Uzun olacak ama gerçekten haksız mıyım ?

Olur mu canım elimize imkan geçer geçmez evi ayırdık ayrıca bir sürü eksiğimiz olmasına rağmen

Tamam kayınvalidenizin surat asmasından hoşlanmıyorsunuz ama kadının suratını değiştiremeyeceğimize göre yapabileceğiniz bir şey yok. Ya gitmeyeceksiniz ki ona olmaz demişsiniz ya görmezden gelecekseniz ya böyle kendi kendinize sinir olacaksınız. Başka bir alternatif yol yok buna. En başta kayınvalidenizle sınırı çizseydiniz keşke bunlar hiç yaşanmazdı. En başta duymak işinize gelmiş sonra da önünü alamamışsanız

Kaynana ile aynı evde yaşama var, eski gelini anlatıp durmasını dinlemek var. Kayınlara gidip yemek yapma var.

Konudaki en makul şey kvnin mesafe koyması. İyi de olmuş.

Allah aşkına eterle bayılttılar falan mı sizi?

Kesinlikle ya iğrenç ötesi...

Ben şaşırmıyorum kanıksadım artık bu durumları:)

Eşinizin duruşunu takdir ettim. Benceen önemlisi o tepki verebilmiş.

Duymak işime gelmedi kimin işine gelir ki !? Pasif kaldım evet . Burada haklısınız en başta çizmem gerekti ama dedim ya en başta böyle değildi melek gibiydi.

Okuduklarından çıkarttıklarına akıl erdiremiyorum. Kim ister kv ile aynı evde yaşamayı ? Buna bir süre mecbur kaldık diye belirttim . 2. Cümle de evet dinledim bunu artniyet ile yapmadım. Yemek yapmaya gelince eşimde akşam aynı eve gelecek eşime yapsaydım onlara da siz kazık kadar adamsınız kendiniz mi yapın deseydim ?

Çocukları evde ac diye yemek yapmaya ben gittim yazmışsınız. Bizim anlamamızda sorun yok kendiniz olan şeyi yazmayıp başka şey yazıyorsunuz. Kendi eviniz varken akşam oraya sizin yapacağınız yemeği yemeye gitmeniz de ilginç. Benim bildiğim yemek davetine öyle gidilmez. Bence cocukcagizlar aç kalmasın diye orda yemeye karar vermişsiniz zaten

Evet öyle dedim zaten fakat olayı takır takır uzatmayayım diye neyse anam orada da suçlu olayım da ben bir daha olsa bir daha yapardım nasıl kendi kardeşim olsa yaparsam onlara da yaparım sonuçta bir sorunum yok . Burda olay onlara yemek yapmam değil onlar değil bunun olmasına rağmen onun böyle yapması

Gerçekten bunu düşünemedim ilk başlar belkide duymak istedim

Yok kötülemesini değil ama nasıl olduğunu merak ettim çünkü onu kötüleyen beni de kötüler bunu biliyordum

Duymak işime gelmedi kimin işine gelir ki !? Pasif kaldım evet . Burada haklısınız en başta çizmem gerekti ama dedim ya en başta böyle değildi melek gibiydi.

Bunlar sizin mesajlarınız. Merakınızı gidermişsiniz, duymak istemişsiniz. Gayrette sizin duymak işinize gelmiş ilk başlarda. Kendi yazdığınızı inkar etmeyin, üstüne bir de ünlen kullanmak falan... Konu sahipleri bizi azarlasın diye yorum yapmıyoruz.

Burda sorun sırf erkek diye gidip yemek yapmanız onlara. Böyle ataerkil düşünürseniz çok sorun da yazamazsınız aslında bir yandan da iyi bakın.

Herkes demiş ama başından bu kadar tavizle dinlemeniz zaten sorun teşkil ediyor. Kırk gün gezdir sırtında bir gün indir ortalık karışır derler bu da o hesap işte. Saygini koru ama mesafeni de koru

Isim soyisim le nick almak yeterince tehlikeli bir durumken bir de fotoğrafınızı paylaşmanız çok tehlikeli olmuş.
Ifşa olabilirsiniz. Tanıyan çıkabilir. Aile içinde daha ciddi bir sorun yaşayabilirsiniz bunun için de. Ve ayrıca bu forumu yalnızca kadınlar girip okumuyor, ekşiciler de malzeme için bakıyorlar.
Kişisel tavsiyem profil fotoğrafınızı kaldırmanız. Herkes iyi niyetli değil maalesef..

Kimsemiz yok ama belli mi olur burdan da cıkıverir karşıma vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…