Türkiye'de Korona Virüs COVID-19

bugün itibari ile modunuz ....

• Ankete Katılan
    1.185
Aaaa gerçekten mi ? İlk zannettik ki babam bahçede yağmura yakalanmış üşüttü . Hatta dün teste giderken kardeşim babam yaşlandı abla (65 doğumlu babam ) kendini genç zannediyor üşüttü işte ne koronası diye dalga geçti . Aklımda şöyle bir soru da var acaba aşı olmasa nasıl atlayacaktı 1. Dozu oldu hafif atlatmasına yardımcı oldu mu diyorum
Geçmiş olsun inşallah hafif atlatirlar kronik hastalığı varmı babanjzin annenizin
Teşekkür ediyorum anneminde babamında hiç bir rahatsızlığı yok çok şükür

çok geçmiş olsun. Hastalığın ilerleyen zamanlarında koku kaybı olabiliyormuş, bazılarında hiç olmuyor.

Günaydın sevgili dostlarım, tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Bugün de morallerimizi yüksek tutabilmek ve iyi bir gün geçirmeniz dileği ile sizlere geçtiğimiz yaz görüntülediğim bir gün doğumunu, kırmızı sarmaşık gülleri ve kırmızı sardunya çiçeği ile kedim Gözdeyi gönderiyorum, sevgilerimle

Ilk dozlarin %20 oraninda koruduğunu biliyorum ne yaşa, ne kronik hastalığa bakıyor.. tamamen bağışıklık diyorum ben. Ayni eklem ağrıları eşimde de vardı onda çarpıntı da oldu boğulacak sandık 2 kez yaşadı. Tat ve koku kaybı yok öksürük vs yok sadece dizde bir ağrı. O zamanlar lohusaydim yeni dogum yaptim günde 7 8 tane ilac kullanan kalp ve tansiyon hastasi annem ve 3 çocuğum hepimiz bir aradaydik sadece esimle ikimizde bu durumlar oldu digerlerinde hiçbir sey yoktu. Bilmiyoruz ki..cok geçmiş olsun ailenize.

çok geçmiş olsun. Hastalığın ilerleyen zamanlarında koku kaybı olabiliyormuş, bazılarında hiç olmuyor.

Çok teşekkür ediyorum

Anne, babanız kaç yaşında
55_60 yaşlarındalar babamın sadece kol ağrısı olmuş

Tansiyon hastası üstelik sürekli kan sulandırıcı kullanıyor

Annem de tansiyon hastası aşırı kilolu ve bir çok alerjisi var
ona rağmen yan etkisi olmadı

Gecmis olsun
Koku yada tat kaybi veya ikisi birden 5.günden sonra gidiyor

Bu arada anneanneme sınovac için aile hekiminden randevu almışlardı . Gitmişler alerji geçmişi olduğu için daha doğrusu arıya alerjisi var diye aşıyı orada yapmamışlar özel hastaneye yönlendirmişler en yakın orası diye .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…