Ustune gorme mi

Mrb kizlar benim ayin 19 ve 20 si yumurtlama gunumdu birlikteligim oldu adet gunumde araligin 7 sinde olmam lazimdi yani hemen hemn bi 15 gun var ama 2 gun once su gibi pembemsi bi kanamam oldu 2 gundur da cok koyu kahverengi adet kanamm dan cok az bi kanama gunluk pedi doldurmuyo bile bir gunde yerlesme kanamasi yada ustune gorme gibi bisey olabilir mi adet gunume 15 gun var dediğim gibi
Burcu hanımmm ne durumdasınız? Benim de 7 aralık regl günüm ama 2 aralik gecesi şiddetli adet ağrısı ile birlikte silince peceteye gelen açık pembe bi lekelenme oldu. Havalar sogudu ya reglim erken geliyor herhalde dedim.(normalde saat gibidir günü gününe gelir sasmaz) 4-5 aralıkta çok az çamaşırıma gelmiş çok az da yine peçete ile silince kahverengi akinti şeklinde devam etti. Ama bugün 6 aralık, sancıları var ve reglim hala gelmedi. Cok sasirdim çünkü 15 senedir düzenli 26-28 günde bir , sancısı başladıktan en fazla 1 gün sonra yoğun kanamalı ve ağrılı sancılı geçer regli dönemlerim. Çocuk istiyorum, umutlanıyorum, ilk kez böyle oluyor 🥺

Burcu hanımmm ne durumdasınız? Benim de 7 aralık regl günüm ama 2 aralik gecesi şiddetli adet ağrısı ile birlikte silince peceteye gelen açık pembe bi lekelenme oldu. Havalar sogudu ya reglim erken geliyor herhalde dedim.(normalde saat gibidir günü gününe gelir sasmaz) 4-5 aralıkta çok az çamaşırıma gelmiş çok az da yine peçete ile silince kahverengi akinti şeklinde devam etti. Ama bugün 6 aralık, sancıları var ve reglim hala gelmedi. Cok sasirdim çünkü 15 senedir düzenli 26-28 günde bir , sancısı başladıktan en fazla 1 gün sonra yoğun kanamalı ve ağrılı sancılı geçer regli dönemlerim. Çocuk istiyorum, umutlanıyorum, ilk kez böyle oluyor 🥺
2 gun bi cok koyu hafif kanamam oldu gecti dun adet gunumde olmadim karin agrim var ya olcam ya olamiyorum bende bilmiyorum

Birde bu yumurtlama gununden sonra olan ara kanamalarda 15 gun sonra adet oluyo mussun benim cuma gunu 15 gun oluyo olmazsam bi test yaparim
Yumurtlama gününüzden eminseniz o gün üzerine 14 gün sayın, regl gününüz o zamandır. Yani siz 20sinde kesin yumurtlama gördüyseniz beklenen adet tarihiniz 4-5 aralıktır

1 haftadir kasik agrilarim vardi ve yerlesme kanamasina benzer bir sey yasadim yukarda anlatmistim. Bugün ise şiddetli normal regl agrisi eklendi. Ama böyle oldum olacağım öyle o şekilde. Hani yoğun kıpkırmızı pıhtılı kanamamız olur da bayılacak gibi sancılanırız ya aynı öyle ve regl olmadım daha. Bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen olduysa yardımcı olur musunuz eğer olmazsam 8 aralık sabah test yapmayı planlıyorum.

Benim öyle ağır sancı değilde karın ağrım vardı hani regle bir iki gün kala olur ya ay işte geliyo olucam dersiniz ondan vardı bende olucam sanıyordum bir gün gecikince test yaptım silik çizgiyi gördüm çok şükür. Rabbim sağlıkla kucağıma almaya nasip etsin. İsteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

1 haftadir kasik agrilarim vardi ve yerlesme kanamasina benzer bir sey yasadim yukarda anlatmistim. Bugün ise şiddetli normal regl agrisi eklendi. Ama böyle oldum olacağım öyle o şekilde. Hani yoğun kıpkırmızı pıhtılı kanamamız olur da bayılacak gibi sancılanırız ya aynı öyle ve regl olmadım daha. Bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen olduysa yardımcı olur musunuz eğer olmazsam 8 aralık sabah test yapmayı planlıyorum.
Merhaba hamile misiniz

Hayır, hamile değilmişim ilk kez korunmasız ilişki yaşadığım için vücudun verdi tepkiymiş o sancılar ve akinti. Diğer belirtiler için ise çok istediğim için psikolojik olabilirmis
Ben hamileymisim ama dis gebelik olabilir dedi kandan takip ediliyo beta 180 cikti son adetime gore cok dusuk ve kanama alani var dedi

Düşük değil açıkçası. Ben 157 ile öğrendim ve sonrasında 9.haftaya kadar gayette sağlıkla ilerledi sonrasında kalbi durdu. Benimde regl tarihim ile uyuşmuyordu geç döllenmeydi. Öyle olabilir
Ben hamileymisim ama dis gebelik olabilir dedi kandan takip ediliyo beta 180 cikti son adetime gore cok dusuk ve kanama alani var dedi

X