Anket Üst komşum halı silkeliyor

Hali silkelemekte nedir?çevremde hiç görmedim? Süpürge haliyi tertemiz yapıyor..ne gerek var böyle abidik gubudik işlere...

Direk savcılığa dilekce vereceginizi soyleyin. Devam ederse gerçekten verin.
Kat Mülkiyeti Kanununun 18. Madde:

“Kat malikleri, gerek bağımsız bölümlerini, gerek eklentileri ve ortak yerleri kullanırken doğruluk kaidelerine uymak, özellikle birbirini rahatsız etmemek, birbirinin haklarını çiğnememek ve yönetim planı hükümlerine uymakla, karşılıklı olarak yükümlüdürler.”

Bende de ayni sorun vardi.. surekli hali silkelerdi guzellikle soyledim tamam diyordu yine yapiyordu.. sonra bir kere esim soyledi tam silkelerken cay iciyoruz balkonda diye atarlandi sonra bi daha yapmadi.. bence esiniz aksam cikip kadinin esine rahatsiz olduklarını guzel bir dille soylesin..
Benimki bir de perdelerini carsaflarini benim balkonumu kapatacak kadar asagi sarkitirdi.. bir gun perdesini balkon camina sikistirdim alamadi..evde de yoktum.. geldigimde ceke ceke cikarmis.. bazi insanlar kibarlikla anlamiyor onun dikinden konusmak gerekiyor maalesef

Ayyy bunu sakın yapmayın annem bir defasında üst komşumuzu yere düşürüyordu. Allah korusun, kazara her şey olabilir... En mantıklısı mürekkep ya da çamaşır suyu.
Benimde aklima hep bu gelir cok tehlikeli birsey.. kadina ders verecegim diye kendini hapsihanede bulabilir insan.. bi insani canindan edebilir..

Ahhh canım yönetici uyardı hemde kaç defa bende uyardım. Hatta apartmana koca yazı asıldı. Ama kadın gerçekten mağara insanı laftan anlamıyor.
o zaman anladığı dilden konuşmanı tavsiye ederim. topla tozu toprağı git kapısına boşalt, halısını tut çek aşağı, mürekkep/çamaşır suyu püskürt.

Ben camdan bir şey silkelemem ama biri silkelese rahatsız olmam, sizi rahatsız etme sebebi nedir tam olarak?
Belki konu sahibi balkonda çay kahve içiyor yemek yiyor pislikler yemeğe dökülüyor. Veya çamaşırlari var hep pis oluyor... Hepsini geçtim konu sahibinin balkonu pisleniyor...

Elektrik süpürgesi varken ne bu temizlik aşkı... Komşuluk hakkı denen bişey var apartmanda yaşamayı bilmeyenler müstakil evlerde var...

Belki konu sahibi balkonda çay kahve içiyor yemek yiyor pislikler yemeğe dökülüyor. Veya çamaşırlari var hep pis oluyor... Hepsini geçtim konu sahibinin balkonu pisleniyor...

Elektrik süpürgesi varken ne bu temizlik aşkı... Komşuluk hakkı denen bişey var apartmanda yaşamayı bilmeyenler müstakil evlerde var...
Bu sabah kahvemi alıp çıktım balkona, havayı içime çekiyorum keyifli keyifli, kadın halı silkelemeye başladı neye uğradığımı şaşırdım. Kadın üst kata taşınalı daha iki hafta bile olmadı tiksindirtti kendinden.

Bu sabah kahvemi alıp çıktım balkona, havayı içime çekiyorum keyifli keyifli, kadın halı silkelemeye başladı neye uğradığımı şaşırdım. Kadın üst kata taşınalı daha iki hafta bile olmadı tiksindirtti kendinden.
Malesef ki her yerde var bu durum. Benim balkonumda kocaman bayat ekmekler oluyordu, iç çamaşırları, banyo paspaslari, alkol kapakları, sigara izmaritleri. Kadın banyodan çıkıyor evine saç dökülmesin diye kafasini camdan çıkarıp ıslak ıslak saçlarını tarıyor...

