umutlar tükenirse......

canım benim sağ ol bakıcam şimdi dr başka.. dediğin gibi bazı dr lar katı kurallara sahip burada bişi duyup soruyorum bana kızıyo sen misin dr ben mi diyo...ben hemen siniyorum tabi...
dr hem asabi hemde acımasız.. bana göre.. benim ssk yok ben bide özelde görüyorum tedavi...
allahım yaa.ne yapmalıyım başka bilmiyorum... bitkisel bişiler de yapsam bildiğin bişiler tavsiyen varmı?

Olmaz mı :))
Süt iç bol bol yumurtaları iyi geliştiriyo.Süt içemiyorsan yoğurt,yumurta tüket.Aynısını eşinde tüketebilir.

Adaçayını adetin 3.günüden sonra 12. güne kadar içiyorum ben.Sonra içme döllenme olursa düşüğe neden oluyormuş.

Bak başka balın içine çörek otu,susam,turp tohumu,ısırgan tohumu koy her gün bir tatlı kaşığı iyice çiğneyerek ye.

Eşin yakın zamanda ağır bir hastalık geçirdiyse,spermlerde etkilenmiş olabilir.Eğer yakın zamanda spermiyogramı yoksa yaptırın.

Ben çok dr. değiştirdim.Yine değiştircem mesela.Adam yaramı yakmadan smear yapmadı.Yapması gerekliymiş.Sorsam bana da bahaneler üretir,belki kızar.
Diremen deişcem dr.u
Adam yaranın yakılırsa rahim ağzında spermlerin geçişini kolaylaştıran sıvının zarar göreceğinden hiç bahsetmedi mesela.

Araştırdım şimdi il de başka bir. dr. buldum ona gitcem.
Zaten aşılama burda olmuyo ama olsun bu diğer tedavilerde önemli.Seçenek bulamadığımdan değişmemiştim.Şimdi 2 seçenek buldum.Biriyle görüştüm içime sindi.

Sende içine sinecek bul canım.Bu işlerde moral çok çok önemli.Bir de pozitif olabilmek.
Negatif dr.la pozitif olmanı beklemek hata olur.

İnşallah gönlüne göre bir dr.la gönlünden geçen bbeğe ulaşırsın bitanem..

benim ilk iki bebegim karnımda öldü hiç beklemiyodum böyle bişi ruhi dengem bozuldu sona bi oglum oldu nası biliyomusun muskayla[dua]sona dış gebelik yaşadım gene yıkıldım ama asla pes etmedim çünkü biz hayırlısını istiyoruz mevla da onu veriyo canım oglum herkesin kardeşi var bizim yok karnın şişmiş bebek geliyo gibi laflar ediyo evet çok etkileniyo insan isyan etmeden bekliyorum biliyorum yine bana hayırlısını ve saglıklısını verecek

Süt iç bol bol yumurtaları iyi geliştiriyo.Süt içemiyorsan yoğurt,yumurta tüket.Aynısını eşinde tüketebilir.

Adaçayını adetin 3.günüden sonra 12. güne kadar içiyorum ben.Sonra içme döllenme olursa düşüğe neden oluyormuş.

Bak başka balın içine çörek otu,susam,turp tohumu,ısırgan tohumu koy her gün bir tatlı kaşığı iyice çiğneyerek ye.

Eşin yakın zamanda ağır bir hastalık geçirdiyse,spermlerde etkilenmiş olabilir.Eğer yakın zamanda spermiyogramı yoksa yaptırın.

Ben çok dr. değiştirdim.Yine değiştircem mesela.Adam yaramı yakmadan smear yapmadı.Yapması gerekliymiş.Sorsam bana da bahaneler üretir,belki kızar.
Diremen deişcem dr.u
Adam yaranın yakılırsa rahim ağzında spermlerin geçişini kolaylaştıran sıvının zarar göreceğinden hiç bahsetmedi mesela.

Zaten aşılama burda olmuyo ama olsun bu diğer tedavilerde önemli.Seçenek bulamadığımdan değişmemiştim.Şimdi 2 seçenek buldum.Biriyle görüştüm içime sindi.

Sende içine sinecek bul canım.Bu işlerde moral çok çok önemli.Bir de pozitif olabilmek.

ada çayını içiyorum...
çörek otu direk kendi dimi tohumu falan diil, bide ölçüleri ne kaç gün yemeliyim,

arkadaşlar tatlı yumurtalıgı çalıştırıyomuş benle beraber tedavi gören ark şeker hapı verdi hapı boşverin deli gibi bal pekmez datlı yiyin

Diremen deişcem dr.u

allah razı olsun canım benim... yapıcam .. eşim rahatsızlık geçirmedi.. ama yinede test yaptılar ona normal çıktı herşey... zaten tetkiklere ayırdığımız bütçe inanılmaz ... dönüp bakınca ben bile şaşıyorum...

benim ilk iki bebegim karnımda öldü hiç beklemiyodum böyle bişi ruhi dengem bozuldu sona bi oglum oldu nası biliyomusun muskayla[dua]sona dış gebelik yaşadım gene yıkıldım ama asla pes etmedim çünkü biz hayırlısını istiyoruz mevla da onu veriyo canım oglum herkesin kardeşi var bizim yok karnın şişmiş bebek geliyo gibi laflar ediyo evet çok etkileniyo insan isyan etmeden bekliyorum biliyorum yine bana hayırlısını ve saglıklısını verecek

ahhh canım benim seni öyle ii anlıyorum ki... benim yavrumda boş karnımı sevip kardeş geliyo dimi anne diyo ayyyy çok fena oluyorum ...

arkadaşlar tatlı yumurtalıgı çalıştırıyomuş benle beraber tedavi gören ark şeker hapı verdi hapı boşverin deli gibi bal pekmez datlı yiyin

bol bol tüketicem bakalım hayırlısı... rabbim nasibimimizde varsa yaşatacak bana tekrar o duyguyu...kalben inanıyorum...

