uzun ilişkisi yeni bitmiş erkek

Benzer durumu bende yaşadım. Neredeyse her şeyiyle.

Dediğin gibi kafa yapınızın uyması hayatında ki doğru kişinin o olduğunu sana hissettiriyor olabilir. Belki de öyledir ama kesinlikle şu an değil.

İki yıllık ilişki uzun bir zaman. Ayrılalı daha bir ay olmuş. Unutmaya çalışıyor. Alışık olduğu ilgiyi almak için seni kaybetmek istemiyor. Bu yüzden arkadaşça devam etmesini istiyor. Çünkü sana verecek sevgisi yok. Kalbi eski sevgilisinde, aklını seninle meşgul edip, sorunlarını unutmaya çalışıyor.

Ben o kadar değerli bir insanı kaybettiğim de daha doğrusu arkadaşça olsa da bitmesi gerektiğini düşünüp ona göre hareket ettiğimde gerçekten çok üzüldüm. Belki bazılarına saçma gelebilir. Ama ne derler, yaşayan bilir.

Sonra daha fazla acı çekmektense şimdi bitirmen daha iyi. Senin için.

Canim muhabbeti bitirmelisin. Belli ki dengesiz ve kafayı yemiş. Kendi kendine senaryo yazıyor ve oynuyor. Şu durumda siz bir ilişkiye baslasaniz bile sadece yara bandı olursun ve sonra bi kenara itilirsin. Kendini onemse seni kullanmasına izin verme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…