unutulmayan ilk aşk

rica ediyorum düzgün okuyun ya
30 yıl sonra bana aşık adamı eşinden ayırıp alayım mı demişim konuda bakın bakalım
benim derdim kendimle kendi duygularımla
insanların utamayacağı kadar sevdiği kişiler oluyor mu diyorum
benim olmadı ben aşık olmadım mı hiç acaba diyorum
aşık olmadan mı ölücem diyorum
üstelik konunun hiç bir yerinde ona karşılık verdiğimden bahsetmiş miyim allah aşkına
Dikkatle bir daha okudum.Siz de benim yazdıklarımı okuyun.Karsilik vermişsiniz demiş miyim?Benim tepki gösterdiğim nokta arkadaşınızın ve ablanizin eşi nasıl bakıyor sana gibi konuşmaları ve sizin koklayarak öptü demeniz.

Arkadaşın işsiz galiba. Evli bir adamı zorla aklınıza sokmaya çalışıyor. Adam evli evli
ne alakası var
git evli adamı ayart mı dedi bana arkadaşım nerden saçmalayacağınızı şaşırdınız
Neremizle okuyoruz acaba?
e gördük işte
Dikkatle bir daha okudum.Siz de benim yazdıklarımı okuyun.Karsilik vermişsiniz demiş miyim?Benim tepki gösterdiğim nokta arkadaşınızın ve ablanizin eşi nasıl bakıyor sana gibi konuşmaları ve sizin koklayarak öptü demeniz.
o bir örnek olay burda adam ve ailesi değil
benim düşüncelerim
yakınımdaki örnek o olduğu için onu verdim
bi arkadaşın arkadaşına biri aşıkmış da diye mi örnek verseydim

ne alakası var
git evli adamı ayart mı dedi bana arkadaşım nerden saçmalayacağınızı şaşırdınız

e gördük işte

o bir örnek olay burda adam ve ailesi değil
benim düşüncelerim
yakınımdaki örnek o olduğu için onu verdim
bi arkadaşın arkadaşına biri aşıkmış da diye mi örnek verseydim
Arkadaşım da bana o seni böyle görmüyor ki aşık olduğu zamanki gibisin gözünde ,öyle bakıyor dedi

Bu arkadaşınızın sözü.

Bence siz yazdıklarınızın anlamını idrak edemiyorsunuz

Yani durum bence hosunuza gitmis Egonuzu yukseltmis olabilir
Bisey hissetmediginiz icinde ben niye boyle kimseyi sevemedim diyorsunuz
Onuda biz bilemeyiz
Duygulara aska onem veren bi yapiniz olmayabilir iskoliksinizdir mesela yada fazla ev hanimisinizdir onceliginiz ask degildir yani

Şimdi benim derdim aşk bu mu,ben hiç aşık olmadım mı.Kızımın babası da dahil unutamadığım özlemle hatırladığım hiç kimse yok hayatımda.Böyle şeyler yaşayanınız var mı,ilk aşkını unutamayan var mı aranızda,unutulmaz mı gerçekten.
benim ilk aşkımın üzerinden 11 sene geçti, evet unutamadım, ama iyi de hatırladığım söylenemez :KK53: "keşke her şey yolunda gitseydi, keşke olsaydı" diye düşünürüm bazen eski sevgililerim hakkında, adamınki de o tarz bir şey olabilir. ama tavrı hiç hoş değil ya, eşinin yerinde ben olsam hesabını çok fena sorardım beyefendiden. arsız herif.

:KK70: :KK70:
konuyu gözüyle okumayanlara cevap yazmıcam artık
son paragraftaki cevaplar için teşekkürler
Bu sitede de konu sahiplerinin istediği şeyleri söylemezsek işitmediğimiz laf kalmıyor zaten. Ne kendi yazdıklarınızın ne de arkadaşım dediğiniz insanın kurduğu cümlelerin tuhaflığının farkında değilsiniz.

Ben okuduğum konudan ne çıkardıysam size de yorum olarak onu yazdım. Yanıldığımı düşündüğünüz yer olur açıklarsınız tamam der geçerim, işinize gelmeyince gözünüzle okumuyorsunuz demeniz komik.

Bu sitede de konu sahiplerinin istediği şeyleri söylemezsek işitmediğimiz laf kalmıyor zaten. Ne kendi yazdıklarınızın ne de arkadaşım dediğiniz insanın kurduğu cümlelerin tuhaflığının farkında değilsiniz.

