Travesti.... :(

Allah sabır versin..

geçen nette haber okumuştum çok şaşırdım ınsanlar ne oluyor diye

belki okuyan vardı kocaman adamlar 46 yasinda yada üstü iki adam nette gay sitesinde tanışıp buluşuyorlar

urfadan adam adanaya kalkıp gidiyor sonra aralarında ne olduysa biri diğerini öldürüyor vs vs ..

ben şok oldum 40 küsür adam evli barklı nsıl yani diye ama dünyanın çivisi çıkmış

sende kendini üzme tamam anladın adamın ne mal olduğunu yok say onu o evden gideceğin zamana hazırlık yap..

kolay değil ama bebeğin için üzülüp koyverme kendini.

Suan da o kadar kotuyum ki... Yaziklar olsun .....

Ne yazacagimi bilmiyorum... Sadece Allah onu kahretsin. Ben bunlari hakedecek ne yaptim Allah im. Sen beni neyle siniyorsun. Doktufum gozyaslarimda bogulsun...

Hepimiz bir şeylerden sınanırız önemli olan bu sınavı nasıl verdiğimiz siz sakin olun yavrunuzu düşünün dik durmalı yavrunuza yansıtmamalısınız kendinizi yıpratmayın derim her şey biz insanlar için neler göreceğiz daha kim bilir o yüzden yıpratmayın kendinizi:KK5:

Asla inanmazlar. Yuruyusunde felan bisey gormedim belki de farketmedim.

Suanda o kadar ofkeliyim ki..... Yazacak bisey bulamiyorum Allah onu kahretsin.

dur canım bi sakin ol. Başka bişeydir bunca zaman nasıl böyle saklayabilirki, kaç yaşında bu adam?
4 yıl diyorsun...
Doktora gider mi ki gerçi bağırıp çağırıyordur

Ya simdi aklima geldi ne kadar salakmisim ben yaaa....(salak oldugum aklima gelmedi) . Esim bir seferinde benim geceligimi giymek istemisti hatta ve hatta ogluma hamileyken agda yapamadigim icin tuy sokucu krem kullaniyordum o anda esim gelmisti ve bacaklarina surmustu hatta makyaj malzemelerimi alip surmustu bir seferinde....

Ay Allah im ben nasil dusunemedim. Hep arkadaslariyla vakit gecirmeyi seviyordu.

Mide bulantisindan,bas agrisindan olecegim.....

Zamaninda belli etmis ama ben farkina varamamisim. Yazarken ellerim titriyor,bayilacak gibi oluyorum ....

Soklardayimmmmm......

Uff çok üzüldüm gözlerim doldu :KK43: Rabbim yardımcın olsun inşallah öyle bir ş...sizle aynı evde yaşamak çok zor olur bir an önce kursa falan başvur hastalık kaparsın Allah korusun pislik iğrençç insanlar ya kaç gündür böyle şeyler okuyorum eşimden soğuyorum ya nasıl insan bunlar kimseye güven kalmadı lut kavminin yok olma nedeni olan şey günümüzde artık ne kadar çok yaygın

:- Dehşete düştüm .. Erkek arkadaşım da yanımda oda bi düşün dü neden olabilir diye ..

1.cisi eşi 'gay' olabilir . :KK31:

Çok acı ve kötü bir seçenek ama olabilir ..

Yada yani meraktan izliyor diyeceğim 3 senedir sürekli yakalıyor muşsunuz.. :26:

Yani bunları yakalamadan önce videoları yatak odanız nasıldı ki ? Yani bilemiyorum gerçekten ..

Sessiz kalman senin zararına adam yapıyorsa bile kendine yapıyor zevki sefasını ..

Sen sessiz kalma ya ilişkin için atak yap ilişkinin %80 i cinsellikten oluşur malesef ..

Yani gerçekten sözün bittiği yer ya ..
:44:

Hepimiz bir şeylerden sınanırız önemli olan bu sınavı nasıl verdiğimiz siz sakin olun yavrunuzu düşünün dik durmalı yavrunuza yansıtmamalısınız kendinizi yıpratmayın derim her şey biz insanlar için neler göreceğiz daha kim bilir o yüzden yıpratmayın kendinizi:KK5:

Gorduklerimiz goreceklerimizin teminatidir derler ya....

Kimse yasadiklarimin farkinda degil zaten.

Oglum bir yana dunya bir yana zaten....

Uff çok üzüldüm gözlerim doldu :KK43: Rabbim yardımcın olsun inşallah öyle bir ş...sizle aynı evde yaşamak çok zor olur bir an önce kursa falan başvur hastalık kaparsın Allah korusun pislik iğrençç insanlar ya kaç gündür böyle şeyler okuyorum eşimden soğuyorum ya nasıl insan bunlar kimseye güven kalmadı lut kavminin yok olma nedeni olan şey günümüzde artık ne kadar çok yaygın

Bugunlerini mumla arar insallah esim olacak...

