Travesti.... :(

minikyaramaz

Sabır-Şükür-Dua
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2010
1.047
36
Selam kizlar...

Kac gundur yasayan oluyum. Derdime kendimce care aramaktsn kafayi yemek uzereyim.

Esim ben evde yokken cep telefonundan travesti videolarina bakmis. Bunu gosterdigimde inkar etti,seeimi cikarmadim. Yaklasik bir haftadir evde iki yabanci gibiyiz. Ayri yatiyoruz.

Bundan yaklasik bir ay oncede ayni durumu yasadik. Bosanmanin esigine geldik. Ailemle herseti paylastim. Esim bir daha olmayacak dedi ve soz vermisti. Babam esimle konusmustu.
Yine ailemin yanina gitsem bir sorun yok. Seni ac birakmadikca....diye baslayan cumlelerr...

Esimi gordukce midem bulaniyor ,elimden geldigi kadar ayni ortamda bulunmamaya calisiyorum ama ne zamana kadar....

Bosanmak istiyorum ama ailem izin vermez. Zamanla duzelir derler ki gecen seferde de aynisini soylemislerdi.

Bi cikar yol gosterin ne olur?

Stresten ogluma zarar vermekten korkuyorum. Cocugumun yaptigi ufak bir yaramazlik sinirlerimi hoplatmaya yetiyor ama yavrumun ne bildigi var deyip kendimi sakinlestiriyorum.

tövbe yarabbi yaaa
Bu adamların azgınlığına akıl sır ermiyor artık. Kaç gündür bdv de bu tarz konuları okuyorum, şaşkınlık içindeyim

Adamla oturup konuştun mu, travesti demek hala erkek organıyla yaşayan biri demek. bu durum da karşıdaki adamı gay yapar. Bunları söyledin mi eşine

Bunu yapmayan erkek yok artık bu zamanda,kimi gay,kimi lezbiyen videoları izliyor ,bu onlarında öyle olduğu anlamna gelmiyor ,yani merak etmişte olabilir,bunun ailelere kadar yansıyacak boyutta olduğunu düşünmüyorum,hatta boşanma sebebi bile olduğunu düşünemiyorum ,sapkınlık boyutunda olursa ,işi gerçeğe dökmek yada evdeki eşini ihmal etmeye kadar varıyorsa şayet o zaman ciddi ciddi düşünülmesi gerekir ,ama şu boyutta evi terketmek ,adam pişmanım yapma gel ,tamam bir daha olmayacak dediyse hala uzatmak garip geliyor bana.

tövbe yarabbi yaaa
Bu adamların azgınlığına akıl sır ermiyor artık. Kaç gündür bdv de bu tarz konuları okuyorum, şaşkınlık içindeyim

Adamla oturup konuştun mu, travesti demek hala erkek organıyla yaşayan biri demek. bu durum da karşıdaki adamı gay yapar. Bunları söyledin mi eşine

Konusulacak bir adam degil!

Sadece yag gibi uste cikmasini bilir ve benim yatak ayirmami,yabanci gibi davranmami anlamiyormus,ne varmis yaptiginda???? Sonrasinda ses yukselir ve kapiyi vurup kacar... Ne zaman gelir eve bilmem....

Yuzunu gormekten midem bulaniyor resmen... Bu insanla nasil bir hayat gecirilir bilmiyorum,bilmedikcede kendime manevi acidan zarar veriyorum, cocuguma faydali olamiyorum....

eylul166;

Evliligimizn ilk zamanlarindan beri olan bisey bu.

Hep zamana biraktim. Ne zaman yakalasam inkar etti. Artik mide bulandirici duruma geldi.

kendisi babamlari arayip,kiziniz bosanmak istiyor dedi.
Sonrasinda babam bizi cagirdi ....

Yaklasik bir yildir cinsel hayatimiz hic yok. O na gorede sorun yok... Zorlamalarimla ayda tas catlasa 1.

