Tüp bebek sürecince olanlar gelin dertleşelim bilgilerimizi paylaşalım

Beklenen2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
3.041
7.947
30
Merhaba kızlar bn 27 yaşında pcoluyum. 2014 yılında çikolata kisti açık ameliyat oldum. Sonra 2 aşılama ve 2 tüp bebek denememiz oldu ve tutmadı şuan 3. Denememize başladık gonal f 225 günlük kullanıyorum haftada 2 kere lactogyn kullanıyorum. Çok zor bir surecteyim psikolojik olarak kendimi hazır hissetmiyorum ama yinede 3. Tedaviye başladık. Inşallah hakkımızda hayırlısı olur ve tüm bebek bekleyen kişiler hayallerimize kavuşuruz. Tüm aşamalarımı burdan yazacağım

Hoş bulduk canım.. 14 temmuz da 3. Tüp bebek tedavisine başlayacağız nasipse inşallah... sil baştan iğnelere başlanacak..
Bu kez daha sakınım artık tecrübeli sayılırım 😁😁 sen hangi aşamadasın canım?

Hoş bulduk canım.. 14 temmuz da 3. Tüp bebek tedavisine başlayacağız nasipse inşallah... sil baştan iğnelere başlanacak..
Bu kez daha sakınım artık tecrübeli sayılırım 😁😁 sen hangi aşamadasın canım?
Bnde 3. Denemeye başladım canım şuan gonal f iğnesini yapıyorum çarşamba ölçüm için gideceğim 😊 ikimiz içinde güzel sonuçlanır insallah😊

Bnde 3. Denemeye başladım canım şuan gonal f iğnesini yapıyorum çarşamba ölçüm için gideceğim 😊 ikimiz içinde güzel sonuçlanır insallah😊

Iki.hafta arayla gelsin minikler inşallah.. birlikte bekleyelim doğumumuzu inşallah..
Sorun neydi özel değilse?
Bende hidrosalpenks vardı ameliyat oldum sağ tüp alındı sol tüp temiz çıktı.. şuan hiç bir problem yok.. inşallah bu kez nasip etsin allahım..

Iki.hafta arayla gelsin minikler inşallah.. birlikte bekleyelim doğumumuzu inşallah..
Sorun neydi özel değilse?
Bende hidrosalpenks vardı ameliyat oldum sağ tüp alındı sol tüp temiz çıktı.. şuan hiç bir problem yok.. inşallah bu kez nasip etsin allahım..
Pkoyum bn canım ve daha önce iki yumurtaligimda kist ameliyatı oldum

Pko da çok yumurta elde ediliyor demi kızlar ve daha çok şansınız var.. Benim önceki tedavim de 6 yumurta vardı 5 i dollendi 5. Gün e gitti.. bakalım bu kez nasıl olacak çok merak ediyorum.. 1 aydır arı sütü propolis kullanıyorum.. kullanan var mı aranızda yumurta ve sperm kalitesini artırıyor dediler...?

Pko da çok yumurta elde ediliyor demi kızlar ve daha çok şansınız var.. Benim önceki tedavim de 6 yumurta vardı 5 i dollendi 5. Gün e gitti.. bakalım bu kez nasıl olacak çok merak ediyorum.. 1 aydır arı sütü propolis kullanıyorum.. kullanan var mı aranızda yumurta ve sperm kalitesini artırıyor dediler...?
Hayır pko da çok yumurta var ama hiçbiri iyi ve olgun olmuyor. Adet gecikmeleri bu yüzden işte.

X