TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Merhaba kızlar, son 2 gündür hafif sancılarım vardı. Dün gece suyum geldi. Normal olsun diye bekledik ama bi türlü kanala girmeyince, sabah sezeryan oldum. 36+0. Küvöze almadılar, yanımda uyuyor :) Darısı hepinize vaktinde zamanında sağlıkla inşallah :)
Çok tebrik ederimmm, resmen artık doğumlar başladı yaa çok heyecanlı😍😍😍 Kız mı erkek mi, boyu kilosu nasıl annesi???

Merhaba kızlar, son 2 gündür hafif sancılarım vardı. Dün gece suyum geldi. Normal olsun diye bekledik ama bi türlü kanala girmeyince, sabah sezeryan oldum. 36+0. Küvöze almadılar, yanımda uyuyor :) Darısı hepinize vaktinde zamanında sağlıkla inşallah :)
ne güzel bir haber tebrikler:)

Ayy maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿 hayırlı olsun canım anneliğin tadını çıkar 😍🌺🌺 darısı bizlere İnşallah hayırlısıyla sağlıkla💓

Günaydın arkadaşlar, bir erkenci kus da benden , dün akşam saat 7.30 gibi suyum gelmeye başladı , hemen hasteneye geldik , yatış verildi , akana 10 da ve gece 4 de ciğer geliştirici iğne yapıldı , saat 9 gibi alınacak oğlum . Bugün 34+6 .. çok karışık duygulardayım . Salı günü kontrolüm de hersey yolunda idi ama ben 10 gündür falan birseyler hissediyordum. Lütfen dua edin , sağlıkla kavuşalım inşallah 🙏🙏🙏
Canim benim gozun aydin cok sevindim Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah 😍

Günaydın arkadaşlar, dün 9.49 da doğdu oğlum , 2100 gr 44 cm , beklendiği gibi . Küveze alındı ve oksijen takviyesi veriliyor . Günde bir kez 12:15 de bilgi veriyorlar . Dün doktor ilk kontrolde başka birsey olmadığını ama haftasından kaynaklı ciğer desteği alması gerektiğini söyledi . Toparlanması bebekten bebeğe değişir dedi , 3gün5 gün 10 gün . Duamız biran önce toparlaması , lütfen sizler de dualarınızı esirgemeyin 🙏🙏🙏 dün akşam üzeri görmeye gidebildim ben ayağa kalkınca , biraz camdan izledim , sonra dedimki hadi elini ayağını kıpırdatda göreyim bir , tam o anda ayaklarını oynatmaya başladı🥲🥲🥲 allahım tez zamanda kucağıma alayım inşallah 🙏 ama o kadar çok erken doğum varki katta 32-35 arası , şaşırdım bende . Ben iyiyim sezaryan oldum , 6 saat sonra ayağa kalktım 🙏hafif ağrılarım var . Süt sağıyoruj makina ile , süt gelmedi hala ama gelecek inşallah 🙏🙏🙏biz de durumlar böyle
Canim cok sukur kavusmussun yavruna haftasi kilosu gayet guzel hic endiselenme stres yapma bu bebekler guclu bebekler bir an once toparlayacaktir emin ol.minik oynattigi ayagiyla iyiyim beni merak etme annecigim diye mesajini vermis bile :) ilk gunler sutun az gelmesi normal git gide artacaktir 3 saatte bi sagim yap ve bol bol dinlen ihtiyacin var uykusuzluk stres uzuntu de sutu etkiler sen iyi ol her sey yoluna girer insallah .taze annecik saglikla buyut yavrunu insallah hayirli bi evlat olsun bereketli bi omru olsun insallah.

Kızlar ben de bugün kontroldeydim , kızım 2.500 kg 46 cm olmuş 🧿 35+0 ız sezeryan talebimi ilettim 38i doldurur doldurmaz alırız dedi doktorum 😁 01.11 gibi hayırlısıyla benim kızıma kavuşma günüm olacak inşallah tabi içerde canı sıkılıp ben geliyorum demezse🙆
Ayy cok heycanli canim guzel haberlerini bekliyoruz insallah.Allah saglikla kavustursun insallah 😍

Masallah canim hayirli olsun Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah ,yaninda uyumasi koynunda yatmasi ikiniz icin de buyuk sans canim bol bol cek kokusunu icine 😍💜 Darisi gun sayanlarin basina insallah 😊💕

Çok tebrik ederimmm, resmen artık doğumlar başladı yaa çok heyecanlı😍😍😍 Kız mı erkek mi, boyu kilosu nasıl annesi???
Hepinize teşekkür ederim ☺️
Bebiş erkek, 2500- 48 cm doğdu. İki hafta önce risk olduğu için ciğer geliştirici yapılmıştı. Solunum sıkıntısı olmadı ama memeyi tam tutamıyor. Tüm gün yanımdaydı, baya denemeler yaptık. Akşam küvöze aldılar biraz beslensin yarın getiririz odaya dediler.

Hepinize teşekkür ederim ☺️
Bebiş erkek, 2500- 48 cm doğdu. İki hafta önce risk olduğu için ciğer geliştirici yapılmıştı. Solunum sıkıntısı olmadı ama memeyi tam tutamıyor. Tüm gün yanımdaydı, baya denemeler yaptık. Akşam küvöze aldılar biraz beslensin yarın getiririz odaya dediler.
Oyy kıyamam yaa, küçük fındık🥰
Bakalım bizim civcivler ne zaman gelecekler…

Kızlar ben de bugün kontroldeydim , kızım 2.500 kg 46 cm olmuş 🧿 35+0 ız sezeryan talebimi ilettim 38i doldurur doldurmaz alırız dedi doktorum 😁 01.11 gibi hayırlısıyla benim kızıma kavuşma günüm olacak inşallah tabi içerde canı sıkılıp ben geliyorum demezse🙆
Ne güzelll hadi hayırlısı:) ben doktora normal pek istemiyorum dedim ama beni ikna etmeye calısıyor:) kabul etmedi şuanlık sezeryanı

Amin canım Allah razı olsun 🥰 nasıl gidiyor annelikk o misss kokuyu içine çekmek ne güzeldir 😍😍🙆
Cok sukur canim iyi gidiyor gogsume yatirmasi parmagimi tutup sıkmasi falan cok hos duygular hissettiriyo.tek sıkıntım henuz memeye alistiramamam hastanede biberona alismis burda memeyi tutup birakiyo bi iki emip duruyo biberondaki gibi gelmiyo sonucta guc sarfetmesi gerekiyo insallah sutum kesilmeden alisir yoksa mecbur mamaya baslancak

Cok sukur canim iyi gidiyor gogsume yatirmasi parmagimi tutup sıkmasi falan cok hos duygular hissettiriyo.tek sıkıntım henuz memeye alistiramamam hastanede biberona alismis burda memeyi tutup birakiyo bi iki emip duruyo biberondaki gibi gelmiyo sonucta guc sarfetmesi gerekiyo insallah sutum kesilmeden alisir yoksa mecbur mamaya baslancak
Canım o Tarz korkular sütün kesilmesinde daha çok etkiliymiş. Emmesede sen sürekli sağ. Hem sütü artırır hem de bebek emmese bile biberonla verirsin 🙏🙏

Kizlar bizde hastanedeyiz ciger gelistirici yapildi eger kasilmam gecerse evde istirahat edecegiz gecmezse sanirim dogum .

Alışır hayırlısıyla canım sen pes etme benim arkadaşım 1.5 ay direndi ve kazandı hayırlısıyla. Sütünü bol bol sağ diyorlar böyle durumda kesilmez hiç merak etme🌺

X