Uzun bi aradan sonra yine hatalarım ile ben geldim sanırım :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir yıl erkeklerden uzaklasin. Kendinizi dinleyin spor yapın gezim eğlenin.. Allahaskina nedir bu erkek sevgisi pes!
Adamın tek derdi sizinle sevişmek. Nasil sa diğeriyle yaşamis herşeyi benle de yaşar diyor.
Yıllar önce erkekler arasında iğrenç bir konuşmaya şahit olmuştum. Şerefsizin biri dul bir bayanla tanışmış canım aşkımlar havada uçuşuyordu arkasından konuşulan da şuydu "Açık kapı giren çıkan çoktur ben de bir gireyim"
Yanı cinsel.icerikli mesajlar, duşta videolar atan adamdan uzak dur.

Kendine bu işi parayla yapan birini bul cinselliği dibine kadar yaşa allah aşkına böyle saçma insanları çokmu arıyorsun değer vermek bu değil ne kadar sevgiye açsın gerçekten bi psikiyatri te görünsen çok iyi olucak kendine düzenli bir cinsellik taşıyacak adam bul böyle öküzlere para yedireceğine kendine yatırım yap

Evlenmeden neden sevişmiyorsunuz çok merak ediyorum? Böyle saygı duyulacağını mı sanıyorsunuz? Adam telefonunu kurcalamış, parolalarını biliyor, istemediğin halde cinsel konular açıyor, video atıyor (ki buna da asla inanmıyorum. Konu açıldıkça siz de konuşuyorsunuzdur kimse bu kadar hadsiz olamaz adam duvarla konuşmuyor sonuçta)
Siz saygıyı unutun ayrıca. Sevgiliniz varken adamı mutlu değilim ayağıyla cebe atmışsınız. Ne kendinize ne ilişkinize saygınız var ki birinin size saygısı olsun.

Sana en az 50 kere yazıldı, doğru düzgün bir psikoterapi alman gerekiyor.Eğer fake değilsen ilgi açlığın yüzünden olmadık tiplere kendini teslim ediyorsun.

Çocuğa gelince abaza bir mal.Düzenli işi olmadığı için seksi bedavaya getirmeye çalışıyor.Seni sevmediğini içten içe hakkında kötü düşünceleri olduğunu buradan hissediyorum

Adamın işi gücü yok, üstüne bir de resmen tacizci. Bir de soruyorsun doğru bir tercih mi diye😅 Bu doğruysa yanlış tanımımız nedir acaba... Şaka bir yana, sana çok değer veren insan sen istemediğini söylediğin halde sana böyle videolar atmaz. Emin ol hem değer veren hem işi gücü olan hem kibar erkekler var bu dünyada. Benim de sevgilimle tanışmadan önce böyle erkeklere denk geldiğim oldu. Kişiliklerini anlar anlamaz bastım engeli. Basmasaydım şimdi böyle bir ilişkim olmazdı. Birini bulunca ne kötü özelliği olursa olsun ona tutunmak zorunda değilsin. Olay herhangi biriyle olmak değil, doğru kişiyle olmak. Bir de bu "artık düzenli ilişki istiyorum, cinsellik yaşamayacağım" söylemini ben saçma buldum. Çünkü sen önceki deneyimlerinden dolayı cinsellik yaşamanın senin erkeğin gözünde değerini düşüreceğini, seninle evlenmeyecegini düşünüyorsun. Ama doğru insanla tanıştığında onunla cinsellik yaşaman onun gözünde senin değerini düşürmeyecek, sağlıklı bir ilişkide olması gereken bu zaten. "Artık cinsellik yaşamayacağım" demek yerine "Cinselliğin benim değerimi düşürdüğünü düşünen bir erkekle işim olmayacak" desen daha doğru olur bence. Umarım senin için doğru olanı bulursun.
İnşallahartık kalpten istiyorum doğru kişiyi bulmak

Telefonumu kurcaladı ınstagram şifremi aldı, mesajlarımı gördü. Buna rağmen hala benimle olması bana garip hissettiriyor.
Telefonuna baktı, yollu olduğuna kanaat getirdi. Biraz da safsin zaten, manipülasyona aciksin. Bunu seninle on dakka konuşan herkes farkeder.
Demiştir ki şuna yalandan iki evlilik vaadi vereyim, ikna ederim benle de olur. Bıktım 31den. Sonra da zaten bir bahane bulur,ayrılır.
Ya da memursun, yağlı kapisin diye evlenir.
Kendine saygı duymayan biri oldugun için çocuk dusunduklerinde haklı da çıkabilir. İstemiyorum ama der onla da yaşarsın bir şeyler.

