Saç Uzatma Yöntemleri Tutkunun saç uzatma günlüğü...

Mayali sampuan da az kalmisdi ama yinede 4 5 yikama gotururdu ama kokusundan dolayi bozuldugunu dusunerek onu copee yolladim. Simdi sampuanimin.yarisini ayiirip maya koymustum diger yarisinada bemiks evin ve bepanthen amp. Kirdim 2 ser tane bir ayds bunu kullancam. Onuda bgenmezsem harems sarimsakli sampuana geçiş yapicamm.

Bu arada bende aldim vitaminlerden doğum kontrol hapiyla karistirip koycam :KK70:bemiks koku birakirmi diye korkuyorum iste gerci birer tane koycamda yinede koku olursa diyorum

Bu arada bende aldim vitaminlerden doğum kontrol hapiyla karistirip koycam :KK70:bemiks koku birakirmi diye korkuyorum iste gerci birer tane koycamda yinede koku olursa diyorum
Valla ikiser tane koydum halen redist kokuyo :))ay dogum kontrol hapina ben güvenmiyorum valla en sonunda onuda yapcemm :))bu araada kopuk nerden bilmoom ki canimm yuzdeki

Valla ikiser tane koydum halen redist kokuyo :))ay dogum kontrol hapina ben güvenmiyorum valla en sonunda onuda yapcemm :))bu araada kopuk nerden bilmoom ki canimm yuzdeki

Evet kuzum normal bi plastik taragim.var sanirim.tarakdan kaynakli koptu sacim yuzdeki dememisdim aslinda o.kelime telefon kendi yazmis :))sacim koptu anlican :)
Anlamamam normalmiş :KK70:Geçmiş olsun canim taragini degistir istersen bende kemik veya tahta tarak istiyomda bulamadim anca netten

12325370_788164484661296_1711092729_n.jpg

X