Tüm Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği!

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
41.591
141.628
Tüm Zamanların En Etkili Yağ Yakıcı İçeceği!

chia.jpg

Vücuttaki birikmiş yağı yakmak amacıyla limon ve chia için;

Bu malzemelerin her ikisi de oldukça sağlıklı malzemeler. Ancak ikisini bir içecekte bir araya getirince ortaya çıkan sonuç şaşırtıcı. En iyi tarafı da içindeki malzemelerin hem ucuz hem de kolay bulunuyor olması.

İhtiyacınız olanlar:

Limon suyu (1/2 adet limondan)
Chia tohumu (1 yemek kaşığı)
Bal (1 yemek kaşığı)
Su (1,5 su bardağı)

Hazırlanışı ve Kullanımı

Öncelikle cha tohumlarını en az 1 saat suda bekletmeniz gerekiyor. Chia tohumları suyu emince, içindeki lifler nedeniyle jelimsi topak görünümünü alacak. Ardından tüm malzemeleri mutfak robotuna koyup iyice karıştırın. İşte hepsi bu. Yağ yakıcı içeceğiniz hazır. Bu lezzetli içeceği her gün sabahları tükemelisiniz. Böyelce metabolizmanız hızlanacak, daha hızlı ve etkili şekilde kilo vereceksiniz.

Bende iki gündür kullanıyorum ama ben bir yemek kaşığı yoğurt a koyup yiyorum.10 12 kilo fazlalıpm var.sizce bunu emhız lı bu tarifle verebilirmiyim.siz denediniz mi yada çevreniz de deneyen oldu mu faydasını gören var mı??yarın sabah bu tarifinizi dneyeceğim

Bende iki gündür kullanıyorum ama ben bir yemek kaşığı yoğurt a koyup yiyorum.10 12 kilo fazlalıpm var.sizce bunu emhız lı bu tarifle verebilirmiyim.siz denediniz mi yada çevreniz de deneyen oldu mu faydasını gören var mı??yarın sabah bu tarifinizi dneyeceğim

Bende yoğurda koyup tüketiyorum , metabolizma hızlandırıcı özelliği var ... üstelik chia oldukça tok tutuyor . Ama ben korumadayım , vermem gereken kilo yok artık:)
Bu tarifteki daha yağ yakma özellikli ..
Bence böyle dene .

Bende yoğurda koyup tüketiyorum , metabolizma hızlandırıcı özelliği var ... üstelik chia oldukça tok tutuyor . Ama ben korumadayım , vermem gereken kilo yok artık:)
Bu tarifteki daha yağ yakma özellikli ..
Bence böyle dene .

canım bende aldım migrostan başlayacağım iki kaşık sınırımı var bu chiada vay vay artık şişko değilim diyorsun süpersin sen ya helal olsun tarifini de uygulayacağım bende iyiyim aslında eşim verme iyisin böyle diyor ama bikini diyeti 3.4 kilo istiyorum

canım bende aldım migrostan başlayacağım iki kaşık sınırımı var bu chiada vay vay artık şişko değilim diyorsun süpersin sen ya helal olsun tarifini de uygulayacağım bende iyiyim aslında eşim verme iyisin böyle diyor ama bikini diyeti 3.4 kilo istiyorum

Canım benim ben artık yoğun spora geçtim ... tartıdan çok mezura ile işim :) incelmesi ve toparlanması gereken yerlerim var .
Umay villa detoks kitabından detoks uyguluyor eşim ,bende ordaki spor programlarını ve detoks içecekleri soktum hayatıma .. 58 ler geldi ... şimdi incelme zamanı .
Yap sende kuzum . Ne kadar fit ..o kadar iyi ..

Canım benim ben artık yoğun spora geçtim ... tartıdan çok mezura ile işim :) incelmesi ve toparlanması gereken yerlerim var .
Umay villa detoks kitabından detoks uyguluyor eşim ,bende ordaki spor programlarını ve detoks içecekleri soktum hayatıma .. 58 ler geldi ... şimdi incelme zamanı .

:nazar::KK200::KK60::KK19:58 miii anam kız manken olmuşsun allah seniii kıskandım mı hayır çok sevindim adına spora başla ara ver iş güzelim ya belli olmuyor lak şehir dışı çıkışlarımız var denetleme için valla çok motive ettin beniii aferin ausum estetiksiz zayıfladın be :-):KK36:

:nazar::KK200::KK60::KK19:58 miii anam kız manken olmuşsun allah seniii kıskandım mı hayır çok sevindim adına spora başla ara ver iş güzelim ya belli olmuyor lak şehir dışı çıkışlarımız var denetleme için valla çok motive ettin beniii aferin ausum estetiksiz zayıfladın be :-):KK36:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Sloganım hep şuydu jelocanım ... Yedim de ne oldu ? burdan sonrası bipliii :KK70::KK70::KK70:

Kizlarrrr veya erkeklerr acil yardima ihtiyacim var. Yag yakimini kolaylastirmak icin l-carnitine likit olanini aldim(dymatize) ama ayni zamanda okb icin misol de kullaniyorum. Bir zarari olur muu

umay villa detoks kitabıyla mı zayıfladınız yani ? Nasıl zayıfladınız acaba ?

X