Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Masallah biz bir taneye zor bakıyoruz sana helal olsun. Öpüyorum ikizlerini.rastgelmedik ama burda bol bol kaynasırız insallah güzel annem😍.bu arada yonca ben🤗
Allah kuvvet versin hepimize annelik zor ikiz de olsa tek de olsa 🤗 ben de optum öykü kuzuyu 😚 memnun oldum Büşra ben de 😊

Masalim01 Masalim01 ve Aslimuu93 Aslimuu93 kızlar yardımınıza ihtiyacm var..
Kaşık mamalar dikkatimi çekti daha uygun yanılmıorsam..
Nette okuorm okuorm bir fark yok diyor
5. 6. Aydan itibaren verilir diypr ama bence illa fark vardır
Kullanıyormsnz?
Canım ben birkaç kez kullandım ama sevmedi benimkiler zorda olmadıkça verme hani misafirliğe gidersin işte ne bileyim yemek yapacak vaktin olmaz o zaman verirsin de benim doktor da önermedi
Aslimuu93 Aslimuu93 cnm sana bişey daha sormak istiorm.. Ben kızıma slepyy denedm 2 tane ark. Alıp asla kabul etmedi..
Sen bana prima aktif bebek demiştin yanışmıosam ek gıdaya geçince..
Premiumdan farkı ne.. Şimdi alırım yine kabul etmez die korkuorm
İkisi de ince kuzum.. sleepy benimkiler de pişik yapmıştı o yüzden kalın geldi bana. Aktif bebekle premimum aynı incelikte gibi ama aktif bebek 12 saat kuruluk vaadi verse de olmuyor yani gece takmayı pek tercih etmiyorum ben sızdırabiliyoe ve tek farkları aktif bebeğin içeriği diğerinden bi tık daha kötü

Selam kızlar ben aktif olamadım.. oğlum domuz gribine yakalandı geçen haftadan beri bugün daha iyi gibi allah kimsenin başına vermesin cooook zor bi hastalık mafolduk.. bebeklerde çok salgın varmış aman dikkat edin
Güzel yavruma çok geçmiş olsun. Allah şifa versin en kısa zamanda eski haline dönsün insallah 🤲

Canım ben birkaç kez kullandım ama sevmedi benimkiler zorda olmadıkça verme hani misafirliğe gidersin işte ne bileyim yemek yapacak vaktin olmaz o zaman verirsin de benim doktor da önermedi

İkisi de ince kuzum.. sleepy benimkiler de pişik yapmıştı o yüzden kalın geldi bana. Aktif bebekle premimum aynı incelikte gibi ama aktif bebek 12 saat kuruluk vaadi verse de olmuyor yani gece takmayı pek tercih etmiyorum ben sızdırabiliyoe ve tek farkları aktif bebeğin içeriği diğerinden bi tık daha kötü
Cnm cok tşkler cok güzel açklamş eline sağlk ♥️

Selam kızlar ben aktif olamadım.. oğlum domuz gribine yakalandı geçen haftadan beri bugün daha iyi gibi allah kimsenin başına vermesin cooook zor bi hastalık mafolduk.. bebeklerde çok salgın varmış aman dikkat edin
Yaaa kereemmmcikkkk :KK43:
Geçmiş olsun cnm.. Nerden kaptı böyle ya :KK43:

Tabi cnm full uyuyır.. Hatta ben ondan daha az uyuyırm uyansn die bekliyorm felan.. Kız sen iyimisin :KK70: :KK70: :KK70:
Ne full uyuması :KK70: :KK70:
Uyku konusu ucu açık bebeğe göre değişiyor ama genel anlamda uyku süresi uzuyor evet cnm..
Ama gaz sancısı bitiyor en azından
Bağırsakları vs daha cok düzene giriyor
Yemek süresine gelince o 4. Yada 5. Ay sonunda uzuyor.. Bizim son 20 gündür öğün aralarımız cok daha uzun olmaya başladı gündüzleri 1-2 saate yerdi
Şimdi 3saaten aşağı düştüğü nadir oluyor..
Ama biri bitse öteki başlıyor... Mesela diş kaşıma.. Diş ağrısı vs :)
E gene iyiymiş öyleyse ya:)
ben şu ara akşam saatlerinden muzdaribim. Mesela dünümü söyleyim size. Akşam üstü 6 gibi uyandı. 7 saat boyunca hiç uyumadı. Sürekli üstümüzde Yatağa yatmak ds yok. Ya memede ya kucakta. Beni resmen bi koltuğa sabitliyor. Battaniyeyle bile sallıyoruz koyar koymaz uyanıyor. Bir türlü gece uykusuna geçemiyor neden böyle yapıyor anlamıyorum çıldırmak üzereyim gerçekten tüketti beni. Her akşamımız nerdeyse böyle geçiyor en erken 11-12 de uyuyor.
Yok kuzum ben hic kasik mamasi kullanmadim bilmiyorum

