Tüp bebek sürecince olanlar gelin dertleşelim bilgilerimizi paylaşalım

Ne guzel canimm..insallah bizlere derman olurlar..Allah razi olsun..

İnşallah canım .Eşimde sorun olduğu için biraz tedirginim ama bakalım hayırlısı olur inşallah
Canim hic sorun yapma..esinde sorun varsa hele hic yaoma..tup bebek zaten daha cok esinde problem olanlar icin daha iyi sonuclar veren bir tedavi yontemi..sadece labarutariniz insallah cok iyidir..benim esimde mesela problem yok..bende sikinti yumurta azlihi ve kalitesizligii..2 dir negatifle sonuclaniyo bizde..ama sansin cok fazla..masallah diyelimm..ii sonuclar alirsin insallah

Bahçeci de yaptırıyorum canım .Lab. İyi diye biliyorum ama bakalım göreceğiz .Bende sıkıntı yoktu , doktor da herşey iyi dedi ama bilmiyorum Gerçi Allah nasip edecekse hertürlü olur da .Senin de olacak inşallah canım

Ilk görüşmeye gittiğim de tedirgindim.. merkez değiştirdim doktoru ilk gördüğüm de arkadaş gibi çok sevecen dedim içimden..sesim titriyordu...
Hissetmiş olacak ki ISSIZZ korkma ben size yardım edecegim.. şuan herşey normal..dedi... ameliyatı resim ve video ya almışlar..
Onları gösterdi bak şuan herşey çok iyi korkmayın dedi.. içimden dedimki allahım sende bize yardım et yıllardır çok yorulduk çok yıprandık.. RABBİM hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

Of çok heyecanlı ya ama bu iyi bir şey eğer kötü olsa daha doğrusu 5.gün e gidememe durumu olsa sabah ararlardı transfere çağırırlardı
Yok canım benim her türlü transfer önümüzdeki ay olacak .Biizm merkez 12 ile 3 arası arıyor .Bakalım ya heyecanla bekliyoruz , eşime açtıracam bu sefer teli

Ben 3. Tüp bebeğe cesaret edemyrm canm sizin sorun neydi acaba. Sorunu çözmeden size ve herkese tavsiyem bir sonraki tüp bebeğe başlamayn önce diğer tüp bebeğin neden tutmadığı araştırlsn sorun bulunsun çözülsün öyle tüp bebek yaplsn. Çünkü biz 2 tüp bebek yaptk ikisi de tutmadı dna hasar testi yapcaz sizde yapn bu testi hasarı en aza indirp öyle tüp bebeğe yeniden başlayn

Merhaba canım...
1. Tüp bebek hidrosalpenks yüzünden tutmadı.. sonra ameliyat oldum sağ tüp alındı sol tüp temiz çıktı çok şükür..
2. Tüp bebek prolaktinim yüksek olduğunu söyledi doktor ondan tutmamıştır dedi..
3. Tüp bebek tedavisi prolaktin hormonunu düzene sokmamiz lazım sonra tüp bebek dedi.. şuan herşey normal ve temmuzda iğnelere başlayacağım nasipse.. RABBİM de ol derse olur inşallah...dna hasar testi normal çıktı.. onada baktırdık ...
Ben vazgeçmeyeceğim olana kadar devam edeceğim ALLAH da nasip etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…