Uzun bi aradan sonra yine hatalarım ile ben geldim sanırım :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten böyle mi olacak

Nasıl bi ifade ile bundan vazgeçirebilirim

bir yanlışın peşinden koşup duruyorsunuz. Değer verin kendinize niyeti bal gibi ortada. İnsan sevdiği için herşeyi yapar bahanesi hazır düzenli işi yokmuş. İnanmayın.
Aynen bende sizin gibi düşünüyorum sevgi bu olamaz ya

Çok sağolun , o kadar kullanıldım ki diğer ilişkimde 120 bin TL borçtayım şu an sürekli kredi çaktim bi şeyler yaptım. Şimdi evlenecek durumum da yok ama istediğim tek şey saygı duyulmak sevilmek. Bu adam bana değer veriyor hissediyorum yani merak ediyor arıyor gün içinde saatlerce benimle konuşuyor. Ama bana bazen böyle yaklaşmadı beni soğutuyor

Oda bana anlattı her şeyini oda ilişkiye girdiğini bi çok kez yaptığını anlattı. Onun için sorun etmediğini düşünüyorum

Zorunlu niye hayatına bir erkek almakta zorunluymussun gibi davraniyorsun ? Niye gerçekten merak ediyorum bunu bana söyler misin?
Evde yalnız yaşıyorum yaşım 26 tek istediğim doğru insanı bulup evlenmek , önceki erkek arkadaşım 34 yaşındaydı bi sene görüştük evlenecek sandım benimle bu tanıştığım niyetim ciddi diyor. Ancak düzenli işim yok diyor , ne yapacağımı bilmiyorum

Daha beterini bulmuşsun
Bu daha da sapkın
Diğeri efendice gelip sonra işe gidiyordu en azından
Bu duşta video çekiyor telefona su kaçar diye korkmuyor bile o derece niyeti bozuk
Eskisi eyiydi
Eskisi hiç ama hiç istekli değildi ;(

Çok haklısınız şu saatten sonra ne yapabilirim peki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…