim hatalarimla bu hale gelmedik sonucta.
Gecelik giyerdim doner yatardi. Guzel oyunlat oynamaya calisirdim goguerini mi gostermeye calisiyorsun derdi... Daha bircok sey...

Demek ki hepsinin altinda bu sapiklik duygusu varmis.

Artik agziyla kus tutsa nafile... Benim gozumde degersiz ve sadece oglumun babasi olacak.

Eger bastirilmis duygularin varsa baska insanin hayatiyla neden oynuyorsun.

Evlenme git ne yapmak istiyorsa yap bemim ve oglumun gunahi neydi??

çok mantıklı.. Allaha versin hesabını!!! Bencede artık düşünme düşünecek çok şey kalmamış... Peki video dışında dıkkatımı çeken 1ay boyunca bırlıkte olmadık demendı. Yanı zor dayanılır gbı gelıyor bna. _? Eşinizin farklı duygulara eğilimi olduğunu hemen düşünme istersen belki sadece meraktır_??

eğer ki düzelmeyeceğine inanıyorsan her şeyi denediysen mantıklı ama düzelebilme ihtimali varsa önce o ihtimalleri değerlendirmelisin..yapacak bir şey kalmadığında ilerde arkana dönüp pişman olmaman adına işte o zaman söylediklerini icraate geçirmende hiçbir sakınca yok gayet mantıklı

Bir atlik evliydik p... İzlediginde. Dusundum sonra dedim ki kendi kendime farkli hareketler mi ogrenmek istiyor sustum. Bir degil iki degil uc degil kacinci ..

Facede ilkokul arkadaslarimi arattim diye erkek de vardi , oglumla beni gecenin bir yarisi annemlerin kapisinin onune birakti. Ailem geldigimi anlamasin diye gecenin yarisi oglumla yuruyerek eve geldim.

Ben her hatasini konusarak bir yoluna koyarak halletmeye calismaya calistim ama ona olan guvenim yok artik. Ayni yastiga baskoymak mi bir daha asla....

Kimse vazgecilmez degildir...

çok mantıklı.. Allaha versin hesabını!!! Bencede artık düşünme düşünecek çok şey kalmamış... Peki video dışında dıkkatımı çeken 1ay boyunca bırlıkte olmadık demendı. Yanı zor dayanılır gbı gelıyor bna. _? Eşinizin farklı duygulara eğilimi olduğunu hemen düşünme istersen belki sadece meraktır_??

Cok iyi niyetlisin. Hadi diyelim meraktan bakti .... Adama derler hoooppp hemserim travestilere meraktan baktin da karini hic mi merak etmiyorsun hic mi yatakta onu arzulamiyorsun....

Belki cinsel hayatimiz normalinde olsaydi cok kucuk bir ihtimal derdim ki evet belki meraktir da travestinin ne meraki olacak... Hey Allah im ya....

Senin kadar iyi niyetli dusunemiyorum malesef.... Yasadiklarimdan anladim ki esim olacak kisiden bir cacik olmaz olsa olsa ortaya turlu olur... Turluye merak sarmis baksaniza....

cok iyi niyetlisin. Hadi diyelim meraktan bakti .... Adama derler hoooppp hemserim travestilere meraktan baktin da karini hic mi merak etmiyorsun hic mi yatakta onu arzulamiyorsun....

Belki cinsel hayatimiz normalinde olsaydi cok kucuk bir ihtimal derdim ki evet belki meraktir da travestinin ne meraki olacak... Hey allah im ya....

Senin kadar iyi niyetli dusunemiyorum malesef.... Yasadiklarimdan anladim ki esim olacak kisiden bir cacik olmaz olsa olsa ortaya turlu olur... Turluye merak sarmis baksaniza....

cnm haklısın sonuna kdr.. Ama cinsel hayatı ıyı olup yapanda var_?? Yokmu? Eşinle sakin sakin konuşsanız.. Neblym şuan kızgınsın biliyorum haklısında ama bıraz daha bekle istersen enine boyuna konuş meseleyi

cnm haklısın sonuna kdr.. Ama cinsel hayatı ıyı olup yapanda var_?? Yokmu? Eşinle sakin sakin konuşsanız.. Neblym şuan kızgınsın biliyorum haklısında ama bıraz daha bekle istersen enine boyuna konuş meseleyi

Esimle sakin konusulmaz hele de boyle bir mevzuu da..

İster istemez bekleyecegim zaten o evde. Once oglumun ameliyati insallah duzeldiginde bir is sonrasi Rabb imin izniyle gelir insallah.

Konusmaya basladigimizin ikinci dakikasi bagirmaya baslar ve butun binaya rezil oluruz. Cok yasadim bu durumu kaldi ki ben sucluymusum gibi bagirir....

İnan artik bunlari yasamak istemiyorum. Konusmasi gereken de evliligi kurtarmaya calismasi gerekende oydu ama yineliyorum bu saatten sonra dunyayi onume serse nafile....

Bir vazoyu kirarsin yapisrirmak istersin ama hep kiriklarin yeri bellidir. Her kirmanda o kiriklardan daha cok kiriklar meydana gelir ve oyle bir zaman gelir ki vazoyu son bir kez kirarsin ve asla tamir edilecek bir durumu kalmaz. Bende o vazo gibiyim dort yillik evliligimin son kalp kirikligi buydu...

Artik istedigini yapmakta ozgur. Elindeki vazonun degerini bilemedi. Son vurusuyla cop kovasina atti. Konteynira atmasi biraz vakit alacak ama insallah o vazo da birgun o cop kovasindan cikip ondan kurtulacak....

Masal2014;

Allah oncelikle boyle bir durumu dusmanimin bile basina vermesin direk psikolojik bir rahatsizlik donemi geciriyor insan dusundukce.

..... izledigi zamanlarda cok yalvardim hep tatli dille ve dedim ki eger asilamayacak bir sorunsa (beraber olamama durumu) caresi yoksa susar hayat boyu yaninda olurum . Ama adam ne tedaviye ne baska bir careye bakiyor. Ona gore isi buyuten ve sorun yapan benim..

bu görmezden gelinecek bir durum değiki canım yaaa :/

çok üzüldüm bak sen şu adamların yaptığına yaa :KK47:

Allahım akıl fikir wersin böyle adamlara.....

sizinkisi gerçek dertmiş burda eşim p. bakıyor diyen hatunları boğazlıyasım geliyor

Sebep? Herkes bir düşünmek zorunda mı? Yapılan saygısızlığa kırılıp, kızdıkları için boğazlayasınız geliyo-muş ne hoş.

Konuya gelince adam hiç pişmanlık belirtisi göstermiyo nasıl düzeleceksiniz ki :/

Son düzenleme:
Kıyamet mi yaklaşıyo nedir Allah ıslah etsin böyle adamları ne deyim erkeklerden soğudum yemin ederim bizim cinsel hayatımız çok iyi olduğu halde haftada 4 5 kere beraber oluyoduk ki mutlu olması için onca çaba harcamama rağmen adamı gizli saklı tuvalette pavyon kadınlarına bakarken yakaladım ..... izlediğini yakaladım internette nerde açık saçık bikinili bi kadın videoları olsa direk açıp bakıyo sonra geceleri boşalıyo bide niye iç çamaşırını değiştirdin deyince terledimde o yüzden diye yalan söylüyo midemi bulandırdı artık Allah seninde yardımcın olsun canım aynı durumları yaşayan biri olarak ne kadar zor olduğunu biliyorum..

X