Yöneticiye şikayet ettik adam sürekli uyarıyor. Biz sürekli asansörlere yazılar asıyoruz. Ama yok yani aynılar... Sonunda cam balkon yaptırdık da az da olsa rahatladık.

Malesef ki her yerde var bu durum. Benim balkonumda kocaman bayat ekmekler oluyordu, iç çamaşırları, banyo paspaslari, alkol kapakları, sigara izmaritleri. Kadın banyodan çıkıyor evine saç dökülmesin diye kafasini camdan çıkarıp ıslak ıslak saçlarını tarıyor...

Yöneticiye şikayet ettik adam sürekli uyarıyor. Biz sürekli asansörlere yazılar asıyoruz. Ama yok yani aynılar... Sonunda cam balkon yaptırdık da az da olsa rahatladık.
Şu arsız insanlar kadar midemi bulandıran başka şey yok. Biz de açılışı halı ile yaptık bakalım daha neler göreceğiz. İyi sabır göstermişsiniz, okurken saçımı başımı yolasım geldi. :kızgın:

Şu arsız insanlar kadar midemi bulandıran başka şey yok. Biz de açılışı halı ile yaptık bakalım daha neler göreceğiz. İyi sabır göstermişsiniz, okurken saçımı başımı yolasım geldi. :kızgın:
Kimlerin yaptığıni bilmiyorum ki oyuzden kavgada edemiyorum sadece saçını tarayanın kafasını görmüştüm kaçıncı kat olduğuna bakmayı malesef ki unuttum.. sonra asansörlere yazı astıktan sonra görmedim ama balkonda hep saç oluyordu kadını bir türlü yakalayamadım.

Balkona çıkıyorum bakıyorum etrafımdaki bir çok insanin halısı balkonlarda asılı oluyor... Yani sinir olmamak elde değil malesef ki...

Sizde üst komşuyu uyarın. Böyle herşeyi balkondan aşağı silkelemekle heralde çok titiz temiz havası vermiş oluyorlar ama bence en pis insanlar onlar...

Kimlerin yaptığıni bilmiyorum ki oyuzden kavgada edemiyorum sadece saçını tarayanın kafasını görmüştüm kaçıncı kat olduğuna bakmayı malesef ki unuttum.. sonra asansörlere yazı astıktan sonra görmedim ama balkonda hep saç oluyordu kadını bir türlü yakalayamadım.

Balkona çıkıyorum bakıyorum etrafımdaki bir çok insanin halısı balkonlarda asılı oluyor... Yani sinir olmamak elde değil malesef ki...

Sizde üst komşuyu uyarın. Böyle herşeyi balkondan aşağı silkelemekle heralde çok titiz temiz havası vermiş oluyorlar ama bence en pis insanlar onlar...
Siz bilmeseniz de o kendini çok iyi biliyor, utanması da olmadığından devam ediyor işte.😡
Ben önce yöneticiyle konuşacağım, muhattap olunacak insanlar olduğunu düşünmüyorum. Sonra da gerekli mercilere şikayette bulunurum devam ederse.

Bizim üst kat komşusu da halı silkeliyordu. Videoya alıp seni dava etcem dedim. Birilerini arayıp sormuş olacak ki sonrasında aşağı inip bir daha olmayacak dedi. Videoya alıp dava edin siz de..

Nasıl bir güce sahip bunlar da süpürgenin emiş gücünün yapamadığı şeyi kendi karbonhidrat tüketmekten pelteye dönmüş kol kaslarıyla yapabildiklerini sanıyorlar acaba?
Çok değişik kafalar.
Ondan sonra kol ağrısından duramıyorlar, elektrikten kıstıkları para misli ile doktora ilaca gidiyor.

Aaa olur mu o kol kaslarına çırparak sahip oluyorlar işte. Çırptıkça güçleniyorlar güçlendikçe çırpıyorlar adffshhvvsb. Onların gezegende işler böyle yürüyor.
Protein diyeti ile destek gerekiyor ama, 5 çayında kısır kek poğaça ile beslenen tür bu insanlar, o kollar da tutmaz hale geliyor bu şekilde.

X