Ben okuduğum konudan ne çıkardıysam size de yorum olarak onu yazdım. Yanıldığımı düşündüğünüz yer olur açıklarsınız tamam der geçerim, işinize gelmeyince gözünüzle okumuyorsunuz demeniz komik.
Resmen ablasıyla arkadaşı aklına sokuyor adamı. Koklayarak öpmeler falan. Sana farklı bakıyor demeler, çok normal geliyor sanırım

Son düzenleme:
Ilk ask unutulmaz diye bir sey yok bence
Insan boşlukta hissettiğinde tutunacak bir seyler arar ve gecmistekiler aklina gelir ona tutunur çünkü kendince güvenli alan odur, aslinda şu an o seyleri yeniden yasamasak da ya da aynilari yasanmayacaksa da o tatli masum anlari hatirlamak bize iyi gelebilir.
Kendi adima söyleyeyim ilk askim dedigim kisi evli ve cocuklu şu an, geriye dönüp baktigimda da iyi ki olmamis, Rabbimin var bir bildiği diye düşünüyorum. Onunla evlensem nasil.olurdu diye en son ne zaman dusunmustum, hatırlamıyorum bile. Allah herkesi yuvasında mutlu etsin, bana da es olacak kisi kimse onu cikarsin diye dua ederim genelde.
Sizinkisi de eskilere dalmak, o masum ask mektubunu hatirlayip tebessümle yad etmek olmuş. Hic asik olmamis da olabilirsiniz bu arada. Demek ki kalbinizi pir pir edecek kişi çıkmamış. Evli de olsaniz herkes esiyle buyuk bir askla.evlenmiyor ya. Evliliğinizde mutlu musunuz ya da sorunlar yaşıyorsunuz ve geçmişe sığınma ihtiyaci mi hissettiniz?

Adam unutamamışsa bile ilk aşkı diye değil kavuşamayıp ilişkiyi yaşayamadığından.
Yarım kalan akılda kalır. Tamamlanmış olan ilişki insanın aklında kalmaz.

Evet pandemi beni de vurdu ,ben de sıkıntıdan şu saatte neye saracağımı şaşırıp eskilere daldım.Yolun yarısını geçip yalnız ölmekten korktuğumuz şu günlerde benim de derdim bu.Ben küçükken düğünde cenazede tatilde görüştüğümüz uzak bir akrabam yaz tatilinden dönerken bana bir aşk mektubu bırakmış.Mektup benim elime geçti ama ben hiç bir şey olmamış gibi davrandım,okuduğumu söylemedim cevap da vermedim ve bu olaydan hiç kimseye bahsetmedim.Biz görüşmeye devam ettik ,kardeşiyle yaşıyordu üniversitede yanlarına falan gittim hatta şimdiki eşiyle de tanıştım orda ,çok da sevdim eşini.

Şimdi aradan geçmiş 30 yıl bi kaç yıldır karşılaşmamışız yine bir bayram annemin ve eşinin de olduğu otuz kişilik bir aile gurubunun içinde başımı iki taraftan tutup beni koklayarak öptü,ben tabi yine anlamamazlığa vurdum,hadi iyi bayramlar deyip geçtim.

Yine bir kaç yıl geçti yine bir bayram ablam dedi ki x in eşi seni öldürecek gibi bakıyor ,nasıl yani dedim,herkes görüyor sana nasıl baktığını kadın salak mı dedi,he he dedim geçiştirdim.Bu olayı en yakın arkadaşıma anlattım ne alaka yani dedim beni kokluyor 30 yıl geçmiş evli barklı adam.Şunu da söylemeden geçemicem ben de evet gençken güzeldim de şu anda hormonlu domatesten halliceyim yani ben bile bakmam kendime o kadın varken,eşi benden fazla çocuk yapmasına rağmen gayet güzel kariyer olarak da benden önde tüm sülalecek sevilen iyi de bir insan.Arkadaşım da bana o seni böyle görmüyor ki aşık olduğu zamanki gibisin gözünde ,öyle bakıyor dedi.Tabi ben bi aydınlanma yaşadım ama çok da mantıklı gelmiyor.Şimdi benim derdim aşk bu mu,ben hiç aşık olmadım mı.Kızımın babası da dahil unutamadığım özlemle hatırladığım hiç kimse yok hayatımda.Böyle şeyler yaşayanınız var mı,ilk aşkını unutamayan var mı aranızda,unutulmaz mı gerçekten.
koklayarak öpmek ne demek . evli barklı çoluklu çocuklu adam bunun adı aşk değil, edepsizlik. bir kadın bir erkekle bir ömür idare ediyor da bir erkek neden idare edemiyor.

eski aşklar hakkında insanın unutmadığı sadece kendi hisleri, hayatının o dönemi. bence, zamanında size ilan-ı aşk eden adamın şimdi hakkınızda ne düşündüğünü kafanıza takmayın. belki iyi ki olmadı diyordur belki ah keşke olsaydı. ne fark eder? sizin zaten bir ilginiz yok ne şimdi var ne de zamanında olmuş. merak ettiğiniz herhangi biri için vazgeçilmez olup olmadığınız mı? unutulmuş, geride bırakılmış ve ya yalnız hissediyorsanız hayatınız bitmiş değil ki ununuzu elemiş eleğinizi asmış gibi yaşamak neden? aşk, heyecan, muhabbet her yaşta lazım. bulmak için uğraşın. eskiyi boş verin. zaten önemli olan ne kadar sevilmiş olduğumuz değil ne kadar sevmiş, seviyor olduğumuz. sonunda elalemin hisleri değil kendi hissettiklerimiz bize kalan.

