Uzlaştırma avukatı aradı ..

bu ıs onur gurur meselesı artık ne olursa olsun davanızı gerı cekmemelısınız aılenızı dınleyın

Zaten yarın kabul etmiyorum diye imzalayıp yollıycam ama tereddüt etmiyor değilim .. Onlar yiyiceğine sokaktan gecen herhangi biri yese onları hiç zoruma gitmez
hersey bu dunya degıl onlar yıyebılıyormu sanıyorsunuz kat be kat fazlasıyla baska seylerden cıkar merak etmeyın basınızın gozunuzun sadakası olsun
gercekten cok sinirim bozuldu yasadıklarınıza resmen canım acıdı.
verdıgınız karara sevındım hayırlısı olsun gecmısler olsun

Al fazlasiyla al .Bedelini odesin .Zaten size ywptiklarindan da yatar ama altinlar icin sadece 1 seneniz kalmis .10 yıl icinde isteme hakkiniz var .
Hic birseyden vazgecmedende altinlar hakkiniz zaten .
Onu anlamadım ben
Altın hakkımda altınlarımın olduğunun tek kanıtı düğün kasetimde oda onlarda kanıt olmadan alamıyorsunuz ..
Tazminat davası açtım ama sonuçlanmadı .. Boşanırken alamadım ..

Şok oldum okurken
Canini kurtarip yeni hayat kurmuşsun çok şükür. Belli ki ne senin ne ailenin 30 tane de olsa o bileziklere ihtiyaci yok. Haklisin hazmedememekte ama bulasma derim bu adama. Geçmiş olsun

Altın hakkımda altınlarımın olduğunun tek kanıtı düğün kasetimde oda onlarda kanıt olmadan alamıyorsunuz ..
Tazminat davası açtım ama sonuçlanmadı .. Boşanırken alamadım ..
Benim annem ev sahibiydi bir gelinin .Altinlari gormedi bile mahkemede " geline sormustum 70 bin tllik altinim var" dedi diye sahitlik yaptı oda dogru annem sormus ve kabul edildi .
Şahit bulun .
O gun icin kac tl lik oldugunu bilen biri yada aldiğiniz sarraf olmazmı .

Valla esenyurtta bir kuyumcudan alındı ayrı ayrı ..
Şahit kolay dayılarımdan veya yengelerimden birisi olabilir ama tam sayısını bilemezler ben bile tam bilmiyorum para ne kadardı vs .. Görümcem toplamıştı altınları paraları düğünde..

Yakin birsey soylesinler .Su kadar burma şu set su hasir .Birde o tarihte su kadar odendi
.O fitattan bir gramaj bulunabilir .Aşağı yukari .
Fotograf varmı.
Fotografcida belki vardir kayitlari.

Yakin birsey soylesinler .Su kadar burma şu set su hasir .Birde o tarihte su kadar odendi
.O fitattan bir gramaj bulunabilir .Aşağı yukari .
Fotograf varmı.
Fotografcida belki vardir kayitlari.
Evden çıkmadan önce kuaföre gitmeden takılar evdydi birini abilerim diğerlerini kardeşlerim annembabam salonda takacak diye bıraktım ..
Kuaförden sonra fotoğraf çekimi oldu salona gittik salonda takıldı kamera vardı ama kayıtlar onlardaydı vermediler.

Fotografciya gidin .Hic ailede yokmu .

Zaten davalar devam ediyor. Belki sonunda gelecek o para. 11 yıl yemiş. Ama 11 yıl hapiste yatmatacak zaten. Belki 2-3 yıl yatıp çıkacak zaten. Ama sen çekersen şikayetini indirim alacakmış. Üstüne iyi hal pişmanlık şu bu paraya çevirme ile belki hiç yatmayacak ne biliyorsun.

Para geri gelir ama sakın şikayetini çekme yazık değilmi canına demek ki iyi ceza alacak tutuştu bi tarafı kamu davalarında doğru düzgün ceza çıkmıyor okurken bile kötü oldum başkasının hakkı başkasında kalmaz kat kat çıkar

Bıçaktan kurtulmuşsun, ölümden dönmüşsün, ama hala altınlarım da altınlarım demekyok siz cidden de ağır travma yaşamışsınız yoksa bu kafa hiç sağlıklı değil. Hapiste ne kadar kalırsa sizin karınıza!
Bu sefer baba sözünü dinleyin, babanız size sahip çık ol belli ki akıllı da bir adam, dinleyin babanızı

Öncelikle yaşadıklarınız için çok üzüldüm. Neyseki geride kalmış. Asla vazgeçmeyin davanızdan sürüm sürüm sürünsün adi herif. Zıkkımın kökünü içer artık içerde.

sürünsün pislik! uzlasma sakin! altinlarinida al catir catir. ins. simdiki altin fiyatinin parasini vermek zorunda kalirlar

Yasadiklarinin benzerini yasadim ve benimde altin ve paralarim gitti. Daha gencim yenisini kazanirim yeterki bu bela basimdan gitsin diyip anlasmali bosandim, su an köpekkkkk gibi pismanim simdiki aklim olsa tum parami avukatlara yedirir son kurusuna kadar alir o pisligide hapislerde surundururdum. Pismanim!!!
Bence sende ne uzlas ne kurusunu birak o pislikte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…