Tup bebek tedavisi az yumurta rezervi

Cok iyi yapmsisinn canim..insallah sifa olmustur ..hepsi..kaliteli embriyolarin olusur..l arginin ilacini hic duymadim..o ne ilaci acaba..bilgi verebilrimisin..arisutunu hangi marka kullandin..ben egricayiri kullaniyorum..benimde 2 ay oldu suan..tekar kullanmaya baslayali..1 ay daha kullanicam..nasip olursa..tedavii olucam..
Amin inş 'ALLAH.
L-arginin solar markasına ait bir takviye. Yumurta rezervine olumlu katkıları olduğu kanıtlanmış.
Arisütü arifoglu kullandim. Yumurtam az ama inş 'ALLAH kalitesine katkısı olmuştur kullandıklarımın.
Inş 'ALLAH hepimiz annelik makamına ulaşırız birgün 🤲

Yok istemedi canım son kontrolün ne zamandi ölçümlerin nasıldı? Benim bugundu ve sağda 6 ve 7 buçuk solda 13 14 15 dedi cuma günü tekrar kontrol
Benim son kontrolüm bugundu. 19 mm sagda ve solda 2 adet folikül vardi. 1 tanede 15 mm solda vardi ona biraz şüphe ile yaklaştı doktor ama toplayacagini söyledi.
Yarin 1 adet cetroride, gece 1 de ovitrelle, 1 adet gonapeptyl vurulacak. Cumartesi yumurta toplama olacak inş ' ALLAH.

Benim son kontrolüm bugundu. 19 mm sagda ve solda 2 adet folikül vardi. 1 tanede 15 mm solda vardi ona biraz şüphe ile yaklaştı doktor ama toplayacagini söyledi.
Yarin 1 adet cetroride, gece 1 de ovitrelle, 1 adet gonapeptyl vurulacak. Cumartesi yumurta toplama olacak inş ' ALLAH.
İnşallah canım güzel sonuclar alırız

Merhaba yumurta az olmasi onemli ama yas cok daha onemli diyorlar, eger gencseniz 3 yumurta dan biri in tutma olasiligi gayet yuksek gibi baska bir sebep yoksa tabi.
ardi. 1 tanede 15 mm solda vardi ona biraz şüphe ile yaklaştı doktor ama toplayacagini söyledi.
Yarin 1 adet cetroride, gece 1 de ovitrelle, 1 adet gonapeptyl vurulacak. Cumartesi yu

Merhaba yumurta az olmasi onemli ama yas cok daha onemli diyorlar, eger gencseniz 3 yumurta dan biri in tutma olasiligi gayet yuksek gibi baska bir sebep yoksa tabi.
Önemli olan yumurta kalitesi az evvel burada okudum 10 yumurtası olmuş ama hepsinin içi boş çıkmış. Yine burada okudum tek bir yumurta ile gebe kalmış.

X