Tüp Bebekte Transferden Sonra İdrarda Gebelik Testi

Benimde tek embriyo 4+4 oldum yormadan kendini temizlik yap senin çift mi benim progestan 28 cıktı ilkte 5.95 çıkmıştı iğne vurguluyorum 2 ampül bide 3 kere vajinal alıyorum
Henüz belli değil pazartesi kalp ve kese muayenem var ama hgc hormonum bayaa yüksek çıkmıştı benimde 2 vajinal hap 2 de iğne

maşallah bi hafta öndesin benden bende gunde 3 defa progestan 1 defa iğne sen 1 hafat erken kalp atışı duyucaksın benim 1 hafta sonra kalp atışı var insallah sıkıntısız geçer beta hcg çok güzel artmıs dedi hemsire bakalım
Testten sonra beta hgc ya baktırmadım doktorda istemedi transferden sonra stres hiç bitmiyo yok tuttu mu tutmadı mı 12 gün onun stresi sonra kalbi atıyo mu kese görüncek mi offf ya ben çok stres yapıyorum yada gerçekten çok stresli bir süreç allah sağlıklısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar iyi akşamlar bu benim 2.tüp bebek denemem 1 ekim perşembe günü akşam üzeri 2 tane embriyo transferim yapıldı 1 tanesi 5.gün 1 tanesi 6.gündü 6.gün olan transferden 2 saat önce çözüldü 5.gün olan 1 gün önce çözüldü ikiside orta kalitede dendi ilk denemem taze 5.gündü ama negatif oldu açıkçası çokta umutlu değilim evde erken gebelik testi yapmak istiyorum cumartesi günü yapsam çıkar mı
Kan testine kadar bekleyin negatif çıkma ihtimali yüksek evde yapacağınız test ile boşuna moralinizi bozmayın

Benimde 3 CÜ gün tıransferim oldu yardımcı olurmusunuz tıransferim den sonra oturup ayaklarımı kendime çekmemiş söylediler

X