Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Anladım canım sağol yani bende 9.haftada olmuş oluyorum önümüzdeki değil sonraki hafta hemen salı ya alacağım randevu eşim işten çıkar çıkmaz sabah gideyim beklemeyim

Kizlar birşey sorucam şimdi 5.gun embriyosu 48 saat içinde tutunması oluyormuş siz transfer sonrası ne gibi değişimler yaşadınız daha doğrusu her hangi bi değişiklik yaşadınız mı test gününe gelmeden

Benim vücut yapiyomus ve amh rezervem dusuk ben cozum bulamadim bu haftada bi yumurtam var opu olucam eger oda bos cikarsa bidaha deneme yapmiycam yiprandim
İnşallahh güzel olacak bu kez güzel düşünün Gelişmeleri yaz dualarım seninle

Benim ilk iki üç gün kasık ve bel ağrım olmuştu canım. Ama hiç belirtisiz gebe kalan çok. Ya da kasık ağrısı yaşayıp gebe kalamayan. Herkesin vücudu farklı işliyor bu süreçte.

Çok geçmiş olsun canım sadece ağlamak olsa iyiydi ister istemez bütün vücudum kasılmışken rahim nasıl kasılmasın ama nolursa olsun ben son güne kadar elimden geleni yapacağım test gününe kadar Umut fakirin ekmeği demişler işte desteğin ve moralin için teşekkür ederim canım

İnşallah canım en azından bir tanesi anaları gibi inatçı çıkar da tutunur bırakmaz Canım yatmak zaten benim çok işime gelen bir durum değildi doktorum özellikle eşimi de beni de tembihledi 72 saat yatacak dedi ama ben ikinci gün malum sebepten kalktım kendi işimi kendim gördüm işte. Nasipten öte köy yokmuş işte bakalım bir hafta sonra göreceğim ben de Dua edin nolur hamilelerin duası kabul olurmuş İyi ki varsınız Allah ayağınıza taş değirmesin sizlerin

Canım belirtiler ilaçlardan da olabiliyor. Hiç olmaya da biliyor.
Ben 3. Gün bi sürü belirti yaşarken, 4. Gün hiçbi belirti hissetmemiştim, olmadı heralde demiştim. Hiç belli olmuyo yani kuzum.

Benim ilk iki üç gün kasık ve bel ağrım olmuştu canım. Ama hiç belirtisiz gebe kalan çok. Ya da kasık ağrısı yaşayıp gebe kalamayan. Herkesin vücudu farklı işliyor bu süreçte.
Kuzu benim ilk iki gün ağrı diye bir şey olmadı sadec dün kasığımda ara sıra küçük batmalar oldu geçti o kadar. Hani ben pek bir şey hissetmiyorum. Belim normalde de ağrır benim dün biraz fazla ayakta kaldım yemek yaparken Hala ağrıyor bugün 4.günüm artık benim

Benımde ilk 2 günden sonra Bi şeyim yoktu. Ben kendimi transfer anı kasmistim belkide ondan oldu ee birde ilaç kullaniyoruz o yüzden belirti aramamak en güzeli. Zaten gebelik belirtisini ben 6. Haftada falan hiç bir şey yiyemeyerek hissettim
Sen azaltmissin test gününü ama unutma ki erken öğrenen çok. Bakınız Kriel

5. Gün kaset testte silik çizgi ile öğrenmiştim ben aynen. Hala pek bi belirtim yoktu. Belirtiler 6. Haftada fln başlıyo bence de.
Yani kızlar belirti aramadan sabredip testi beklemek en iyisi

Fly3646 kuzum geceleri 4 5 acıkarak uyanıyorum ya. Yatmadan agzıma bişiler de atıyorum hani midem kazınmasın rahat uyuyim diye. Dün gece tuttum kendimi yemedim aç aç tekrar dalmışım. Sen de oluyo mu gece acıkmaları?

Canım de hiç acıkma olmuyor eğer akşam yemeğini az yediysem oluyor.hele ki uykudan uyanıp acıktığım olmadı öğünlerde de normal yiyorum fazla yeme isteğide olmuyor. Bekliyorum senin haftalrda olur mu diye ama bu ara bende çok fazla gaz var yesem ne olur bilmiyorum

Ya çok acıkmamak güzell valla böyle kendini tutmak zor oluyo
Yemeklerde porsiyonlarım benim de eskisi gibi sayılır artmadı ama daha sık acıkıyorum.
O gaz sıkıntısı artarak devam ediyo bende

Ya çok acıkmamak güzell valla böyle kendini tutmak zor oluyo
Yemeklerde porsiyonlarım benim de eskisi gibi sayılır artmadı ama daha sık acıkıyorum.
O gaz sıkıntısı artarak devam ediyo bende
Canım akıntı var mı peki sende. Bende bu ara su gibi akıntı oluyor çok fazla değil ama ara ara birde fitili bıraktığım için daha net hissediyorum.

14te erkek demişlerdi canım sonra kanamayla gidince plasenta bacak arasına denk gelmiş ondan görememiş heralde doktor sonra erkek bu çocuk diyor şok kısa sürüyor hemen adapte olursun
Yok canım benim dondurulmuş bu 5.gün embriyosuydu ama 5.kalite değil 4. Kalite İnşallah aminn
Olsun canım kalite önemli değil biliyorsun şansının tamamen aynı olduğuna inanıyorum ben
Ya hareketlerini hissetmek ne güzeldir maşallah kuzum, bakalım ben ne zaman hissedicem şimdilik anlayamıyorum bişe.
Biranda başlıyor canım bu zamana kadar hamile değilmişim sanki anca anladım
Birde anlamadigim normalde gebeliklerde sonuna kadar kullanılmıyor mu
Normalde kullanılmasına gerek yok, hatta doğal yolla gebe kalanlar eğer kanamaları yoksa hiç kullanmıyorlar. Bizim doğal olmadığı için illa takviye alıyoruz ama bıraktırıyorlar genelde 3. Ayda ben 4. Ayı bitirdim ama hala kullanıyorum canım kanama olduğu için gerekirse doğuma kadar bırakmam
Canım geçmiş olsun inşallah. Sag salim kucağına al bebeğini inşallah
Canım çok teşekkür ederim amin inşallah sen nasılsın ne durumdasın

Canım akıntı var mı peki sende. Bende bu ara su gibi akıntı oluyor çok fazla değil ama ara ara birde fitili bıraktığım için daha net hissediyorum.
Bikaç haftadır var canım hala da devam ediyo su gibi akıntı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…