Tüp Bebek ile İkiz Gebelik Yaşayanlar

Benim normalde tek embriyo konulacakken embriyologumuz dondurulmuş çözdürdüğünde 2'side kaliteli doktoruna söyleyeyim 2 transfer edilsin dedi. Test Günü 12.gün ama pazara denk geldi. 13. Gün yaptırdım bhcg 4.054 idi. Doktorum bir daha test yapma haftaya gel dedi. İçimde hep ikiz vardı. 2 kese gördük. 15 gün sonra tekrar gideceğim. Rabbim kalp atışlarınıda görmeyi nasip etsin inşallah ♥️

Allahimmmmmm ne kadar güzel yaaaa hepinize ayrı ayrı yazmak istemedim allah tamamina erdirip güzel ilerletsin hepinizin hamileliğini ve kucağınıza alın sağ salim minnoslari lütfen bana da dua edin 3.gun 2 tane embriyom kondu inşallah ikiside tutunmuş benimledir hep öyle istedim ve herkes öyle dua etti şimdiye kadar inşallah ikiz olur diye inşallah olur pazartesi doluyo 12 günüm gidip kan vercem ondan önce bakmiycam azimli kararlıyım negatif e yer yook olumlu olcak inşallah

Kızlar merhaba
Tek embriyom bölünmüş tek yumurta ikizi olmuş
Tüp bebekte olurmuş
Tek yumurtam vardı tek embriyo oldu
Lazerle embriyoyu delmişler tutunma şansı yüksek olsun diye...
buda bölünmeye sebep olanilirmiş
Benim gibi tek yumurta ikizi olan varmı aranızda
Merhabalar ☺️ üzerinden çok zaman geçmiş ama yazınızı okuyunca hem çok şaşırdım hemde çok mutlu oldum sizin adınıza... Ben de tüp bebek transferi oldum şuan 8 haftalığız. Dondurulmuş 5.gün embriyosu oldu... 6.haftada tek kese gördük ama çevremde tek transfer olup ikiz olanları duymaya başladım son zamanlarda. Siz ikizlerinizi kaçıncı haftada gördünüz ve kaçıncı gün embriyosu idi?

Merhabalar ☺️ üzerinden çok zaman geçmiş ama yazınızı okuyunca hem çok şaşırdım hemde çok mutlu oldum sizin adınıza... Ben de tüp bebek transferi oldum şuan 8 haftalığız. Dondurulmuş 5.gün embriyosu oldu... 6.haftada tek kese gördük ama çevremde tek transfer olup ikiz olanları duymaya başladım son zamanlarda. Siz ikizlerinizi kaçıncı haftada gördünüz ve kaçıncı gün embriyosu idi?
6-7 haftaydı gördüğümüz
3. Gün taze embriyo idi
Doğdular sorunsuz
3 aylık oldular

Kızlar merhaba ben bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım yunurtlama gördüm ancak degerlendiremedim o geceyi ertesi gün çatlama oldu testim siliklesti ve çatlama günü dahil 3 gün değerlendirdim çatlama günü sonrası 2 gün olucak şekilde çatlama gününün gecesinden beri ara ara kasıklarımda batma oluyor onun dışında hiç bir şeyim yok ve ağzımda metalik bir tat var gebelik oluşuyor mudur sizce yumurtlama gününü degerlendiremedim diye çok tereddüt ettim 🥺

6-7 haftaydı gördüğümüz
3. Gün taze embriyo idi
Doğdular sorunsuz
3 aylık oldular
Allah analı babali büyütsün.
Bende 5. Gün 5aa 2 embriyo transferi oldum içimden hep ikiz olur inşallah diye geçiyor.
Ikiz gebeliği zor mu? Doğumu nasıldı? Erken doğum mu normal mi sezeryan mı

X