Uzun bi aradan sonra yine hatalarım ile ben geldim sanırım :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana değer verdiğini hissediyorum. Bu çocuk farklı gerçekten
Köprüyü geçene kadar o değer.
Nasıl bi ifade ile bundan vazgeçirebilirim :KK43:
Bu tavrını sevmiyorum bir daha görüşmesek iyi olur diyeceksin bitip gidecek. Bşr daha da hiçbir erkeğe yatak odanı anlatma, anlattığın adamla ve onun arkadaşlarıyla çıkma, sana piyasa malı muamelesi yaparlar

Bu adam beni bırakmaz muhtemelen. Bilmiyorum öyle hissediyorum. Görseniz her konuda ailesine yardımcı eşimi mutlu ederim diyor, yani onu hissedebiliyorum. Ama sevişmek istemesi bi yerde kalırız demesi benim bütün düşüncelerimi değiştiriyor
açık açık diyorum. ona verdi bana da verecek kafasında. baş başa kalsanız sen istemesen bile seni zorlayacak bi tip bu. aklını başına al psikologa görün

Yazmayayım diyorum da tutamıyorum kendimi. Adam seni resmen taciz ediyor farkındasın di mi? Cinsellik şu aşamada istemiyorum dediğin halde sana cinsel fotoğraflarını yolluyor, zorla konusunu açıyor, evlenme yalanını öne sürüp seni seks yapmaya ikna etmeye çalışıyor, zorla hesaplarını kurcalıyor yazışmalarını okuyor. Böyle bir adamı nasıl miden kaldırıyor merak ediyorum. Bu kadar mı yokluktasın?
Bu kadar mı iyi düşünüyorum ben onun hakkında da düşünemiyorum bunları

Adam iğrenç biri, tacizci, ısrarcı, hala sen de istiyorsun diyerek manipüle ediyor. İstemeden video yollamak nedir? Yahu yatana kadar tabi ki üzerine düşecek, işsiz güçsüz adamın peşinde kızlar kapıda mı bekliyor. Eğleniyo işte seninle. Sanki zamanı çok kıymetli. Bunla da bi kaç sene cebelleşir, histerik histerik davranır, sonra tekmeyi yersin.
Ya gerçekten sende bir sosyal uyum bozukluğu mu artık bir şey var, iletişim kuramıyorsun, alt metinleri göremiyorsun ama maşallah cesaret de çok. Sülalene kadar tanıyan adamla böyle muhabbetler, cidden çok mu gerekliydi? Her konuna da tutamayıp yazıyorum ama mayın gibi dolanıyorsun. Değer görmek için bir şey yapmana, sürekli erkeklerle olmana gerek yok. Bir sakin olsan.
Gerçekten yalnızlıktan çok darlandım cinsellik yaşamak istiyorum o da olmuyor, ya biri tatmin etmiyor ya da ben bulamıyorum artık birilerini, evde yalnızım bi hayat arkadaşı arıyorum baştan bitecekse bitsin istiyorum

Adamın işi gücü yok, üstüne bir de resmen tacizci. Bir de soruyorsun doğru bir tercih mi diye😅 Bu doğruysa yanlış tanımımız nedir acaba... Şaka bir yana, sana çok değer veren insan sen istemediğini söylediğin halde sana böyle videolar atmaz. Emin ol hem değer veren hem işi gücü olan hem kibar erkekler var bu dünyada. Benim de sevgilimle tanışmadan önce böyle erkeklere denk geldiğim oldu. Kişiliklerini anlar anlamaz bastım engeli. Basmasaydım şimdi böyle bir ilişkim olmazdı. Birini bulunca ne kötü özelliği olursa olsun ona tutunmak zorunda değilsin. Olay herhangi biriyle olmak değil, doğru kişiyle olmak. Bir de bu "artık düzenli ilişki istiyorum, cinsellik yaşamayacağım" söylemini ben saçma buldum. Çünkü sen önceki deneyimlerinden dolayı cinsellik yaşamanın senin erkeğin gözünde değerini düşüreceğini, seninle evlenmeyecegini düşünüyorsun. Ama doğru insanla tanıştığında onunla cinsellik yaşaman onun gözünde senin değerini düşürmeyecek, sağlıklı bir ilişkide olması gereken bu zaten. "Artık cinsellik yaşamayacağım" demek yerine "Cinselliğin benim değerimi düşürdüğünü düşünen bir erkekle işim olmayacak" desen daha doğru olur bence. Umarım senin için doğru olanı bulursun.

