Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Ayy vallahi çok bekledik kızımı 1 de oğlum olsun istiyorum tabi kısmet ama 🤭😅 tüp bebekten sonra normal denicez 6 ay kadar olma ihtimali varmıs ya olmazsa gider tekrar koydururum dondurulmuş yavrular bekliyor hastanede 🤭😅
ben 2023 ekimde düşünüorum
2024 temmuzda doğsun die
tam 3 yaş oluo :KK70:

inan bana sağmaktan iyidir... dinlenmem gereken zaman aralığında süt sağıorum ve asla dinlemiorum
göğüs uçlarının ağrısı cabası
keşke azalsa ama emse :KK43:
Haklısın canım başlarda benimde oyleydı bebe uyurken sagiyordum uyanınca içiyordu derken dinlenmeye vakit kalmıyor
Ben daha dogurmadim ama çok ara vermeden 1 tane daha düşünüyorum arkasına 🤭😅
Dogurduktan sonra tekrar konuşalım bu konuyu 😂

6450 kg 61,5 cm olmuş minnoşum :)
cumarteside aşıları var bakalım götürebilirsem.. olmazsa pazartesi götürürüm
Maşallah kuzucuğa🧿 sağlıkla kocaman olduklarını da görelim inşallah☺️
Bu arada ben de tek çocukla iyiyim, o kadar iyiyim ki 6 defa uyandırdı gece😄 yenidoğan günlerini yaşadık dün gece..

ben 2023 ekimde düşünüorum
2024 temmuzda doğsun die
tam 3 yaş oluo :KK70:
Oo masallahh doğum tarihini bile ayarlamış 😂😂😂
Ben eğer ki düşünecek olursam 1 sene sonra koydurmayi düşünüyorum. Sırf yaşım geçiyor diye yoksa yaşım genc olsa 5 yıl sonra emrbiyorlarij son kullanma tarihi dolmadan yapardım 😂 ama bunlr %10 ihtimal falan 😂

😃😃Yok anam ben almayayım.. Alanada engel olmayayım.. Allah olmayanlara versın benden bu kadar 🥰🥰🥰
Allah sana ikiz vere :KK70:
Maşallah kuzucuğa🧿 sağlıkla kocaman olduklarını da görelim inşallah☺️
Bu arada ben de tek çocukla iyiyim, o kadar iyiyim ki 6 defa uyandırdı gece😄 yenidoğan günlerini yaşadık dün gece..
allah sanada ikiz vere hıh :KK70: :KK70: :KK70:

Oo masallahh doğum tarihini bile ayarlamış 😂😂😂
Ben eğer ki düşünecek olursam 1 sene sonra koydurmayi düşünüyorum. Sırf yaşım geçiyor diye yoksa yaşım genc olsa 5 yıl sonra emrbiyorlarij son kullanma tarihi dolmadan yapardım 😂 ama bunlr %10 ihtimal falan 😂
yaa:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: sende az düşünmemişsin ha :KK70::KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Günaydın kızlar😘
Benim uykunun maşallahı var hiçbir şeyden etkilenmiyor valla😂Korkarım bebekten de etkilenmeyecek🤣🙄
sizin hamileliklerinizi gördüğümde endişe etmiştim geceleri uyumuyor sabahları erken kalkıyordunuz aha ben de böyle olcam demem diyordum ama hiç öyle olmadı nedense. Gece kafamı vurup bi yatıyom sabah 11 den önce uyanmıyorum hava atmak gibi olmasın missss😜🤣😂

Günaydın kızlar😘
Benim uykunun maşallahı var hiçbir şeyden etkilenmiyor valla😂Korkarım bebekten de etkilenmeyecek🤣🙄
sizin hamileliklerinizi gördüğümde endişe etmiştim geceleri uyumuyor sabahları erken kalkıyordunuz aha ben de böyle olcam demem diyordum ama hiç öyle olmadı nedense. Gece kafamı vurup bi yatıyom sabah 11 den önce uyanmıyorum hava atmak gibi olmasın missss😜🤣😂
Maşallahhhhhhhh uyu uyuuuu arıyacan bugnleri :KK70:

Bal0ncuk Bal0ncuk kuzu ben de 2. Yi istiyorum tabiki bu arada seni yalnız bırakmam korkma☺️😉 sadece ben iki çocuk arasında en az 4 yaş olması gerektiğini düşünüyorum ilkinin hakkına girmemek için o yüzden geç düşünürüm ama düşündüğüm gibi ne oldu ki bu zamana kadar,nasip 🤣😊
Ayyy gelll optim gellll
Bunlar benciller
Bebe tek bırakılırmı
Bende 3 yaşa denk gelio
1 senenin lafı olmaz 🙈🙈

Ayyy gelll optim gellll
Bunlar benciller
Bebe tek bırakılırmı
Bende 3 yaşa denk gelio
1 senenin lafı olmaz 🙈🙈
Yok ya tek bırakmam inşallah ben de. Kardeş candır. Bende bir tane var keşke bir daha olsaydı o benim herşeyim biricik teyzemiz, benden daha heyecanlı yeğeni olacağı için🥲
Nasip ne zamansa o zamana olur canım bunu da böyle planlamıyorduk ki sonuçta dimi, olsun da yeter ki boşver😀
Benm bebe ilk 10 gün hiç uyanmıodu bazen nefesini kontrol ediodm
Ohh uyuuan bebe dedm nazar değdirdim :KK70:
Neyseki bu aralar yine uyku süremiz arttı :KK70:
Evet eğitimlerde öyle dediler. Bebekler ilk zamanlar zaten çok uyuyor siz de uyursunuz o uyurken, uyuyamazsın diyenlere kulak kabartmayın dediler 🤪🤪
Dedim içimden çok uyuyor da uzun uyuyor mu mesela orası önemli😂 bana çekerse hiç sorun olmaz ama anne oğul koyniş koyniş yatarız😍

Yok ya tek bırakmam inşallah ben de. Kardeş candır. Bende bir tane var keşke bir daha olsaydı o benim herşeyim biricik teyzemiz, benden daha heyecanlı yeğeni olacağı için🥲
Nasip ne zamansa o zamana olur canım bunu da böyle planlamıyorduk ki sonuçta dimi, olsun da yeter ki boşver😀

Evet eğitimlerde öyle dediler. Bebekler ilk zamanlar zaten çok uyuyor siz de uyursunuz o uyurken, uyuyamazsın diyenlere kulak kabartmayın dediler 🤪🤪
Dedim içimden çok uyuyor da uzun uyuyor mu mesela orası önemli😂 bana çekerse hiç sorun olmaz ama anne oğul koyniş koyniş yatarız😍
Kızzzz inşallah sana çekerrrr dua et :KK70:
Bol bol uyursunuz

X