Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

1 1mucize1umut bana da hibor iğneyle proluton yazmışlar ilki yarın vurulacakmış hemen. Ama sonra kaç günde bir vurulacak demediler günlük mü haftalık mı Seninkiler günlük mü?
Prolutan haftada bı vuruluyorum ben düşük riskine karşılık mis zaten doktor yazınca 2 adet yaziyo başka yazmiyo benimki 2 hafta sonra tekrar reçete çıkarttiriyorum almak için 15 lira falan SGK siz aldım bı kaç kere sistem vermediği için SGK li bilmiyorum o şekilde hiç sormadım fiyatını hafta da 1 sağlık ocağına gidiyorum yada hastaneye denk gelirse orda yaptırıyorum acilde hiboru bilmiyorum oksapar kullanıyorum kan sulandırıcı 11 ocaktan beri ne zaman birakicam bilmiyorum

Çok Yanmamasi için enjekte ettikten sonra iğne içerde iken 10 sn sayıp oyle çekin çok yakmiyo o zaman direk çıkartınca çok yanıyodu epeydir yanması kesildi çok şükür öyle yaptigimdan beri

Onu da vuruldum ben oda surekli iğneyi gitmen gerekiyor birde kalçan yumru yumru şişiyor bir suru sonra
Ben kendim hemşireyim lojmanda oturuyorum yaptırmak sıkıntı olmuyor arkadaşlarım var karşı komşum onlara yaptırıyorum dasimdilik birşey olmadı göbekten de çok hassaslasmistim gundeiki kere olunca

Mutlu haberler de peş peşe dizilir inşallah canım

Ben pruluton kullanmadım canım hic prulutex kullandım 1 hafta sabah akşam yapıyordum onu da şimdi iki gündür progestan yapıyorum kalçadan günde 1 tane

Ya bilmiyordum hibora rapor çıktığını ilk denemede cok kullandım ben her gün 1 tane koldan vuruyordum 1 kutusu 125 liraydı kutuda 2 tane var sadece
Ikinci denemede büyük ihtimal yine kullanıcam rapor çıkartırım o zzaman cok sağol cnm ya öğrenmiş oldum.

Evet kuzum pahalıya geliyor diğer türlü. Her gün yapınca baya maliyetli bir iş. Bana iğnenin yazıldığı ilk gün rapor cikartmisti doktorum. Şimdide pandemiden dolayı hic hastaneye gitmeden direk eczaneden alınabiliyor. Benim 2.denemede olanlar elimde kaldi doktor biraktirinca

Sen nasılsın regl oldun mu. Bebekle ilgili beklediğiniz sonuç geldi mi

Sag ol canım ıyıyım. Sımdı takviye kullanıyorum, mart ortası doktor tamam derse yeni tedaviye başlıyorum

Cok iyi ya bu rapor olayi aklımda
Evet canim regl oldum 3.gun oldu
Bugünde merkezden aradılar sonuc çıkmış
Dnasi bozuk sağlıklı değil diye sonuc geldi.
Yani gebeliğim devam edip doğum olsaydı doğuştan hastalıklı olacaktı.

Canım her şerde bir hayır vardır. Şimdi yeni tedavine odaklan Allah’ın izniyle. Zaten dondurulmuşun da var. Rabbim sağlıklı sıhhatli nasip etsin hepimize

Bana da oksapar vermiş bu da paralı mı acaba ben sormadım eşime. Zaten prolutex de paralıymış onu da burdan duydum. Bir de benim bir genim homozigot raporu daha kolay çıkarabilir ama saftirikos bir doktorun eline düştüm. Transfer sonrası bütün iğne ve ilaçlarımı bile hemşire yazdı bana sorarak daha önce düşünün oldu mu olduğuysa vericem kan sulandırıcıyı dedi artık Allah’a emanetiz nasip ettiyse inşallah..

İnşallah şimdiki sürecinde herşey yolunda gitsin canım, sağlıklı bebişin sağlıkla tutunsun sana

Canım raporunu cıkarmak için konuş ama sen doktorunla, o safsa artık sen yönlendircen onu. Zaten maddi, manevi fazlaca zorluklara giriyoruz, azcık da işlerimizi kolaylaştırıversinler bi zahmet.
Emeklerinin karşılığını alırsın inşallah canım benim

Canım ona da rapor çıkar. Hastane sgk ile anlaşmalı ise hemşireye söyle sana rapor çıkarsın hemen. Bu doktorlar parayı alırken güzelde bunu niye düşünmüyorlar ki. Gerçekten maddi olarak ağır bir süreç raporlu iken bile aylık ignelere 300 falan verdim

Canım bana da prulutex vermişti 1 hafta onu kullandim maliyeti gerçekten yüksek 400 civarı birşey ödedik sonra transfer günü reçeteye geçen progestan a geçtim ben söyledim ordaki hemşireye oksapar da reçeteye geçiyor normalde o da pahalı 10 lu kutusu 400 lira civarı yine
Bana sormadı öyle birşey direk başladık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…