TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Kızlar kuzenimden bebek kıyafetleri aldım onunki 1.5 yaşına geldi.yenidoğan ayaklı zıbınlar tulum battaniye neler neler…ama yıkanıp kaldırıldığı halde sarı leke atmış yaaaa😫 yıkanırsa geçer mi hepsi de yeni yeni daha🤷🏼‍♀️ Tecrübe ettiniz mi hiç?geçer geçer yıka dedi kendisi ama bilemedim
Cikar diye dusunuyorum benim kiziminkilerde oyle olmus

Kızlar kuzenimden bebek kıyafetleri aldım onunki 1.5 yaşına geldi.yenidoğan ayaklı zıbınlar tulum battaniye neler neler…ama yıkanıp kaldırıldığı halde sarı leke atmış yaaaa😫 yıkanırsa geçer mi hepsi de yeni yeni daha🤷🏼‍♀️ Tecrübe ettiniz mi hiç?geçer geçer yıka dedi kendisi ama bilemedim
Ben de iki yerden bekliyorum temizse de lekeliyse de zaten mecbur yikancak.lekesi cikmayanlari kullanmazsin ben de oyle yapmayi dusunuyorum

Ben de iki yerden bekliyorum temizse de lekeliyse de zaten mecbur yikancak.lekesi cikmayanlari kullanmazsin ben de oyle yapmayi dusunuyorum
Hepsinde var sarı sarı :) çıkmıyorsa hiç uğraşmim dicektim bir hantallık üzerimde eringeçlik böle değişik bir şey oldum yayladan gelince sıcak mı çarptı ne:confused:

Kızlar bir şey sorucam. Şimdi biz bebeğin ilk zamanları için anne yanı aldık, orada yatırcaz. Şu chicco’nunkilerden. Boyutu 50x80 miş ona göre çarşaf zor buldum ikea’da vardı 2’li lastikli. Ama yetmez gibi geliyor bana. Yeter mi sizce?
Bir de yeni doğanda yastık yorgan kullanılmazmış, uyku tulumu aldım bi iki tane ama o tutar mı, battaniye olursa da kalınlığı ne olmalı? Malum soğuk havada doğacak bizimkiler. Ev sıcak gerçi kombili ama bilemedim çok kafam karıştı ya🤣
Ben ilk 3 ay felan battaniye tarzı birsey kullanmayı düşünmüyorum , içine kısa kollu zıbın üzerine gündüz daha ince akşam daha kalın pamuk tulumlar var onlardan kullanmayı düşünüyorum.

Ben ilk 3 ay felan battaniye tarzı birsey kullanmayı düşünmüyorum , içine kısa kollu zıbın üzerine gündüz daha ince akşam daha kalın pamuk tulumlar var onlardan kullanmayı düşünüyorum.
Bu da mantıklı. Tulum aldım ben de yeterince var. Battaniye de almıştım zaten iyi bari yanlış bir şey almamışım😀

Merhaba hanimlar bi kac gundur akıntım var bazen seffaf daha cok da krem rengi sari gibi.gecen hafta da iki uc gun boyunca bebegi hep asagida hissetmistim surekli vuruyodu alttan bi iki gun alt karnim kasigimda falan hafif agri vardi yururken zorlaniyodum simdi biraz yukarda hareketleri de normal agri sizi yanma falan da yok ama bu akintilar sorun yaratir mi erken dogum falan yoksa rahim genisliyo diye mi oluyo boyle cunku bu hafta karnimin biraz daha buyudugunu hissediyorum goruyorum randevum ayin 7 sinde .oncesinde mi gitsem tarihi mi beklesem bilemedim.tecrubeli hanimlardan fikir rica ediyorum 😕😒

Pusetle ortulerimiz geldi 😍😍 her gelen eşyalarinda hep aglamakli oluyorum😥😥
IMG_20210822_193032.jpg

Merhaba hanimlar bi kac gundur akıntım var bazen seffaf daha cok da krem rengi sari gibi.gecen hafta da iki uc gun boyunca bebegi hep asagida hissetmistim surekli vuruyodu alttan bi iki gun alt karnim kasigimda falan hafif agri vardi yururken zorlaniyodum simdi biraz yukarda hareketleri de normal agri sizi yanma falan da yok ama bu akintilar sorun yaratir mi erken dogum falan yoksa rahim genisliyo diye mi oluyo boyle cunku bu hafta karnimin biraz daha buyudugunu hissediyorum goruyorum randevum ayin 7 sinde .oncesinde mi gitsem tarihi mi beklesem bilemedim.tecrubeli hanimlardan fikir rica ediyorum 😕😒
İdrar yolu enf olabilirmi acaba canim benm de oyleydi gecen hafta idrar tahlili verdim enf cikti 🙄

Ben de aynı durumdayım canım bebeğimin hareketlerini bazen aşağıda bazen yukarıda hissediyorum .. akıntı durumu da aynı seninki gibi ama bebeğimi hissettiğim için bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Geçen hafta idrar ve kan rutin testler de vermiştim onlar da normal değerdeydi. İçimizi ferah tutalım ama çok aklına takıldıysa doktoruna yaz istersen 🌺

İdrar yolu enf olabilirmi acaba canim benm de oyleydi gecen hafta idrar tahlili verdim enf cikti 🙄
Bi 10 gun once saglik ocaginda yaptirdigim tahlil temiz cikmisti ama daha sonra olmus olabilir mi bilmiyorum yanma sikayeti falan da yok yada kasinti ama belli olmaz tabi.

Kızlar yatak aldınız mı? Yatak bakıyorum da sert mi ortopedik mi kafam karıştı. Hangi markadan alcağımı da bilemedim

Merhaba arkadaşlar, park yatak mı aldınız yoksa beşik mi?
Herkes park yatak diyor ama gözüme hitap etmiyor nedense 😔
Sormuşken arabayı da sorayım. Araba aldınız mı? Arkadaşlarım zaten kış çocuğu olacak, araba alma, hele travel set alma, sadece puset al şimdilik diyor. Ama kafam çok karışık 🤭

X