Tüp Bebeğiniz Tutmadı Diye Üzülmeyin!Bir umut her zaman var.

cnm gebeymissin senin adina cok cok sevindim tebrikler.. bebisinle Allaha emanet olun.. masallahh..

Slm... Sanırım prettyl'a söyledin. Sonrasında bilgi vermemiş ama umarım herşey yolunda gidiyordur.
Darısı başına. :)

Son düzenleme:

çok sağol canım

Canım çok tşk ederim güzel düşüncelerin için.Ben de dün kan testi sonucumu aldım,pozitif.Allah tüm isteyen arkadaşlara hayırlısıyla nasip etsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugün bu tarz hikayeler okumaya çok ihtiyacım waardı... hayırlı olsun... rabbim en kısa zamanda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. çok uğraşmış ve çok beklemişsin ama rabbim sonunda ödüllendirmiş...şuan nasılsın...
Benimde ilk tüp bebek denemem bugün sonuçlandı.... değerim düşüyor.... rabbim hayırlı görmedi bu sefer.. bekleyip dua etmeye dewam edicem... seni merak ettim okuyunca umarım herşey yolundadır...

Canım sağol!Ben de o an ihtiyaç hisseden kim varsa, bir kişi bile olsa umut olmak için bu kadar uzun ve açıklayıcı yazmıştım bu yazıyı.
Şu an ki durumuna üzüldüm Ama Allah'tan umut kesmemek lazım; kesinlikle vereceği zamanı biliyor. Ben artık bizlerin acele ettiğimizi düşünmeye başladım.
Ben iyiyim çok şükür. Bebiş de ii. 11. haftamızdayız. Ama hala her gün acaba yaşıyor mu, orada mı... gibi korkular her sabah ziyaret ediyor beni! Atamadım o psikolojiyi sanırım.
Benim için de senin için de herkes için hakkımızda hayırlısı inşallah.
Kendini rahat bırak, strese girme; bebişinin gelip seni bulacağına eminim.Ama bunu sözde değil özde yapmalısın.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…