Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.676
10.700
Bı videoda izledim.kadinda hiç erken gebelik testinde çıkmamış kan verince çıkmış.. hiç yapmıyorum o testleri.
Cuma günü test günüm. Aslında hiç yoktu aklımda alıp yapmak ama gaza getirdiler ben de yapayım dedim. İdrarda çıkmayıp Kanda cikanda çok, idrarda çıkan da çok. Neye göre değişiyor merak ettim.

• Beğen
Reactions: H M

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407
Al canim garanti olsun. İnşallah görürsün pozitifleri
InsaAllah canim. Transferimden doguma kadar okudugum bi dua vardi. Mahmut efendi hz.lerine bagli bir hoca yazmisti. Sizinlede paylasmak isterim
Screenshot_20201007-100353_Photos.jpg

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

ElifffErdemm

💚💚
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
6.750
7.407

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
25.017
74.283
Cuma günü test günüm. Aslında hiç yoktu aklımda alıp yapmak ama gaza getirdiler ben de yapayım dedim. İdrarda çıkmayıp Kanda cikanda çok, idrarda çıkan da çok. Neye göre değişiyor merak ettim.
Önceki denemende kaçıncı gün yapmistin peki

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
25.017
74.283
Dondurulmuş bir embriyo koyuldu canım ona da orta kalite dediler. 3 tane dondurulmuştu ikisi bozulmuş cozuldukten sonra söylenene göre
AA ben niye 2nci denemen diye aklımda tutmusum.
Hiç gebeliğin oldumu kürtajın var diye hatırlıyorum yanlismiyim canim🙈

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.676
10.700
S
AA ben niye 2nci denemen diye aklımda tutmusum.
Hiç gebeliğin oldumu kürtajın var diye hatırlıyorum yanlismiyim canim🙈
Doğru canım kürtaj olmuştum. Kendiliğinden hamile kalmıştım ama kaybetmistim. Yumurta toplama zamanimda falan konuşmuştuk onun üzerinden 7 ay geçti. Transfer olmak icin baya beklettiler beni. Ondan aklında öyle kalmıştır çok normal 😊

• Beğen
Reactions: H M

H M

Guru
Pro Üye
22 Ağustos 2015
25.017
74.283
S

Doğru canım kürtaj olmuştum. Kendiliğinden hamile kalmıştım ama kaybetmistim. Yumurta toplama zamanimda falan konuşmuştuk onun üzerinden 7 ay geçti. Transfer olmak icin baya beklettiler beni. Ondan aklında öyle kalmıştır çok normal 😊
Yine olur inşallah ne oluyorsa hayrimiza..
Tez vakitte olsun inşallah.