Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Senin için okudum benim duam inşallah tez zamanda borçlarımızı bitiririz amin
Bende sizin için okudum rabbim tez zamanda feraha çıkartsın aminn. 🤲🏻

Çok büyük ruhsal sıkıntım, aile içindeki huzursuzluğum ve bir miktar borcum var. Rabbim kimin nerde dile gelmeyen içinde yaşadığı sıkıntısı varsa ferahlık versin 😔

Bende sizin için okudum rabbim tez zamanda feraha çıkartsın aminn. 🤲🏻

Çok büyük ruhsal sıkıntım, aile içindeki huzursuzluğum ve bir miktar borcum var. Rabbim kimin nerde dile gelmeyen içinde yaşadığı sıkıntısı varsa ferahlık versin 😔
Sizin için okudum Rabbim sıkıntılarınızdan kurtulmayı nasip etsin 🌸
Benim duam hayırlısı ile bir iş bulabilmek amin

Aynısının Fatiha başlığı var ben de Ayetel Kürsi yapayım dedim:)
Neden? Çünkü dua gruplarına girecek düzenli vaktim olamıyor strese giriyorum zaman oldukça okumak da olur bence:)
bilmeyenler için Ayetel Kürsi

Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Benim duam dileğim:İnşallah derslerimi güzel notlarla verebilirim,Allah razı olsun okuyan arkadaşımdan:KK200:
Size ve tüm yorum yapanlar için okuyorum, ALLAH ne muradınız ne isteğiniz var ise hayırlara çevirip sizlere nasip etsin. AMİN <3

Size ve tüm yorum yapanlar için okuyorum, ALLAH ne muradınız ne isteğiniz var ise hayırlara çevirip sizlere nasip etsin. AMİN <3

Ben de sizin icin okudum, Rabbim duanizi kabul etsin.

Benim duam; bereketli bol kazanc, sevdiklerimin sagligi, sikintilarimdan kurtulup ruhumun arinmasi, hafiflemesi ve aski bulmak❤️🌸

Ben de sizin icin okudum, Rabbim duanizi kabul etsin.

Benim duam; bereketli bol kazanc, sevdiklerimin sagligi, sikintilarimdan kurtulup ruhumun arinmasi, hafiflemesi ve aski bulmak❤️🌸
Sizin için 10 tane Ayetel Kürsi okudum.

Benim duam: " Rabbim evlatlarıma, eşime ve bana her zaman en hayırlı kapıları açsın."

X