Allah in izniyle su evden bir kurtulayayim.....
Onumde engelli yollar var ama inaniyorum ki Rabb im bana yardim edecek... Ve o esim olacak da hak ettigini bulacak.

:- Dehşete düştüm .. Erkek arkadaşım da yanımda oda bi düşün dü neden olabilir diye ..

1.cisi eşi 'gay' olabilir . :KK31:

Çok acı ve kötü bir seçenek ama olabilir ..

Yada yani meraktan izliyor diyeceğim 3 senedir sürekli yakalıyor muşsunuz.. :26:

Yani bunları yakalamadan önce videoları yatak odanız nasıldı ki ? Yani bilemiyorum gerçekten ..

Sessiz kalman senin zararına adam yapıyorsa bile kendine yapıyor zevki sefasını ..

Sen sessiz kalma ya ilişkin için atak yap ilişkinin %80 i cinsellikten oluşur malesef ..

Yani gerçekten sözün bittiği yer ya ..
:44:

Aynen oyle sozun bittigi yerdeyim.

Simdilik zorunli onun yaninda kaliyorum,ayri yatiyoruz o geldiginde yatak odasina geciyorum tabii ki oglumuda yanima aliyorum. Oglumla olabildigince az vakit gecirmasini istiyorum.

dur canım bi sakin ol. Başka bişeydir bunca zaman nasıl böyle saklayabilirki, kaç yaşında bu adam?
4 yıl diyorsun...
Doktora gider mi ki gerçi bağırıp çağırıyordur

28 yasinda. İnanin ki onun problemi beni zerre kadar ilgilendirmiyor artik. Doktora gitsede gitmesede dusuncelerim degismez. Ben cok cabaladim son damla bu oldu,eger boyle bir problemi varsa bana soylemediyse kendi bilir.

Beni istemeyeni ben hic istemem...

eşiniz bağımlılık yapmış anlaşılan destek alabilirsiniz ..

İstedigi kadar destek alsin. Beni bu saatten sonra ilgilendirmez. Yalvarsa da yakarsa da benim icin bu evlilik bitti.

Bugun bunu yapan yarin neler yapar. Bu dusuncelerle hayatimi geciremem. Rabb im herkese akil vermis,kullanabilen kullanir. Bu dunyaya da bir kez geliyoruz,kaderim bu diyemem ki eger dersem ve 4 yil boyunca yaptigim gibi yaparsam ne ogluma ne de kendime faydam olmaz.
Hep suphelerle dolu bir hayat geciririm. Sonucta erkeksiz yasanmaz diye bir kanun yok. Acabalarla yasamaktansa ,erkeksiz yasarim daha iyi....

Gozumde dunyalar tatlisi bir oglum var. Ben oglum icin guclu olmak zorundayim,onun icin hayata simsiki sarilmaliyim ve onun icin kendime cekiduzen vermeliyim.
Hayirlisiyla oglumun ameliyati problemsiz gecer ve bende dusuncelerimi gercege yansitirim.

İstedigi kadar destek alsin. Beni bu saatten sonra ilgilendirmez. Yalvarsa da yakarsa da benim icin bu evlilik bitti.

Bugun bunu yapan yarin neler yapar. Bu dusuncelerle hayatimi geciremem. Rabb im herkese akil vermis,kullanabilen kullanir. Bu dunyaya da bir kez geliyoruz,kaderim bu diyemem ki eger dersem ve 4 yil boyunca yaptigim gibi yaparsam ne ogluma ne de kendime faydam olmaz.
Hep suphelerle dolu bir hayat geciririm. Sonucta erkeksiz yasanmaz diye bir kanun yok. Acabalarla yasamaktansa ,erkeksiz yasarim daha iyi....

Gozumde dunyalar tatlisi bir oglum var. Ben oglum icin guclu olmak zorundayim,onun icin hayata simsiki sarilmaliyim ve onun icin kendime cekiduzen vermeliyim.
Hayirlisiyla oglumun ameliyati problemsiz gecer ve bende dusuncelerimi gercege yansitirim.

hakkınızda hayırlısı olsunnn :KK31:

evet son zamanlarda bu adamlara bi haller oluyor.

Ben bir seminere gitmiştim, seminerde bir adamın cinsel tercihlerinin değişmesi ile alakalı bir bölüm vardı.Adam evli barklı çocukları var birden erkeklere ilgi duymaya başlıyor. Ancak kendini frenliyor..

Tam hatırlayamıyorum ama sonra bir yere bu konu ile ilgili danışıyor ve aldığı cevap; bu durumun hormonal olduğu, şuan yediğimiz herşeyin sağlıksız olduğunu ve özellikle tavuk kesinlikle yememesi gerektiği olıuyor.. Tavuk ile ilgili de bilimsel açıklama da yapmışlardı. Yetiştirirken verilen bir hormondan ötürü sanırımerkeklerde bünyesel olarak zayıf olanlarda etki edebiliyormuş.

AYrıca bol bol belinden hacamat yaptırması gerektiği tavsiyesini de alıyor.. BU tavsiyeleri uyguladıktan kısa bir süre sonra adamın cinsel tercihi normale dönüyor..

