Uzun ömürlü yaşlı bakımı

İleri de annen de yaşlanacak, belki elden ayaktan düşecek, Allah kimseye muhtaç etmesin sağlık güç versin annene hepimize ama oyle bir durumda annene karşı tavrin nasil olurdu acaba ? Annen babaannenin durumunda olsaydı anneni şimdi düşündüğün kadar düşünür müydün ? 90 yaşına gelmiş daha ne kadar ömrü olacak ki zaten? 100 yasina kadar yasar diye korkuyorum yazmışsın ölsün diye bakiyorsun ,çok acı..Onlar evimizin bereketi. Ileride anlarsın..

Tavsiyem yardımcı olacak bir bakıcı araştırabilirsiniz , haftada 3 gün gelse annen de biraz dinlenmiş olur,hem babannenin maaşı da varmış üzerine baban da katsa yeter diye düşünüyorum.

İleri de annen de yaşlanacak, belki elden ayaktan düşecek, Allah kimseye muhtaç etmesin sağlık güç versin annene hepimize ama oyle bir durumda annene karşı tavrin nasil olurdu acaba ? Annen babaannenin durumunda olsaydı anneni şimdi düşündüğün kadar düşünür müydün ? 90 yaşına gelmiş daha ne kadar ömrü olacak ki zaten? 100 yasina kadar yasar diye korkuyorum yazmışsın ölsün diye bakiyorsun ,çok acı..Onlar evimizin bereketi. Ileride anlarsın..

Tavsiyem yardımcı olacak bir bakıcı araştırabilirsiniz , haftada 3 gün gelse annen de biraz dinlenmiş olur,hem babannenin maaşı da varmış üzerine baban da katsa yeter diye düşünüyorum.

Hiç yaşlı ile aynı evde yaşadın mı? Merakımdan soruyorum.

Huzurevleri gerçekten kötü yerler mi ? Orada rahat etmiyor mu yanlışlar? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.Yaşlısını yatıran ya da orada çalışan varsa cevaplasın lütfen.
Ben de merak ediyorum. Her ihtiyacı daha deneyimli insanlar tarafından giderilir. Acil durumda müdahale edilir, sosyalleşme , aktivitelere katılır falan. Hepsi de kötü değildir ya. Zaten gidersin sürekli ,bana kötü davranıyorlar derse rezalet çıkarır, alırsın oradan yani çokta sorun değil gibi. Şahsen ben olsam , çocuğuma torunuma yük olacağıma isterim orada kalmayı.

X