Arkadaşlar uzunca bi aradan sonra tekrar size bi şey danışmaya geldim. Bi erkek arkadaşım vardı beni sömüren, her öğlen’ akşam bende olan ama beni sevdiğine inandığım(!)O erkek arkadaşım ile evleneceksen evlen evlenmeyeceksen ayrılalım diye ayrıldım. Cunku aynı işyerinde adım çıktı artık. O da saygı duyarım dedi ve ayrıldık. Bundan bir sene önce benim halamın nişanı vardı oraya eniştemin arkadaşı olan çocuk geldi. Bu cocuk benim lisede tanıdığım çocukken aynı köyde bulunduğum biri. Daha sonra bu çocuk nişandan sonra bana yazmaya başladı. Benim erkek arkadaşım olduğunu ben söyledim ama mutlu değilim diye ona arkadaşça anlatıyordum. Bir sene Sonra halamın düğünü olacakken biz hazırlıklar için hep bir araya geldik. İster istemez ben etkilendim Oda bana yazıyordu. Zaten halihazırda olan ilişkimden değer görmüyor sadece kullanılıyordum. Ben diğer ilişkimi bitirdim. Bu çocuk ile konuşmaya başladık her şey çok güzel değer veriyor , merak ediyor, arayıp soruyor. Ancak hep beni arzuladığını söylüyor. Ona evlenmeden olmayacağını söyledim. Artık midemin bulandıgını bi daha evlenmeden böyle şeyler yaşamayacağımı söyledim. Ancak sınırlarımı çok zorluyor. Sürekli duşta videolar atıyor. Bana cinsel içerikli mesajlar atıyor. Bana kalalım bi yerlerde diyor olmayacağını olursa bitecegını söylüyorum. Seni çok istiyorum diyor. Saygı duyuyor düşünceme, ancak geçmişte iki kişiyle ilişkiye girmiş benim de eski erkek ardaşımın bana gelip gittiğini biliyordu. Telefonumu kurcaladı ınstagram şifremi aldı, mesajlarımı gördü. Buna rağmen hala benimle olması bana garip hissettiriyor. Ben zaten artık ciddi bi ilişki istiyorum diyorum. Düzenli işim olsa 6 ayda evlenirim seninle diyor. Gerçekten su an düzenli bi işi yok . Sizce iyi bir tercih oldu mu benim için
Ay çok etkilendim kocam geceye gitmeseydi keşke 😈😈😈

Bu adam beni bırakmaz muhtemelen. Bilmiyorum öyle hissediyorum. Görseniz her konuda ailesine yardımcı eşimi mutlu ederim diyor, yani onu hissedebiliyorum. Ama sevişmek istemesi bi yerde kalırız demesi benim bütün düşüncelerimi değiştiriyor
Sen sonsuza kadar düzenli maaşsın kızım, adam nikahı bastı mı ömür boyu aç kalmama garantisi var, iş falan da bulmaz, ev erkeği modunda yaşar gider. Tabi bırakmaz seni. Sen cici teyzelerin bıyık burarak aradığı gelin modelisin neden böyle hıyarlara tamah ediyorsun anlamıyorum.

Evde yalnız yaşıyorum yaşım 26 tek istediğim doğru insanı bulup evlenmek , önceki erkek arkadaşım 34 yaşındaydı bi sene görüştük evlenecek sandım benimle bu tanıştığım niyetim ciddi diyor. Ancak düzenli işim yok diyor , ne yapacağımı bilmiyorum
allah akıl fikir versin sana.2022 yılında bu kafada bir memur kadın da varmış.

