Anket Üst komşum halı silkeliyor

Ahhh canım yönetici uyardı hemde kaç defa bende uyardım. Hatta apartmana koca yazı asıldı. Ama kadın gerçekten mağara insanı laftan anlamıyor.
Hoc aklima gelmemisti benim üstteki de çarpıyor beni görünce saklanıyor.. buyuk yazi yazdıralım yasak diye... ne zaman camasir sersem tozlu tozlu oluyor kuruyunca Allah Allah diyorum kil tüy nasil olur diyordum hic aklima yukarfakinin hali silkeledigi gelmezdi .. cok pis bi durum .. hatta balkojumun trabzanlarina yapışmış sakız kıymalı pidenin eti bulurdum kus getiriyor galiba derdim. Eger durum farklıymış. Ben uyuyor muşum

Karşı komşumuz cikar her gün allahin her gunu hali küçük hali paspaslar 4 bir tarafı done done çırpar. .. Ben mi temizlik bilmiyorum diyorum 4 kenar çevrilecek :temizlik::temizlik:

Süpürgenin temizlediğine ikna olmuyorlar 😂

Kendi kol kuvvetlerini süpürgenin emiş gücünden fazla sanıyorlar. O yüzden hem süpürüp hem silkeliyorlar. Biz pis kadınlar anlamayız onları. Onlar temiz kadın 😂
Artık turbo başlık diye birşeyde var toz kıl tüy bırakmıyor zaten
Bi edinseler o kadar eziyete gerek kalmayacak

Protein diyeti ile destek gerekiyor ama, 5 çayında kısır kek poğaça ile beslenen tür bu insanlar, o kollar da tutmaz hale geliyor bu şekilde.
Yaşlanınca nolur bilemem ancak gençken pek kuvvetli oluyorlar.
Kilim olsa neyse derim kocaman halı yani.
Ben silmek için rulo yapıp kaldırırken zorlanıyorum.
Protein de yerim ama bunların ki tamamen kol kası.
Ben çırpmadığım için bende yok o kas. :KK70:
Kısırların, poğaçaların kırıntılarını cam kenarından topluyordum o günki menülerinden de haberdar ediyorlar. Arada fındık kırıyorlardı. Çocukların oyun hamurları vs. :KK70:

Sadece lekeyi değil, her lekede halının tamamını siliyorlar.

Ben pis ve tembel bir kadın olduğum için evdeki bütün halılar koyu gri ve koyu kahve 😂
Ben de gri alacam, memlekete yerleşip evi bi alayım. Kim aldıysa bu açık renklileri ona güzelce iade edicem, o kadar dedim koyu alın diye. 😡

Yaşlanınca nolur bilemem ancak gençken pek kuvvetli oluyorlar.
Kilim olsa neyse derim kocaman halı yani.
Ben silmek için rulo yapıp kaldırırken zorlanıyorum.
Protein de yerim ama bunların ki tamamen kol kası.
Ben çırpmadığım için bende yok o kas. :KK70:
Kısırların, poğaçaların kırıntılarını cam kenarından topluyordum o günki menülerinden de haberdar ediyorlar. Arada fındık kırıyorlardı. Çocukların oyun hamurları vs. :KK70:
Ne kuvveti be, öyle bir anda düşüyorlar ki güçten, paat diye.

Süpürgenin temizlediğine ikna olmuyorlar 😂

Kendi kol kuvvetlerini süpürgenin emiş gücünden fazla sanıyorlar. O yüzden hem süpürüp hem silkeliyorlar. Biz pis kadınlar anlamayız onları. Onlar temiz kadın 😂
Bir gün silkelerken yakaladım.
O gün de temizlık yapmıştım pencere açık.
Salladı örtüyü.
Çıktım dedim napıyorsun pencere açık görmüyor musun?
Diyo ki temiz zaten tozunu attırıyorum.
Arkadaş temizse neden tekrar çırptırıyorsun.
Tozunu attırmak ne demek o kısmı hala çözemedim. :KK70:

Salladı örtüyü.
Kendi evleri temiz olsun gerisi onları ilgilendirmiyor çünkü. Senin evin kirlenmiş, balkonuna pislik dolmuş falan umurlarında değil.

Bizim binadaki teyzeler neyse ki gün belirlenmişler aralarında, pazartesi bütün camları kapıları kapatıyorum. Üstümdeki 9 kat hepsi birden silkelemeye başlıyor 😂

Salladı örtüyü.
Tozu da mı temizmiş o temiz halının?😂

Kendi evleri temiz olsun gerisi onları ilgilendirmiyor çünkü. Senin evin kirlenmiş, balkonuna pislik dolmuş falan umurlarında değil.

Bizim binadaki teyzeler neyse ki gün belirlenmişler aralarında, pazartesi bütün camları kapıları kapatıyorum. Üstümdeki 9 kat hepsi birden silkelemeye başlıyor 😂
Balkondan aşağı kaldırıma çocuğunun moklu bezini atan komşum vardı, her yıl halı değiştirir yenisini alırdı, öyle de titizdi.😂 Onların o kıytırık 100 m2 evi çamaşır suyu koksun da, dünyayı mok götürsün mesele değil.

X