TÜP BEBEK YUMURTA TOPLAMA VE YUMURTA SAYISI

Geçmiş olsun ohss ne demek hiç bilmiyorum. Benim doktorum taze embriyo transferine çok taraftar değil. 5. Güne ulaşanları dondurup 2 regl sonrasında transferini yapacak. 22 adet yumurtam toplanmış bu arada 17 tanesi döllenmiş çok mutlu oldum. Bakalım kaç tanesi ulaşacak 5. Güne :)
maşallah ne kadar güzel evladın oldu mu çok merak ettim benden 2 gün önce 4 tane topladılar 2 tane döllendi şansım cok nasıl yumurta rezervin varmış maşallah

maşallah ne kadar güzel evladın oldu mu çok merak ettim benden 2 gün önce 4 tane topladılar 2 tane döllendi şansım cok nasıl yumurta rezervin varmış maşallah
Merhaba, umarım transfer başarılı olur sayıdan ziyade kalite çok önemli. Kaç gün bekleyecek doktorunuz? 5. Gün embriyosunun tutma ihtimali çok daha yüksek. Ben 39+2 günlük gebeyim normal doğum için bekliyoruz bakalım 😊

Merhaba, umarım transfer başarılı olur sayıdan ziyade kalite çok önemli. Kaç gün bekleyecek doktorunuz? 5. Gün embriyosunun tutma ihtimali çok daha yüksek. Ben 39+2 günlük gebeyim normal doğum için bekliyoruz bakalım 😊
Benim transferim oldu 4 güne doğru ilerliyorum ama işte benimde ondan umudum kırıldı 3 gün embriyosu taze transfer iki tane konuldu inşallah bizimde olur bizde yazarız burada çok güzel ortam var herkesin hikayeleri farklı ama birbirimize destek oluyoruz ,senin adina Cook sevindim maşallah kızın mi olucak nerede yaptın sen

Benim transferim oldu 4 güne doğru ilerliyorum ama işte benimde ondan umudum kırıldı 3 gün embriyosu taze transfer iki tane konuldu inşallah bizimde olur bizde yazarız burada çok güzel ortam var herkesin hikayeleri farklı ama birbirimize destek oluyoruz ,senin adina Cook sevindim maşallah kızın mi olucak nerede yaptın sen
İnşallah tutar canım gönlünü ferah tut eninde sonunda olacak 🙏 Evet kız :) Benim doktorum Rıza Efendi Karaca. Şişli Kolan'da yapıldı işlemler. İyi bir embriyolog var orda Zafer bey. Doktorumla hala devam ediyoruz doğumumda da o olacak 😊

Merhaba arkadaşlar herkes 20-30 yumurta toplandı demiş. benim eşimden kaynaklı sorunumuz var benimle alakalı bir sorun yok ama benden 9 tane yumurta toplandı. benim neden bu kadar az sizlerin bu kadar fazla moralim bozuldu çok.

X