Uzgun kiz

E

EU1

Ziyaretçi
Bazan yanlis anlasiliyorum bu da beni cok uzuyor:çok üzgünüm: Birseylere kiziyorum bambaska alakasiz insanlar ustune aliyor ya da bazan bana oyle geliyor bilmiyorum.Ama alakasi olmayanlarin ustune almasi insani rahatsiz ediyor.Sizin basiniza da geliyor mu?Kas yapayim derken goz cikariyorum ya da burun yapayim derken agzi da bozuyorum.Beceriksizim:Roflol: Allah akil verirken ben kosup bir kenara saklanmisim iste :1ninca:

bence öyle deme bende çok yanlış anlaşılıyorum ama genede hayat güzel küçük şeylerden mutlu olmayı bilmelisin

sen bana sor yanlış anlaşılmayı ama yinede uzülme herkez kendi kalbiyle görür karşındakini sen kendinden emin olduğun sürece bırak yanlış anlasınlar

şu iyi bir yöntemdir ilk aklına gelenleri söyleme sinirlendiğinde ya da birden fazla kişiyle beraber olduğun ortamlarda.Biraz aklından süz kelimeleri,cümlelerini.Başın ağrımaz ve üzülmezsin böylece.Herkesi kendin gibi düşünme bazı insanlar sözlere fazla takarlar ve yüzleri hemen iniverir.Ayrıca bu kadar da sorun etme seni bilen bilir,kalbini, huyunu,suyunu.

X