Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum, Allah kabul etsin.

Benim duam; sikintilarimdan kurtulmak, ruhumun ferahlayip hafiflemesi, huzur, sevdiklerimin sagligi ve aski bulmak🤲🏼❤️
Okudum. Rabbim en kısa zamanda hayrılıya çevirip bu dualarınızı kabul etsin.

Benim duam; Allahım yarın doktordan hayırlı haber alayım, annemin sonuçları temiz çıksın. Saçımdaki hastalığıma ve bedenimdeki hastalığıma Şafi isminle şifa ver, tedaviler işe yarasın iyileşeyim.amin..

Okudum. Rabbim en kısa zamanda hayrılıya çevirip bu dualarınızı kabul etsin.

Benim duam; Allahım yarın doktordan hayırlı haber alayım, annemin sonuçları temiz çıksın. Saçımdaki hastalığıma ve bedenimdeki hastalığıma Şafi isminle şifa ver, tedaviler işe yarasın iyileşeyim.amin..
Okudum allah şafi ismiyle şifa versin.
Benim dileğimi rabbim biliyor inşallah en kısa zamanda nasip etsin.

Allah’ım tez vakitte kolaylıkla çok hayırlı çok güzel bir iş nasip etsinn. 3 ayetel kürsi okudum. Allah’ım kabul etsin🌺
Benim duam:Allah'ım hemen tez vakitte hayırlı kolaylıkla göz aydınlığı bir eş göndersin . beni o kadar çok sevsin ki bende onu çok seveyim hemen tez vakitte tanışayim. Her sey cok kolay ve hayırlı bir sekilde gerceklessin(nişan, evlilik) beni hiç uzmesin cok guvensin. Bende ona cok guveneyim. Boyu uzun olsun ben cok uzunum cunku. Birlikte gezelim eglenelim ve cocuklarimiz olsun .Hem bu dunyada hem diger dunyada birlikte cok mutlu olalim.nolur dua edin😞

Allah’ım tez vakitte kolaylıkla çok hayırlı çok güzel bir iş nasip etsinn. 3 ayetel kürsi okudum. Allah’ım kabul etsin🌺
Benim duam:Allah'ım hemen tez vakitte hayırlı kolaylıkla göz aydınlığı bir eş göndersin . beni o kadar çok sevsin ki bende onu çok seveyim hemen tez vakitte tanışayim. Her sey cok kolay ve hayırlı bir sekilde gerceklessin(nişan, evlilik) beni hiç uzmesin cok guvensin. Bende ona cok guveneyim. Boyu uzun olsun ben cok uzunum cunku. Birlikte gezelim eglenelim ve cocuklarimiz olsun .Hem bu dunyada hem diger dunyada birlikte cok mutlu olalim.nolur dua edin😞
Okudum, Rabbim hayirlisiyla en kisa zamanda kabul etsin.

Ben icimden gecen dualarimin, hacetlerimin kabulü icin dua istiyorum🤲🏼

Senin için 3 Ayetel Kürsi okudum Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşaallah 🌸

Benim niyetim hayırlı bir iş kapısı açılması 🌸
Senin icin okudum Allah hayırlı bir is kapisi acsin inşallah
Benim niyetim oğlumun şifası sinirliginin azalmasi, ve konusmasi derdini anlatmasi inşallah kabul olan dualardan olur hepimiznki

Senin icin okudum Allah hayırlı bir is kapisi acsin inşallah
Benim niyetim oğlumun şifası sinirliginin azalmasi, ve konusmasi derdini anlatmasi inşallah kabul olan dualardan olur hepimiznki
NIyetiniz için okudum Allah tez vakitte kabul etsin.
Niyetim bir süredir gönlümden geçen hayırlı niyetimin tez vakitte kabul olması.

Niyetine okudum. Bu cuma gunu hurmetine ALlah gonlunden geceni hayirlisiyla nasip etsin sana amin amin amin💙
Sizin için 3 tane Ayetel Kürsi okudum Allah Gönlünüzden geçenleri kabul eylesin
Benim niyetim İçimde sıkıntı veren derdimi bir an önce en hayırlı en güzel şekilde dediğim gibi olması

Sizin için 3 tane Ayetel Kürsi okudum Allah Gönlünüzden geçenleri kabul eylesin
Benim niyetim İçimde sıkıntı veren derdimi bir an önce en hayırlı en güzel şekilde dediğim gibi olması
Sizin için 3 Ayetel Kürsi okudum Rabbim içinizi ferahlatsin aklınızdan kalbinizden geçen niyetlerinizi kabul etsin inşaallah 🌸

Benim niyetim hayırlı bir iş kapısı açılması için 🌸

X