Aşık olursunuz inşallah bunun yaşı yok.

Yalnız evli barklı haliyle başkasını koklayarak öpen adam aşık maşık değildir başka bi derdi vardır onun. Aşkın böyle bi duygu olduğunu sanmıyorum mektup verip geçene kadar gelir konuşurdu aşık adam. Bununla kendinizi kıyaslamayın yani.

Ilk ask unutulmaz diye bir sey yok bence
Insan boşlukta hissettiğinde tutunacak bir seyler arar ve gecmistekiler aklina gelir ona tutunur çünkü kendince güvenli alan odur, aslinda şu an o seyleri yeniden yasamasak da ya da aynilari yasanmayacaksa da o tatli masum anlari hatirlamak bize iyi gelebilir.
Kendi adima söyleyeyim ilk askim dedigim kisi evli ve cocuklu şu an, geriye dönüp baktigimda da iyi ki olmamis, Rabbimin var bir bildiği diye düşünüyorum. Onunla evlensem nasil.olurdu diye en son ne zaman dusunmustum, hatırlamıyorum bile. Allah herkesi yuvasında mutlu etsin, bana da es olacak kisi kimse onu cikarsin diye dua ederim genelde.
Sizinkisi de eskilere dalmak, o masum ask mektubunu hatirlayip tebessümle yad etmek olmuş. Hic asik olmamis da olabilirsiniz bu arada. Demek ki kalbinizi pir pir edecek kişi çıkmamış. Evli de olsaniz herkes esiyle buyuk bir askla.evlenmiyor ya. Evliliğinizde mutlu musunuz ya da sorunlar yaşıyorsunuz ve geçmişe sığınma ihtiyaci mi hissettiniz?
evli ya da mutsuz değilim
geçmişe sığınmak değil de ben böyle bir şey yaşayacak mıyım acaba düşüncem o
eski aşklar hakkında insanın unutmadığı sadece kendi hisleri, hayatının o dönemi. bence, zamanında size ilan-ı aşk eden adamın şimdi hakkınızda ne düşündüğünü kafanıza takmayın. belki iyi ki olmadı diyordur belki ah keşke olsaydı. ne fark eder? sizin zaten bir ilginiz yok ne şimdi var ne de zamanında olmuş. merak ettiğiniz herhangi biri için vazgeçilmez olup olmadığınız mı? unutulmuş, geride bırakılmış ve ya yalnız hissediyorsanız hayatınız bitmiş değil ki ununuzu elemiş eleğinizi asmış gibi yaşamak neden? aşk, heyecan, muhabbet her yaşta lazım. bulmak için uğraşın. eskiyi boş verin. zaten önemli olan ne kadar sevilmiş olduğumuz değil ne kadar sevmiş, seviyor olduğumuz. sonunda elalemin hisleri değil kendi hissettiklerimiz bize kalan.
onun hisleri değil zaten kendi hislerimi merak ediyorum
unutulmayacak kadar biri sevilir mi
böyle seven var mı hayatında merak ettiğim buydu

Aşık olursunuz inşallah bunun yaşı yok.

Yalnız evli barklı haliyle başkasını koklayarak öpen adam aşık maşık değildir başka bi derdi vardır onun. Aşkın böyle bi duygu olduğunu sanmıyorum mektup verip geçene kadar gelir konuşurdu aşık adam. Bununla kendinizi kıyaslamayın yani.
o zaman çocuktuk zaten
derdi de kendini ilgilendirir o taraklarda bezim yok
benim derdim kendimle

Resmen ablasıyla arkadaşı aklına sokuyor adamı. Koklayarak öpmeler falan. Sana farklı bakıyor demeler, çok normal geliyor sanırım
evet tüm evli kadınların kocişleri bratt biz yalnız kadınlar da aman da şu adamcağızlar nasıl aklımıza girsin ayartalım diye bekliyoruz
onların söylediği durum tespiti bişi soktukları yok
ha söylediler de girdi mi
girse ilk günden beri girerdi ama ne diyorum bakın
işim olmaz hiç olmadı hiç konuşmadım konuyu açmadım olmamış gibi davrandım 30 yıl sonra hala fikrim aynı üstelik ben kimseye söylemedim insanlar bunu kendi farketmiş
bratt güvende merak etmeyin yani

X