Diremen deişcem dr.u

tamam tatlım allah razı olsun
bişi sorcam çörek otu nun kendisi dimi tohumudiil... kaçkere günde yicem...
ada çayını içiyorum...
bide ölçü nedir ne kadar bala ne kadar koymalıyım...
teşekkürler...

tamam tatlım allah razı olsun
bişi sorcam çörek otu nun kendisi dimi tohumudiil... kaçkere günde yicem...
ada çayını içiyorum...
bide ölçü nedir ne kadar bala ne kadar koymalıyım...
teşekkürler...

Ben bi kase bala 1 er tatlı kaşığı koydum hepsinden.
Kendisi canım hani şu böreklerin üzerine koyyoruz ya ondan.
İyice çiğneyerek tüket.

Neden bunları seçtim biliyomusun Lokman Hekim kitabı bulmuştum ordan en işimize yarayacakları seçtim,kadınlar için en faydalı olanlar.

Bir de anason, biberiye, karanfil, zencefil ,oğul otu da çok faydalı kadınlara.
Bunlarıda istersen demleme yöntemiyle 1 kupaya 1 çay kaşığı dolusu olacak şekilde demleyebilirsin.
Ben bunları da arada içiyorum.

ada çayını içiyorum...
çörek otu direk kendi dimi tohumu falan diil, bide ölçüleri ne kaç gün yemeliyim,

Her gün yaptığın bu karışımdan bir tatlı kaşığı çiğneyerek tüket.
Sınır yoktu canım.İstediğin kadar gün tüketebilirsin.
Zaten bi karışım oluyor hepsinden azar azar almış oluyorsun.

Ben bi kase bala 1 er tatlı kaşığı koydum hepsinden.
Kendisi canım hani şu böreklerin üzerine koyyoruz ya ondan.
İyice çiğneyerek tüket.

Neden bunları seçtim biliyomusun Lokman Hekim kitabı bulmuştum ordan en işimize yarayacakları seçtim,kadınlar için en faydalı olanlar.

Bir de anason, biberiye, karanfil, zencefil ,oğul otu da çok faydalı kadınlara.
Bunlarıda istersen demleme yöntemiyle 1 kupaya 1 çay kaşığı dolusu olacak şekilde demleyebilirsin.
Ben bunları da arada içiyorum.

canım benim çok sağol bitanem... rabbim gönlüne göre versin.. yüreğinin güzelliği ile aydınlan...
bana bide dedilerki...
ballı baba,pelin otu,civanperçemi,altın otu... bunları içiyom bide... ama bakabilirmisin acaba benim araştırmamda bunlar sanki doğru ot diil gibi geldi bana yardimcı olurmusun? zaten tadı öyle acı ki.. ama şifa olur belki diye içiyorum yinede...

yaa hurreemmm cok olumsuzsunn ama bir cocugun var en azindannn, yapmaa... :KK43:

canım benim yaaa aslında çok olumsuz biri diilim inan buna ..
ama ayda bi defa böle dibe vuruyorum..rabbime çok şükür evladımı bana bağışladı bebeğim benim yaşama arzum zaten...
sizide üzüyorum dimi...diğer arkadaşların çok daha büyük sorunları var...
ama buda benim sorunum işte.. yakında yine toparlanır daha iyi enerjimi size yansıtırım...

canım benim çok sağol bitanem... rabbim gönlüne göre versin.. yüreğinin güzelliği ile aydınlan...
bana bide dedilerki...
ballı baba,pelin otu,civanperçemi,altın otu... bunları içiyom bide... ama bakabilirmisin acaba benim araştırmamda bunlar sanki doğru ot diil gibi geldi bana yardimcı olurmusun? zaten tadı öyle acı ki.. ama şifa olur belki diye içiyorum yinede...

Sende sağol canımcım..

Pelin otuyla civanperçemi tanıdık geldi de diğerlerini hatırlayamıyorum.

Kitabı annem birinden almıştı canım yanımda değil.
Kaynatma sakın,çay gibi demle hepsini.
Sen benim yazdıklarımı da bi araştır netten en uygun gelenlerini kullan.
Ama kitaba ulaşabilirsem bu yazdıklarını araştırırım.Annemle aynı şehirde değiliz ya biraz zor olabilir.

Sende sağol canımcım..

Pelin otuyla civanperçemi tanıdık geldi de diğerlerini hatırlayamıyorum.

Kitabı annem birinden almıştı canım yanımda değil.
Kaynatma sakın,çay gibi demle hepsini.
Sen benim yazdıklarımı da bi araştır netten en uygun gelenlerini kullan.
Ama kitaba ulaşabilirsem bu yazdıklarını araştırırım.Annemle aynı şehirde değiliz ya biraz zor olabilir.

senin söylediklerini alıcam ve yapıcam... çok çok teşekkürler...
sen araştırmışsındır benim tekrarlamama gerek yok ..
rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah hayırlı geceler...

X