Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Okudum Allah kabul etsin benim dilegim babam hastalığından Allahın izniyle kurtulsun

Sizin için okudum Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşaallah 🌸
Benim niyetim hayırlı bir iş kapısı açılması için
Bende sizin için okudum, Allah hayırlı kapılar açsın, tüm güzellikler sizi bulsun 🤲😊

Benim dileğim de evladımı sağlıkla ve hayırla kucağıma almak, bir de doğum anında bir avaz da doğurmak 😬

Bende sizin için okudum, Allah hayırlı kapılar açsın, tüm güzellikler sizi bulsun 🤲😊

Benim dileğim de evladımı sağlıkla ve hayırla kucağıma almak, bir de doğum anında bir avaz da doğurmak 😬
Sizin için okudum Rabbim evladınızı kolaylıkla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah 🌸
Benim niyetim
Hayırlı rızık kapısı açılması hayırlı bir iş nasip olması için 🌸

Sizin için okudum Rabbim evladınızı kolaylıkla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah 🌸
Benim niyetim
Hayırlı rızık kapısı açılması hayırlı bir iş nasip olması için 🌸
Okudum Allah gönlünüze göre versin inşallah benim duam kanser hastasi babamın Allahın izniyle bu hastalıktan kurtulup sağlığına kavismasi

Okudum, Rabbim en kisa zamanda hayirli, saglikli evlat nasip etsin🤲🏼

Benim duam; uzerimdeki agirligin kalkmasi, kapali kapilarin acilmasi, en kisa zamanda aski bulabilmek❤️🤲🏼
Senin için 3 Ayetel Kürsi okudum Rabbim kabul etsin inşaallah 🌸
Benim niyetim hayırlı bir iş hayırlı bir rızık kapısı nasip olması için 🌸

Senin için 3 Ayetel Kürsi okudum Rabbim kabul etsin inşaallah 🌸
Benim niyetim hayırlı bir iş hayırlı bir rızık kapısı nasip olması için 🌸
Bende sizin için okudum Rabbim duanızı kabul etsin 🤲
Benim niyetim
Eşimle mutlu huzurlu çocuklu bir yuvam olsun. Hamile kalıp hayırlı sağlıklı bebeklerim olsun amin 🤲

Senin için okudum, benim dileğim de sizinki gibi hep kızım olsun istiyorum, Allah sağlık hayırlı evlat versin 🤲
Okudum Rabbim sağlıklı kız evladi versin inşallah tez zamanda.Benim dileğim babam kanser hastalığını yenip sağlığına kavuşsun inşallah amin Yarabbim.

Allah bu dünyada ve ahirette ebedi mutluluğu yaşatsın ,bahtın şansın açık olsun,sağlıklı mutlu bereketli ömrün olsun sevdiklerinle...

Benim duam tez zamanda bol rızık borçlarımdan kurtulma ve oğlumun seneye lgs de başarılı olması mutlu olmasıdır.
Sevdiklerimle sağlıklı güzel bir ömür güzel ahiret hayatıdır.

X