Tüp bebek için devlet desteğinden yararlananlar

Merhaba canım ben de sendenim 1,5yıllık evliydim eşim de varikosel olduğu için normal yolla bebek sahibi olamadık devlete başladım devlet iki adet aşılama yaptı prosedür gereği sonra aşılama raporunu verdi elime Süleymaniye tüp bebek merkezine gönderdi Buradan da tüp bebek raporu çıkartacaktık neyse çok fazlada uzatmak istemiyorum devlette gerçekten çok fazla uzadığını öğrendik rapora başvurduktan sonra yani sana yapılan tetkikler eşine tetkikler yapılacak falan derken 5-6 ay bazende 7-8 ay sürüyormuş Bizim de çok fazla vaktimiz yoktu doktorum bir tanesi sağ olsun bize akıl verdi hiç uğraşmayın devlette dedi gidin özel hastanede de raporu çıkartıyorlar dedi medical parka gönderdi bize medical Park’ta gerçekten de dediği gibi rapor çıkarttılar oda Üniversite hastanesi olduğu için hiç devlette uğraşma derim ve şu an medical Park’ta tüp bebek tedavisine başlayacağız hayırlısıyla Regli tarihini bekliyoruz ..Sormak istediğin SORULAR varsa sorabilirsin yardımcı olabilmişimdir inşallah

İnşalaah yaa. E sizin transfer oldu demek ha. Benim belki 15 güne filan olur heralde
Evet 26 sında transfer oldum.Yasim 36 olduğundan iki tane 5.gun embriyosu koydular. Bı kez asılama oldum sonra virüs girdi ikinci aşılamada kaldim. Baktim çok zaman gidiyor raporsuz yaptırdım. O yüzden sizin amh ye rapor çıkmasına sasirdim.Bize sizin sebepsiz kısırlık dediler. Net olarak amh 1 in altına rapor çıkar dedi doktor. Anlamadim birşey o yüzden Sizinde az kalmış hayırlısı olsun inşallah

Bana hiçbir şart aranmaksızın amh 1,30 un altındaysa çıkar dediler. Hadi hayırlısı sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Yazınızı 2 kez okudum çok duygulandim hersyi okadar güzel yazmışsınız ki çok umut dolu yazmışsınız rabbim hayırlısı ile yavrunuzu kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bende Cem beye gitmeyi düşünüyorum bu asilama dendik malesef olmadı 2. Tedavi içinde tüp bebek istiyorum inşallah oda cem beyde ne kdar ücret ödediniz acaba

Yaa İnşallah sizin de umut dolu hikayenizi okuruz.❤ Cem bey gerçekten çok profesyonel ekibi de öyle rabbim nasip ettiği sürece önüne birşey geçemez diye düşünüyorum herşeyin hayırlısı olsun

Sizon neden okadar tuttu 10500 diye okumuştum sizin 5 ay ertelenmiş ya ondanmi 25 bin tuttu
O 25.000 içerisinde sadece kliniğe ödediğimiz tutar yok kuzum biz çok uzun süre vitamin kullandık kutusu 250 tl civarıydı ve birsürü sperm testi hastane masrafları rahim filmi derken fiyat uçtu.
Kliniğe harcadığımız tutarı yazayım
650 ilk muayene
10.500 tl tedavi
1900 tl ilaçlar
1750 tl rahim dinlendirme
2200 tl embriyo dondurma
750 gebeyken ilk muayene
Transfer sonrası ilaçların toplam fiyatını bilmiyorum hesaplamadım ama 3 ay kullandım.
Bütün bunları birlestirince 25.000 tuttu belkide geçti

Çok özel değilse bisy daha sorabilirmiyim isterseniz ozeldende yazabilirsiniz buradan yazmak istemeseniz sizin sorununuz neydi acaba

Çok özel değilse bisy daha sorabilirmiyim isterseniz ozeldende yazabilirsiniz buradan yazmak istemeseniz sizin sorununuz neydi acaba
Sorabilirsin kuzum cevaplarım tabii.
Erkek faktörü, sperm sayısı çok düşüktü ileri hız hiç yoktu ve morfoloji 0 dı.

Sende bı sorun yoktu yani dimi canım ben pko hastayım
Bende bir sorun yoktu. Pko hastaları tüp bebekteki şanslı grup hastalardan doktorum öyle söylemişti ve birçok arkadaşa da bu söylenmiş, başarı şansı yüksek hasta grubu. inşallah bebişine kavuşursun?

Yaaa inşallah canım aminnn kafama bisy takılırsa merak ettiğim bisy olursa gene size sorarım çok teşekkür ederim yazdığın için
Sende hayırli sağlıklı sihatli kucağına al yavrunu inşallah

Son bisy daha soracam Cem beye randevu hemen alınabiliyor mu yoksa 1 2 aya ancami randevu veriyorlar biliyormusn

Son bisy daha soracam Cem beye randevu hemen alınabiliyor mu yoksa 1 2 aya ancami randevu veriyorlar biliyormusn
2 aya anca veriyorlar kuzum belki 3 ay bile olabilir o yüzden niyetin varsa randevu için elini çabuk tut derim
Yaaa inşallah canım aminnn kafama bisy takılırsa merak ettiğim bisy olursa gene size sorarım çok teşekkür ederim yazdığın için
Sende hayırli sağlıklı sihatli kucağına al yavrunu inşallah
Herzaman elimden geldiğince yardımcı olurum Amiin Allah razı olsun darısı size de kısmet olsun inşallah ❤❤

Tamam canım ben yarın ariyim ozmn aralığın son haftasına testler ne isteyecekse verir cnki ocagin ilk haftasida anca testler hazırlanır hepsi hazır olduktan sonra genemi randevu alıyoruz doktordan yoksa nezmn hazır olursa randevusuzmu gidiyoruz canım

İlk görüşmede doktor muayene ediyor giderken elinde o güne kadar yaptırdığınız tüm testleri götürürsün. Sonra doktor vitamin kullanmanı isteyebilir belki ön hazırlık olarak. Biz zaten kullanıyorduk o yüzden ilk görüşmeden 1 ay sonra regl olunca tedaviye başlamıştık. Yani regl olunca ara kliniği diyor ve randevu ayarlıyorlar uygun güne kuzum

Tamam canım çok teşekkür ederim tüp bebek uzun yol galiba sonu güzel olsun insalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…