Bugünlerde gerçekten böyle konular çok görüyorum ne oluyor bu erkeklere yahu dertleri ne amaçları ne sen şaşırtma Rabbim çok zor durumunuz bunun bir tedavisi varmıdır acaba hiç araştırmadım doktora falan gitmeye ikna etseniz diycem bu böyle sürmez ki 1 yıldır da cinsel yaşantınız yokmuş eşiniz kafamı buluyor ne ne demek bunda bir sorun yok insan eşini 1 yılda hiç mi arzulamaz arada olan şeyler ne kadar sağlıklı olabilir ki Allahım yardımcınız olsun :KK5:

Bugünlerde gerçekten böyle konular çok görüyorum ne oluyor bu erkeklere yahu dertleri ne amaçları ne sen şaşırtma Rabbim çok zor durumunuz bunun bir tedavisi varmıdır acaba hiç araştırmadım doktora falan gitmeye ikna etseniz diycem bu böyle sürmez ki 1 yıldır da cinsel yaşantınız yokmuş eşiniz kafamı buluyor ne ne demek bunda bir sorun yok insan eşini 1 yılda hiç mi arzulamaz arada olan şeyler ne kadar sağlıklı olabilir ki Allahım yardımcınız olsun :KK5:

İnannin ki "eger beni arzulamiyorsan,beni begenmiyorsan bileyim ve ona gore hayatima ton vereyim"dedim. Yok demeler ,seni seviyorum demeler.....

Hadi arzulamiyor istemiyor bu adam ihtiyacini nerde goruyor?..

Psikolojik olarak cokmus durumdayim. Nasil bir yol izleyecegimi bilmiyorum. Onceden o....pulara bakiyordu,simdi ise travesti...

Gittiçe sapkınlaşıyor demek
Ailenizle bu durumu açıkça paylaşın, öyle sadece karnını doyuruyorsayla olmuyor
Birde evlat yetiştiriyorsunuz o evde
Boşanmanıza karşılarda nereye kadar
Belki daha kararlı olmanız lazım bu konuda
Ailenizinde arkanızda durmadığını bildiği için daha rahat
Yakın zamanda fiiliyata da döker bu işi hala yapmadıysa tabii

Son düzenleme:
Selam kizlar...

Kac gundur yasayan oluyum. Derdime kendimce care aramaktsn kafayi yemek uzereyim.

Esim ben evde yokken cep telefonundan travesti videolarina bakmis. Bunu gosterdigimde inkar etti,seeimi cikarmadim. Yaklasik bir haftadir evde iki yabanci gibiyiz. Ayri yatiyoruz.

Bundan yaklasik bir ay oncede ayni durumu yasadik. Bosanmanin esigine geldik. Ailemle herseti paylastim. Esim bir daha olmayacak dedi ve soz vermisti. Babam esimle konusmustu.
Yine ailemin yanina gitsem bir sorun yok. Seni ac birakmadikca....diye baslayan cumlelerr...

Esimi gordukce midem bulaniyor ,elimden geldigi kadar ayni ortamda bulunmamaya calisiyorum ama ne zamana kadar....

Bosanmak istiyorum ama ailem izin vermez. Zamanla duzelir derler ki gecen seferde de aynisini soylemislerdi.

Bi cikar yol gosterin ne olur?

Stresten ogluma zarar vermekten korkuyorum. Cocugumun yaptigi ufak bir yaramazlik sinirlerimi hoplatmaya yetiyor ama yavrumun ne bildigi var deyip kendimi sakinlestiriyorum.

sizinkisi gerçek dertmiş burda eşim p. bakıyor diyen hatunları boğazlıyasım geliyor

çocuğunuz var mı?

bu utanç durumu olduğunuz için çocuk varsa onlara nasıl babalık yaptığını merak ettim açıkçası

hazmedilecek bi durum değilki bu...
Meyilli olduğu kişi kadın değil erkek değil ikisinin karışımı bişey sapkınlık boyutu artık. Midenizin bulanması gayet normal bu durumda.

Gittiçe sapkınlaşıyor demek
Ailenizle bu durumu açıkça paylaşın, öyle sadece karnını doyuruyorsayla olmuyor
Birde evlat yetiştiriyorsunuz o evde
Boşanmanıza karşılarda nereye kadar
Belki daha kararlı olmanız lazım bu konuda
Ailenizinde arkanızda durmadığını bildiği için daha rahat
Yakın zamanda fiiliyata da döker bu işi hala yapmadıysa tabii

Babam bilmesede annem genel olarak herseyi biliyor ve ciddi anlamda bosanmak istedigimi de.... Anneme kalirsa ikinci cocugu yapmaliyim,dusunun yani....