Tam olarak senin konun ile alakalı olmasa bile bu yukarıda anlattığım tamamiyle gerçek yaşanmış bir olay.. Ve bu forumdan da aşina olduğumuz şekilde malesef toplumumuzun gizli kalmış bir sorunu..

Ben bir seminere gitmiştim, seminerde bir adamın cinsel tercihlerinin değişmesi ile alakalı bir bölüm vardı.Adam evli barklı çocukları var birden erkeklere ilgi duymaya başlıyor. Ancak kendini frenliyor..

Tam hatırlayamıyorum ama sonra bir yere bu konu ile ilgili danışıyor ve aldığı cevap; bu durumun hormonal olduğu, şuan yediğimiz herşeyin sağlıksız olduğunu ve özellikle tavuk kesinlikle yememesi gerektiği olıuyor.. Tavuk ile ilgili de bilimsel açıklama da yapmışlardı. Yetiştirirken verilen bir hormondan ötürü sanırımerkeklerde bünyesel olarak zayıf olanlarda etki edebiliyormuş.

AYrıca bol bol belinden hacamat yaptırması gerektiği tavsiyesini de alıyor.. BU tavsiyeleri uyguladıktan kısa bir süre sonra adamın cinsel tercihi normale dönüyor..

Tam olarak senin konun ile alakalı olmasa bile bu yukarıda anlattığım tamamiyle gerçek yaşanmış bir olay.. Ve bu forumdan da aşina olduğumuz şekilde malesef toplumumuzun gizli kalmış bir sorunu..

İnanılmaz ilk defa duyyorum böyle birşeyi
Eyvahlar olsun o zaman bu tavuklarla beslenen bir nesil geliyor
Erkek çocuklarımız için ciddi tehlike demek bu
Oğluma tavuk yedirmeyecem :KK52:

Evlenmeden ilişkinizn ne kadar geçmişi yada boyutu var bilemeyeceğim ama
muhtemelen zaten var olan duygularını bastırıyordu eşiniz
Belki kendni gizlemek belki de dizginlemek için evlendi
Evlendikten sonrada kendini dürtülerinin akışına bıraktı belli ki
Minik yavrunuza geçmiş olsun , onun içinde sizin içinde en hayırlısı bu adamdan uzakta bir hayat kurmak
Umarım herşey planladığınız gibi olur
Allah yardımcınız olsun

tövbe yarabbi yaaa
Bu adamların azgınlığına akıl sır ermiyor artık. Kaç gündür bdv de bu tarz konuları okuyorum, şaşkınlık içindeyim

Adamla oturup konuştun mu, travesti demek hala erkek organıyla yaşayan biri demek. bu durum da karşıdaki adamı gay yapar. Bunları söyledin mi eşine

ay aynen ya noluyo bu insanlara niye evleniyorlar madem dertleri başka tarafta
allah akıl fikir versin evlilikten iyice soğudum:26::26:

vay be bunu ilk kez duydum erkek arkadaşıma ve kardeşime tavuk yedirmiyim ben korktum ne yalan söylüyeyim allahım yarabbim kimsenin başına gelmesin töbe ya

vay be bunu ilk kez duydum erkek arkadaşıma ve kardeşime tavuk yedirmiyim ben korktum ne yalan söylüyeyim allahım yarabbim kimsenin başına gelmesin töbe ya

İnanılmaz ilk defa duyyorum böyle birşeyi
Eyvahlar olsun o zaman bu tavuklarla beslenen bir nesil geliyor
Erkek çocuklarımız için ciddi tehlike demek bu
Oğluma tavuk yedirmeyecem :KK52:

Şimdi hatırladım çabuk gelişim sağlamaları için tavuklara kadınlık hormonu veriyorlarmış. Zaten yumurtadan çıkan civciv nasıl 30-40 günde bir tavuğa dönüşür ki?
Örneğin ben bu yaz civciv aldım yazlığın bahçesinde beslemek için.. Yani yeni yumurtadan çıkmış o sarı civcivlerden bile değildi.. Bildiğin kocaman el büyüklüğündeydi.. O haliyle bile hem de çok iyi beslememe rağmen 5 - 6 ay içerisinde normal tavuk görünümünü almadı..

Yani bu yediğimiz tavukların nasıl şişirilmiş olduğunun örneğidir..

Nadir yendiğinde bir sorun teşkil etmese bile, çok sık tüketildiğinde ve uzun vadede mutlaka bu tarz sonuçlar doğuracağına inanıyorum ben.. Ama kimsenin aklına gelmez bunun bir hormonal bozukluk olduğu ve tükettiğimiz gıdalar ile ilişkili olduğu.. Cinsel tercihe saygı falan gibi abuk bir durum oldu çıktı malesef..

Ha tabiki şu kategoriyi ayrı tutuyorum, erkek doğar ama kendini bildiğinden beri kadın hissediyordur.. Ya da tam tersi.. Ama sonradan değişen cinsel tercihler bence sorgulanmalı..

X