Bu çocuk, görüntülü konuşurken, arkanda duran prezervatifi gören çocuk mu? Bir garip oldu demiştin, farkedince. Epey gariplesmis cidden!

Diğeri beni kullanıyordu, ayrildim demişsin, e izin versen bu da kullanacak, yeni bir kullanıcı bulmuşsun yine.
Yok bu başka biri

Telefonuna baktı, yollu olduğuna kanaat getirdi. Biraz da safsin zaten, manipülasyona aciksin. Bunu seninle on dakka konuşan herkes farkeder.
Demiştir ki şuna yalandan iki evlilik vaadi vereyim, ikna ederim benle de olur. Bıktım 31den. Sonra da zaten bir bahane bulur,ayrılır.
Ya da memursun, yağlı kapisin diye evlenir.
Kendine saygı duymayan biri oldugun için çocuk dusunduklerinde haklı da çıkabilir. İstemiyorum ama der onla da yaşarsın bir şeyler.
Yaşamayacağım ne olursa olsun ya

Evlenmeden neden sevişmiyorsunuz çok merak ediyorum? Böyle saygı duyulacağını mı sanıyorsunuz? Adam telefonunu kurcalamış, parolalarını biliyor, istemediğin halde cinsel konular açıyor, video atıyor (ki buna da asla inanmıyorum. Konu açıldıkça siz de konuşuyorsunuzdur kimse bu kadar hadsiz olamaz adam duvarla konuşmuyor sonuçta)
Siz saygıyı unutun ayrıca. Sevgiliniz varken adamı mutlu değilim ayağıyla cebe atmışsınız. Ne kendinize ne ilişkinize saygınız var ki birinin size saygısı olsun.
Ben ise hiç böyle düşünmedim , bana güvenmediği için beni. Şifrelerimi istedi

Arkadaşlar uzunca bi aradan sonra tekrar size bi şey danışmaya geldim. Bi erkek arkadaşım vardı beni sömüren, her öğlen’ akşam bende olan ama beni sevdiğine inandığım(!)O erkek arkadaşım ile evleneceksen evlen evlenmeyeceksen ayrılalım diye ayrıldım. Cunku aynı işyerinde adım çıktı artık. O da saygı duyarım dedi ve ayrıldık. Bundan bir sene önce benim halamın nişanı vardı oraya eniştemin arkadaşı olan çocuk geldi. Bu cocuk benim lisede tanıdığım çocukken aynı köyde bulunduğum biri. Daha sonra bu çocuk nişandan sonra bana yazmaya başladı. Benim erkek arkadaşım olduğunu ben söyledim ama mutlu değilim diye ona arkadaşça anlatıyordum. Bir sene Sonra halamın düğünü olacakken biz hazırlıklar için hep bir araya geldik. İster istemez ben etkilendim Oda bana yazıyordu. Zaten halihazırda olan ilişkimden değer görmüyor sadece kullanılıyordum. Ben diğer ilişkimi bitirdim. Bu çocuk ile konuşmaya başladık her şey çok güzel değer veriyor , merak ediyor, arayıp soruyor. Ancak hep beni arzuladığını söylüyor. Ona evlenmeden olmayacağını söyledim. Artık midemin bulandıgını bi daha evlenmeden böyle şeyler yaşamayacağımı söyledim. Ancak sınırlarımı çok zorluyor. Sürekli duşta videolar atıyor. Bana cinsel içerikli mesajlar atıyor. Bana kalalım bi yerlerde diyor olmayacağını olursa bitecegını söylüyorum. Seni çok istiyorum diyor. Saygı duyuyor düşünceme, ancak geçmişte iki kişiyle ilişkiye girmiş benim de eski erkek ardaşımın bana gelip gittiğini biliyordu. Telefonumu kurcaladı ınstagram şifremi aldı, mesajlarımı gördü. Buna rağmen hala benimle olması bana garip hissettiriyor. Ben zaten artık ciddi bi ilişki istiyorum diyorum. Düzenli işim olsa 6 ayda evlenirim seninle diyor. Gerçekten su an düzenli bi işi yok . Sizce iyi bir tercih oldu mu benim için
İstemediğini söylediğin halde seni duygusal olarak manipüle ediyor, cinsel içerikli mesajlar atmayı sürdürüyor hmm şöyle bi düşündüm de GERÇEKTEN İYİ BİRİ OLMALI ADETA BİR MELEK