Cunku ikinci cocuk olursa ayrilmam zorlasacak. Ben hep "anne oglum buyudu krese veririm ,bende calisip para kazanirim "diyorum. Ama annem ikinci cocuk derdinde ki,bende cok istedim ikinci cocugu iyiki de olmamis diyorum simdi... Ozellikle travesti den
sonraaa....

çocuğunuz var mı?

bu utanç durumu olduğunuz için çocuk varsa onlara nasıl babalık yaptığını merak ettim açıkçası

hazmedilecek bi durum değilki bu...
Meyilli olduğu kişi kadın değil erkek değil ikisinin karışımı bişey sapkınlık boyutu artık. Midenizin bulanması gayet normal bu durumda.

Bir oglum var.

Dusundukce dunyam karariyor,midem bulaniyor....

Yazacak kelime bulamiyorum...

Babam bilmesede annem genel olarak herseyi biliyor ve ciddi anlamda bosanmak istedigimi de.... Anneme kalirsa ikinci cocugu yapmaliyim,dusunun yani....

Cunku ikinci cocuk olursa ayrilmam zorlasacak. Ben hep "anne oglum buyudu krese veririm ,bende calisip para kazanirim "diyorum. Ama annem ikinci cocuk derdinde ki,bende cok istedim ikinci cocugu iyiki de olmamis diyorum simdi... Ozellikle travesti den
sonraaa....

aman canım sakın yapma..yani bilmiyorum meraktan mi baktı yoksa alışkanlık mı ama diyorsun 1 yılldır cinsel hayatımız yok diye

ben korkarım bu adam nasıl ne ediyor diye..hastalık filan kaparsın Allah korusun

sonraaa....

Anneniz travestinin ne olduğunu biliyor mu?
Hala çocuk yaparak erkeği eve bağlayacağını düşünen eski zihniyet malesef
Sanırım kendi işinizi kendiniz göreceksiniz
İş bulup kendinize bir hayat kurmaya çabalamak
Herkese rağmen , bu yola giren adamların iflah olmadığını biliyoruz artık
Üstelik sizinki level atlamış

Kaç gündür okuduğum konulardan midem bulandı
Nasıl sapkın bi millet olduk biz böyle
Gelecek nesillerden korkar oldum

İnannin ki "eger beni arzulamiyorsan,beni begenmiyorsan bileyim ve ona gore hayatima ton vereyim"dedim. Yok demeler ,seni seviyorum demeler.....

Hadi arzulamiyor istemiyor bu adam ihtiyacini nerde goruyor?..

Psikolojik olarak cokmus durumdayim. Nasil bir yol izleyecegimi bilmiyorum. Onceden o....pulara bakiyordu,simdi ise travesti...

İnsanın içi içini kemirir ya çok haklısın kötü bir düşünce içini yer bitirir inşallah bir çıkar yolu vardır bu işin :KK14:

yahu mart ayı dert ayı bu erkeklerin iyice cılkı çıktı....izliyorsun madem izle de adam gibi bir şeyler izle be kardeşim...sapkınlığa ne gerek var ...valla kardeşim izlemeyen erkek nerdeyse yok ama sapkın olanları izleyenlere affım yok artık bu ne ya...midesi almaz insanın bi kere empati kurmak adına izlemeye kalktım daha sahnenin başında midem bozuldu siz anlayın...:44:

aman allah korusun 2. çocuk evliliğinizi kurtarmak yerine daha çıkmaz bi hale getirir. Bi de kız çocuk olduğunu düşünsenize o çocuğun psikolojisi ne olur?!!!
Annenziz makul yaklaşabilecek biri değil anlaşıldı.
Kocam de, kır dizini otur, erkek adam yapar eder, tabusu sende nasıl olsa zihniyetinde ama bu herhangi bi kadınla aldatma mevzusu değilki, sapkınlık artık. Lut kavminin yok olmasına sebep olan durum. Yenilir yutulur sineye çekilir bi olay değil.

Belli bir açıklaması yok mu videolar hakkında? İnkar etti desen geçmişten anlaşılıyor.
Merak desin bir şey desin ama mutlaka bir açıklaması olması lazım.

X