Çok sağolun , o kadar kullanıldım ki diğer ilişkimde 120 bin TL borçtayım şu an sürekli kredi çaktim bi şeyler yaptım. Şimdi evlenecek durumum da yok ama istediğim tek şey saygı duyulmak sevilmek. Bu adam bana değer veriyor hissediyorum yani merak ediyor arıyor gün içinde saatlerce benimle konuşuyor. Ama bana bazen böyle yaklaşmadı beni soğutuyor
Bı kredide buna çekersin,malum işi yok bi el atarsın.Lütfen tedavi olun bunun sonu iyi değil.

Arkadaşlar uzunca bi aradan sonra tekrar size bi şey danışmaya geldim. Bi erkek arkadaşım vardı beni sömüren, her öğlen’ akşam bende olan ama beni sevdiğine inandığım(!)O erkek arkadaşım ile evleneceksen evlen evlenmeyeceksen ayrılalım diye ayrıldım. Cunku aynı işyerinde adım çıktı artık. O da saygı duyarım dedi ve ayrıldık. Bundan bir sene önce benim halamın nişanı vardı oraya eniştemin arkadaşı olan çocuk geldi. Bu cocuk benim lisede tanıdığım çocukken aynı köyde bulunduğum biri. Daha sonra bu çocuk nişandan sonra bana yazmaya başladı. Benim erkek arkadaşım olduğunu ben söyledim ama mutlu değilim diye ona arkadaşça anlatıyordum. Bir sene Sonra halamın düğünü olacakken biz hazırlıklar için hep bir araya geldik. İster istemez ben etkilendim Oda bana yazıyordu. Zaten halihazırda olan ilişkimden değer görmüyor sadece kullanılıyordum. Ben diğer ilişkimi bitirdim. Bu çocuk ile konuşmaya başladık her şey çok güzel değer veriyor , merak ediyor, arayıp soruyor. Ancak hep beni arzuladığını söylüyor. Ona evlenmeden olmayacağını söyledim. Artık midemin bulandıgını bi daha evlenmeden böyle şeyler yaşamayacağımı söyledim. Ancak sınırlarımı çok zorluyor. Sürekli duşta videolar atıyor. Bana cinsel içerikli mesajlar atıyor. Bana kalalım bi yerlerde diyor olmayacağını olursa bitecegını söylüyorum. Seni çok istiyorum diyor. Saygı duyuyor düşünceme, ancak geçmişte iki kişiyle ilişkiye girmiş benim de eski erkek ardaşımın bana gelip gittiğini biliyordu. Telefonumu kurcaladı ınstagram şifremi aldı, mesajlarımı gördü. Buna rağmen hala benimle olması bana garip hissettiriyor. Ben zaten artık ciddi bi ilişki istiyorum diyorum. Düzenli işim olsa 6 ayda evlenirim seninle diyor. Gerçekten su an düzenli bi işi yok . Sizce iyi bir tercih oldu mu benim için
Cok iyi bi tercih🤦Sakin kacirma,baskasinin bari basini yakmasin.Sen yandin yancagin kadar😒

Kendini neden bu kadar evlenmeye şartladın? Ne olursa olsun erkek olsun evlensin yeter kafasındasın sanki. Bu adam azgın teke gibi davranmasaydı bile işsiz güçsüz biri.

Ahh be eski reyting olmuyor artık
Nerde 30-40 sayfa yorumlar
Kk daki üyeler bile artık yoruldu, siz yorulmadiniz bu serkeş hayattan. biraz erkek detoksu yapın ,biraz sadece kendiniz olarak yaşayın ,bı terapi alın. yazıktır bu ömüre
valla doğru uzun uzun akıl veriyorduk artık bıkmışız.nasılsa dinlemiyor.bırakalım mahvetmeye devam etsin hayatını

Bu çocuk, görüntülü konuşurken, arkanda duran prezervatifi gören çocuk mu? Bir garip oldu demiştin, farkedince. Epey gariplesmis cidden!

Diğeri beni kullanıyordu, ayrildim demişsin, e izin versen bu da kullanacak, yeni bir kullanıcı bulmuşsun yine.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X