Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

6300 gr canım. Seninki kaç kilo oldu?
Bak ne güzel öğrenmiş aferin kuzuya, işleri halledecek zaman bulmak şart çünkü

Ayyy regl derdi ile uğraşasim yok hiç

Defne kuş kocaman oldu artık mamaya ihtiyaç duymuyor demek ek gıda daha cazip gelmiş ona
Bizimde doktorumuz menenjit için 7.ay söylemişti. Henüz rotayı da olmadık biz 3.olacagiz.
Memeyi benimkide bazen istemiyor emip bırakıyor ayağa kalıp gezerken emziriyorum. Sen sadece emzırmiyor musun canım biberonu ne için veriyorsun

Sadece emiyor canım evet ama olur da bi işim olsa uzun bi yere gidemiyorum hiç. Ben olmazsam annem falan besleyemiyor yani. Anne sütünü bile içmiyor biberonla verirsem.

Günaydın bu arada
Meme reddi yaşıyorum uyanıkken asla emmiyor sanki acı çekiyormuş gibi ağlıyor. Uyutmaya çalışırken de aynı şekilde. Ne oldu bu çocuğa anlamadım
Cnm atak haftasnda öyle şeyler olabiliormuş pes etme

Ayyy çoğu kişide doğum sonrası regl düze olmuş
Keşke bendede olsa

Evt cnm bizim dr mesela 3. Ay
Cumartesi menenjit ve rota 2 aşısı var mesela

Cnm atak haftasnda öyle şeyler olabiliormuş pes etme

Ayyy çoğu kişide doğum sonrası regl düze olmuş
Keşke bendede olsa

Evt cnm bizim dr mesela 3. Ay
Cumartesi menenjit ve rota 2 aşısı var mesela
Eninde sonunda hepimiz toplamda aynı aşıları aynı dozlarda olmuş olacaz işte canım.

Evet canım ek gıdaya gelince löp löp ama mamayı anca uykuda içiyor

huzun kovan kusu canım ne yaptınız oldu mu oğlun sünnet nasıl geçti
Kuzucum oğluş ilk iğne yapılırken ağladı sünnet esnasında genel olarak sakindi.Zaten çok kısa sürdü eve geldik hemen calpol vs verdik buraya kadar iyiydi.Lokal anestezi geçince ve ilk çiş gelince yıktı ortalığı.1,5 saat ağlamıştır gözleri kan çanağı oldu.Doktor ılık suyla yıkayın demişti yıkadık rahatladı uyudu.Uyanınca gülücükler saçtı kuşum ama ara ara bi dudak bükmeleri oldu.İster istemez acıyor bence.Şimdi yeniden uyudu bu gece böyle zor geçecek gibi bakalım.

Geçmiş olsun
Daha iyi günlerini görün inşallah

Geçmiş olsun canım, inşallah bugünden sonrası rahat geçer

Masallah canm Allah damatlıgını göatermek nasıp etsin.. Sen olmuş kurtulmussun sıra bizde ben 4 yasından sonra yaptıracağım sanırım.. Sımdı hıc hazır degılım pıskolojık anlamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…