Uzlaştırma avukatı aradı ..

Şikayetinizi asla geri çekmeyin ayrıca altınları hala alma şansınız var. Akrabalarda falan illa ki düğünde çekilen fotolardan vardır. Bir fotoğraf bile yeter. Paranızı zaten bırakmayın ama asla da 1 gün önce çıkmasına izin vermeyin.

Hiç de imzalama ne imzaliycan çeksin pislik! 1 gün bile indirim almasın sakın o. Uzlasicakmissin da para vereceklermiş. Ne biçim vahşi bir ortama düşmüşsün sen ya. Gül gibi ailenden kaçmak için mi bu keş katille evlendin? Gerçekten mi? Yat kalk ailene dua et babanın elini eteğini öp valla. Ne biçim yaratıkmış oyle... Bunca zaman niye dava sonuclanmadi niye altınları artı tazminatlarıni alamadın hiç anlamadım. Ben olsam adam gibi bir avukat bulurdum 10 senedir hakkın olanı bile geri almayı başaramamış ise yaramaz biri sanki

Şindiye hepsini uyuşturucuya yatırmıştır bile o siz bilirsiniz ama can güvenlişiniz daha önemli ama ben olsam hapis yatma durumu varsa kesinlikle geri çekmezdim. Hakkınızda hayırlısı.

Ne kadar zor şeyler yaşamışsınız öyle. Anne babanızdan Allah razı olsun, ne mutlu ki size yardımcı olmuşlar arkanızda dağ gibi durmuşlar. Karşı tarafın ailesinin size ait olan takıları vermeleri lazımdı şimdiye kadar. Hiç mi düşünmediler, verelim demediler? Karar sizin, eşinizle, ailenizle bu konu hakkında konuşup bir karar alabilirsiniz. Yerinizde olsam hiç uğraşmazdım takılar için, ancak bir yandan da ailenizin emekleri, sizin emekleriniz olduğu için istemekte haksız da değilsiniz. Bu konuda herhangi bir şey diyemeyeceğim. İnşaallah bundan sonra bir ömür çok çok mutlu olursunuz eşinizle, evladınızla ve sevdiklerinizle. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Çekmezdim şikayetimi. Hatta sadece 1 gün fazladan yatacak olsa şikayetimle gene çekmezdim.
Verilmiş sadakan varmış. Bundan sonra evladınla eşinle mutlu mesut hayatın olur inşallah.

O takılar birgün onlardan çıkar elbet ama ben olsam sikayetimi geri cekmezdim. Kimse sizden o altınları istemiyor ki herkes yasadiginiza sukrediyor bırakın siz kendi ailenize bakın Çeksin cezasını pislik.

Uzlaşmadan isteme imkanın yok mu? Adam canına kastedmiş, seni de anlıyorum ama ben olsam hayatta uzlaşmazdım. Sürünsün pislik. Ayrı olarak da dava açardım sanırım altınlar için, onları da dediğin gibi dağıtırdım (alırsam eğer). Ama bence baban haklı, inan üç kuruş için değmez. İsterse milyon bilezik olsun senin çocuğundan önemli olur mu sence? Baban için durum bu çünkü.

uzlaşma filan yapma, şikayetini de geri çekme. indirim sebebi olacaksın daha ne yani yaptıkları yanına kalacak. zaten 11 sene almış olsa bile 11 sene yatmıyor ki çok daha az yatıyor.

Ömür boyu hapis yatsın

uzlaşma filan yapma, şikayetini de geri çekme. indirim sebebi olacaksın daha ne yani yaptıkları yanına kalacak. zaten 11 sene almış olsa bile 11 sene yatmıyor ki çok daha az yatıyor.
Uzlaşmak istemiyorum diye imzalayıp yolladım temyize gitmiş dosya birçok kez tek dosyadan kesin yatarı 11 seneymiş yeni öğrendim ve gerçekten sevindim

Buna benzer seyleri bende yaşadım takilarin hepsi onlarda ben hepsini istedim maddi manavi tazminat takilarin iadesi suan çekişmeli benm takilari alip evi terk ettgimi soluyolar bilmiyorum herşey hakimin taktirine kalms suan sadece bekliyorumm...

Aman Allahım neler yaşamışsınız. Umarım çok mutlu olursunuz . ben uzlaşmazdım . hem psikolojik ve fiziksel eziyet etmiş defalarca hem maddi zarara sokmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…