Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

İkisi farklı hastalık tipiymiş canım A ve B
Cnm İkisindn de yaptıran varmş bir o bir bu die sizdede öylemi oldu?
Valla bilmiorm cumartesi öğrenecem :KK70:
Ama maddi durumu olup yaptıeamayanlar için üzülüorm
Bu tarz ciddi hastalıkların aşısı devlet tarafından karşılanıo olmalı bence :KK43:

Cnm İkisindn de yaptıran varmş bir o bir bu die sizdede öylemi oldu?
Valla bilmiorm cumartesi öğrenecem :KK70:
Ama maddi durumu olup yaptıeamayanlar için üzülüorm
Bu tarz ciddi hastalıkların aşısı devlet tarafından karşılanıo olmalı bence :KK43:
Yok canım biz hep ikisini de yaptırdık benim doktorum bir tanesinin işe yaramayacağını söylemişti 🤔 ama cidden maddi durumu olmayanlar için allah yardım etsin resmen bile isteye yaptıramamak çok kötü 😥

Canım çekince süt isteği gibi gelmiyor mu acaba. Birde huy değiştiriyor bebekler geçicidir insallah. Mama veriyor musun
Doktor mama ver dedi canım hem de günde 4 kez 60 cc ama uyanıkken onu da almıyor ki. E uyurken de ben kendim emzireyim diyorum. Eds hiç olmadı öyle hiç emmiyor. Kilo alımı düşük boya göre özellikle. Vallahi çok üzülüyorum ya 😣
Valla bızımkıde 2 yada 3 haftadır oyle 90 cc ıcen cocuk 60 cc dusurdu mamayı gecelerı ıcıyor bır sorun yok ama gunduz kafasını saga sola cevırıyor, diliyle bıberonu itiyor.. Normal galıba herkes yasıyor bunu zamanla duzelecek sanırım 🤷
Kaç kez veriyorsun canım sen.

Doktor mama ver dedi canım hem de günde 4 kez 60 cc ama uyanıkken onu da almıyor ki. E uyurken de ben kendim emzireyim diyorum. Eds hiç olmadı öyle hiç emmiyor. Kilo alımı düşük boya göre özellikle. Vallahi çok üzülüyorum ya 😣

Kaç kez veriyorsun canım sen.
Ben hep mama veriyorum canm sütüm tamamen kesildi malesef, ortalama 2 saatte bir veriyorum 60 cc veya 90 cc ıcıyor degısıyor

64 cm canm benımkısı, anne sütü yetmiyorsa, mama ver canm ınan cabuk topluyorlar
Uyanıkken ne meme alıyor ne mama canım, yani böyle normal çocuklar gibi acıkınca emeyim veya mamayı içeyim yok . Doktor ver dedi de sürekli yapıyorum ve içmiyor boşa gidiyor hep

Merhaba kızlar
Detaylı ultrasondan cıktım hiç bişey yok dedi doktor inci gibi sırt kemiği beyindede herhangi bi skıntı yok dedi çok şükür bu testlerin yanılma payı cok yüksek dedi yani senin değerin 336 binde bir dedi
cnm gözün aydın.. rahatlarsın artık :)

Kriel Kriel Zeynep067 Zeynep067 kızlar boyu nasıl bebişlerin ? Bizim geçen hafta boy 60cm kilo 5010g çıktı kötü dedi doktor kiloya
cnm mama ölçüsü katı oluyor olabilirmi?
mamayımı değişsen ?

Uyanıkken ne meme alıyor ne mama canım, yani böyle normal çocuklar gibi acıkınca emeyim veya mamayı içeyim yok . Doktor ver dedi de sürekli yapıyorum ve içmiyor boşa gidiyor hep
Sırıngayla vermeyi dene canım. Sütünü sag sırıngayla içir.. Ac kalmaması ıcın tum yolu mecbur denemelisin.. Bu aralar beslenme reddi herkes yasıyor. Umarım bır an evvel duzelır

Kriel Kriel Zeynep067 Zeynep067 kızlar boyu nasıl bebişlerin ? Bizim geçen hafta boy 60cm kilo 5010g çıktı kötü dedi doktor kiloya
61cm boyu canım. Mamayı değişmeyi dene bence de, herşeyi denemek lazım, çay kaşığı ya da kaşık biberon ile vermeyi de deneyebilirsin..

Göz muayenesine götürdük Nisayı. Hafif astigmat çıktı. Ama Nisa durmadı ağladı o yüzden yanlış olculmus olabilir dedi doktor. 6 aylık olunca tekrar gideceğiz 🤷🏻‍♀️
6. Aydan sonrakinde belli olur canım şuanki sonuç doğru değildir bence hiç canını sıkma

X