Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Tüp bebek annesi olarak sizlere bir selam vereyim dedim .7 aylık kızım ek gıda ile boğusuyoruz😀 2 dişimiz çıktı asırı huysuzuz.gece uykularımız nerdeyse hiç yok saat bası cığlık çığlığa uyanıyor🥲.sizler nasılsınız
Cnmmmmm🎈 prenses annesi.. Seni burda görmek ne güzel ♥️
2 diş çıkmış bile maşallah

Tüp bebek annesi olarak sizlere bir selam vereyim dedim .7 aylık kızım ek gıda ile boğusuyoruz😀 2 dişimiz çıktı asırı huysuzuz.gece uykularımız nerdeyse hiç yok saat bası cığlık çığlığa uyanıyor🥲.sizler nasılsınız
Ayyy masallahh kuzuya 😍
Dişler her çocukta sıkıntı oluyor insallah hemen geçer 🤲
Benim minnoş 4.5 aylık ek gıdaya başladık yavaştan 🤩

Gaz sancisi canim bu anlattigin ataktan ziyade ve yapabileceklerin cok kisitli kendi gecmesini beklemekten baska 😢
Sleepy ekstradan ziyade bionatural oldukca basarili emiciligi ve sizdirmazligi primanin adi sleepy nin tadi artik su zamlardan sonra 😂
Aman kolik olmasın da gaza razıyım ben en azından sebebi belli. Kolikte elin kolun bağlı napsan olmuyor. Sling sipariş ettim kendime. Pazartesi gelecek bakalım ikimize de iyi gelir inşallah canım😊
ya sen iki çocukla nasıl baş ediyorsun yardımcın var mı canım ya valla çok saygı duyuyorum. Eskiden de duyardım da yaşayınca daha bi katlandı saygım ikiz analarına 😂
Başlarda prima kullandım. Fiyattan dolayı bıraktım. Sleepy kullandım uzun süre memnun kaldım. Sonra indirimde baby turco aldım şimdi onu kullaniyorum ondan da memnunum. Hatta baby turconuj emiş gücü daha iyi geldi bana.
Anladım fulim çok sağol. Ben de birkaç markayı denemek istiyorum ufak paketlerle bakalım
Geçiyor cnm geçiyor :) "

Ben prima premium care kullanıorm memnunum artk bez fiyatlarıda birbirine yaklaştı
Geçiyor da noluyor peki baloncuk😅 nasıl oluyor mesela ? Gece full uyuyor mu? Beslenme saatleri arası filan nasıl oluyor

Aman kolik olmasın da gaza razıyım ben en azından sebebi belli. Kolikte elin kolun bağlı napsan olmuyor. Sling sipariş ettim kendime. Pazartesi gelecek bakalım ikimize de iyi gelir inşallah canım😊
ya sen iki çocukla nasıl baş ediyorsun yardımcın var mı canım ya valla çok saygı duyuyorum. Eskiden de duyardım da yaşayınca daha bi katlandı saygım ikiz analarına 😂

Anladım fulim çok sağol. Ben de birkaç markayı denemek istiyorum ufak paketlerle bakalım

Geçiyor da noluyor peki baloncuk😅 nasıl oluyor mesela ? Gece full uyuyor mu? Beslenme saatleri arası filan nasıl oluyor
Tabi cnm full uyuyır.. Hatta ben ondan daha az uyuyırm uyansn die bekliyorm felan.. Kız sen iyimisin :KK70: :KK70: :KK70:
Ne full uyuması :KK70: :KK70:
Uyku konusu ucu açık bebeğe göre değişiyor ama genel anlamda uyku süresi uzuyor evet cnm..
Ama gaz sancısı bitiyor en azından
Bağırsakları vs daha cok düzene giriyor
Yemek süresine gelince o 4. Yada 5. Ay sonunda uzuyor.. Bizim son 20 gündür öğün aralarımız cok daha uzun olmaya başladı gündüzleri 1-2 saate yerdi
Şimdi 3saaten aşağı düştüğü nadir oluyor..
Ama biri bitse öteki başlıyor... Mesela diş kaşıma.. Diş ağrısı vs :)

Masalim01 Masalim01 ve Aslimuu93 Aslimuu93 kızlar yardımınıza ihtiyacm var..
Kaşık mamalar dikkatimi çekti daha uygun yanılmıorsam..
Nette okuorm okuorm bir fark yok diyor
5. 6. Aydan itibaren verilir diypr ama bence illa fark vardır
Kullanıyormsnz?
Yok kuzum ben hic kasik mamasi kullanmadim bilmiyorum
Kolik cok zor kuzum aman aman insallah kolik olmadan atlatirsiniz su donemi
Annem oglen geliyor aksam gidiyor oglene kadar yalnizim aksam da esimle bakiyoruz suan 2 ay oncesine kadar annem sabah gelip aksam gidiyodu yoksa isin icinden cikmak imkansizdi bana kolik 2 bebekle 😂 kolik cok gec bitti benimkilerin

X