İşini oturtacak inşallah haftanın 7 günü kolejde çalışıyor ama
Bence sen gerçek olamazsın ya buraya insanlarla dalga geçmeye falan girdiğiniz umut ediyorum.Çünkü insanlara verdiğin cevaplar bile garip kaç yaşındasın - hiç mi hayat tecrüben yok -nasıl bir eğitim aldın bilmiyorum ama gerçekten dürüstçe yaşadıklarından bahsediyorsan seni hiç yargılamaksınız çok üzüldüm.Evlenebilirsin-çocuğun olabilir prestijli bir işte çalışıp güzel bir semtte oturtabilirsin bunların hangisi içi şu yaşadığın hayat uygun sence? Geçmişte bir kez kullanıldım demeni anlarım herkes hata yapar ama senin şu anlattıkların çok acayip

Bence sen gerçek olamazsın ya buraya insanlarla dalga geçmeye falan girdiğiniz umut ediyorum.Çünkü insanlara verdiğin cevaplar bile garip kaç yaşındasın - hiç mi hayat tecrüben yok -nasıl bir eğitim aldın bilmiyorum ama gerçekten dürüstçe yaşadıklarından bahsediyorsan seni hiç yargılamaksınız çok üzüldüm.Evlenebilirsin-çocuğun olabilir prestijli bir işte çalışıp güzel bir semtte oturtabilirsin bunların hangisi içi şu yaşadığın hayat uygun sence? Geçmişte bir kez kullanıldım demeni anlarım herkes hata yapar ama senin şu anlattıkların çok acayip
Ben bu çocukla bir senedir arkadaşça konuştum çünkü kendisi benim için liseden köyden arkadaşım , ona bu ilişkimi anlatıyordum. Ayrılınca da bi anda nasıl oldu bilmiyorum onunla yakınlaşmaya başladık. Ayrıldığımı söyledim oda benim bu cinsellik yaşamayacağım konusuna geldiğimiz de saygı duyduğunu söyledi. Beni sevdiğini düşünüyorum ama bilmiyorum neden böyleyim

Ben sizi daha buyuk zannediyordum 26 yasinda gencecik kızmışsıniz. tiktokta tanistigi adama kaçıp, varini yogunu adama yagdirip dolandirilan tipler gibi davraniyorsunuz.

Calisiyor musunuz? Arkadas cevreniz yok mu? Erkekleri ve iliskileri tanimiyorsunuz. Birkac tane arkadas edinip iliskilerini gozlemleyin. Duşta siz istemeden video atmasi cok basitçe bir davranis

Arkadaşlar uzunca bi aradan sonra tekrar size bi şey danışmaya geldim. Bi erkek arkadaşım vardı beni sömüren, her öğlen’ akşam bende olan ama beni sevdiğine inandığım(!)O erkek arkadaşım ile evleneceksen evlen evlenmeyeceksen ayrılalım diye ayrıldım. Cunku aynı işyerinde adım çıktı artık. O da saygı duyarım dedi ve ayrıldık. Bundan bir sene önce benim halamın nişanı vardı oraya eniştemin arkadaşı olan çocuk geldi. Bu cocuk benim lisede tanıdığım çocukken aynı köyde bulunduğum biri. Daha sonra bu çocuk nişandan sonra bana yazmaya başladı. Benim erkek arkadaşım olduğunu ben söyledim ama mutlu değilim diye ona arkadaşça anlatıyordum. Bir sene Sonra halamın düğünü olacakken biz hazırlıklar için hep bir araya geldik. İster istemez ben etkilendim Oda bana yazıyordu. Zaten halihazırda olan ilişkimden değer görmüyor sadece kullanılıyordum. Ben diğer ilişkimi bitirdim. Bu çocuk ile konuşmaya başladık her şey çok güzel değer veriyor , merak ediyor, arayıp soruyor. Ancak hep beni arzuladığını söylüyor. Ona evlenmeden olmayacağını söyledim. Artık midemin bulandıgını bi daha evlenmeden böyle şeyler yaşamayacağımı söyledim. Ancak sınırlarımı çok zorluyor. Sürekli duşta videolar atıyor. Bana cinsel içerikli mesajlar atıyor. Bana kalalım bi yerlerde diyor olmayacağını olursa bitecegını söylüyorum. Seni çok istiyorum diyor. Saygı duyuyor düşünceme, ancak geçmişte iki kişiyle ilişkiye girmiş benim de eski erkek ardaşımın bana gelip gittiğini biliyordu. Telefonumu kurcaladı ınstagram şifremi aldı, mesajlarımı gördü. Buna rağmen hala benimle olması bana garip hissettiriyor. Ben zaten artık ciddi bi ilişki istiyorum diyorum. Düzenli işim olsa 6 ayda evlenirim seninle diyor. Gerçekten su an düzenli bi işi yok . Sizce iyi bir tercih oldu mu benim için
Oldu o zaman grşrz.s

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X