Kolik cok zor kuzum aman aman insallah kolik olmadan atlatirsiniz su donemi
Annem oglen geliyor aksam gidiyor oglene kadar yalnizim aksam da esimle bakiyoruz suan 2 ay oncesine kadar annem sabah gelip aksam gidiyodu yoksa isin icinden cikmak imkansizdi bana kolik 2 bebekle 😂 kolik cok gec bitti benimkilerin
Senin iki bebeğin de kolik miydi canım 😢😱
Napıyorlardı mesela nasıl baş ediyordunuz? Haftanın tüm günleri mi hep sıkıntılıydı öyle. Bizim her akşam aynı gibi geliyor bana. Sadece bazen daha şiddetli bazen daha hafif ama hep huzursuz.!
Annenin desteği olmasa çok zor olurdu ne güzel yakınsınız herhalde keyfini çıkar. Biz ayrı memleketlerdeyiz çok zorlanıyorum. Arada bırakacağım biri olsaydı keşke bunaldığımda

E gene iyiymiş öyleyse ya:)
ben şu ara akşam saatlerinden muzdaribim. Mesela dünümü söyleyim size. Akşam üstü 6 gibi uyandı. 7 saat boyunca hiç uyumadı. Sürekli üstümüzde Yatağa yatmak ds yok. Ya memede ya kucakta. Beni resmen bi koltuğa sabitliyor. Battaniyeyle bile sallıyoruz koyar koymaz uyanıyor. Bir türlü gece uykusuna geçemiyor neden böyle yapıyor anlamıyorum çıldırmak üzereyim gerçekten tüketti beni. Her akşamımız nerdeyse böyle geçiyor en erken 11-12 de uyuyor.

Senin iki bebeğin de kolik miydi canım 😢😱
Napıyorlardı mesela nasıl baş ediyordunuz? Haftanın tüm günleri mi hep sıkıntılıydı öyle. Bizim her akşam aynı gibi geliyor bana. Sadece bazen daha şiddetli bazen daha hafif ama hep huzursuz.!
Annenin desteği olmasa çok zor olurdu ne güzel yakınsınız herhalde keyfini çıkar. Biz ayrı memleketlerdeyiz çok zorlanıyorum. Arada bırakacağım biri olsaydı keşke bunaldığımda
Aynı Nisa 😂 gündüz uyumzdi ama bi şekilde geciyordu akşam 6dan sonra başlarda gece 2 ye kadar sonra 11e kadar hiç bir şekilde uyumaz sürekli ağliyirdu sadece kucakta gezerken susuyordu. Sonra düzene girdi derken şimdi yine aynı surekli ağlaması yok ama gece 11e kadar uyumuyor. Söyle oturup bi rahat 2 saat kendime ayırdığım vakit yok. Tek tesellim 11den sonra gece 3 e kadar uyumasi. 2. Uykusu yine 2 saat sonra 🤪

Aynı Nisa 😂 gündüz uyumzdi ama bi şekilde geciyordu akşam 6dan sonra başlarda gece 2 ye kadar sonra 11e kadar hiç bir şekilde uyumaz sürekli ağliyirdu sadece kucakta gezerken susuyordu. Sonra düzene girdi derken şimdi yine aynı surekli ağlaması yok ama gece 11e kadar uyumuyor. Söyle oturup bi rahat 2 saat kendime ayırdığım vakit yok. Tek tesellim 11den sonra gece 3 e kadar uyumasi. 2. Uykusu yine 2 saat sonra 🤪
Bizimkine ne kadar benziyor 🤔 ay benimki böyle sadece zannediyor insan ya , yanlış anlama ama sevindim yanlız olmadığıma benimki arızalı sanıyordum normal öyleyse.
Bugün 11 buçukta mamayla uyuttuk 3 e doğru uyandı. İlk kez bu kadar uyudu çok sevindim😊 bundna sonrakiler 1,5 saat sürer bizim de

Bizimkine ne kadar benziyor 🤔 ay benimki böyle sadece zannediyor insan ya , yanlış anlama ama sevindim yanlız olmadığıma benimki arızalı sanıyordum normal öyleyse.
Bugün 11 buçukta mamayla uyuttuk 3 e doğru uyandı. İlk kez bu kadar uyudu çok sevindim😊 bundna sonrakiler 1,5 saat sürer bizim de
İnsan başlarda her şeyi sadece kendinde oluyor sanıyor 😂 sonra düzene girdi bir ara 11de uyudu mu 5 saat uyuyirdu. Sonra gece uykusuna 9da geçmeye başladı derken şu an yine uyumuyor 😁 ama şükür ki gece yattığında uyuyor az da olsa ya geceleri hiç uyumayan bir çocuk olsaydı öle teselli buluyorum 😂

Uyku resmen bizim de derdimiz. Artık reflü yatağına da sığmıyor, onda ayakta sallıyorum. Beşik olarak da sabit bi karyola almıştım. Ama hiç yatıramadım ona daha. Sallamalı anne yanı park yatak alıym diyorum. Kullananız var mı?
bizimki ahşap anne yanı ama sallamalı.. ben hiç kullanmadım tabi.. ama ilk geldiğinde denemiştim boşken.. güzel sallanıo içine oturup eşime beni salla diesim geldi :KK70:

X