Vajina görüntüsü

sipsip52

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
876
631
Kızlar benim kafama takılan bi konu var ben vajinamın görüntüsünden çok çok aşırı rahatsızım yani görmeye tahammül dahi edemiyorum hem rengi aşırı koyulastı hemde iç dudakların inanılmaz dışarıda orantısız. bunun ameliyatı var biliyorum ama eşim izin vermiyor 😣 ama bu beni çok etkiliyor sevişmek bile gelmiyor içimden ben bile tiksinerek bakıyosam eşimi düşünemiyorum diyorum böyle bi durum yaşayan varmı

Kızlar benim kafama takılan bi konu var ben vajinamın görüntüsünden çok çok aşırı rahatsızım yani görmeye tahammül dahi edemiyorum hem rengi aşırı koyulastı hemde iç dudakların inanılmaz dışarıda orantısız. bunun ameliyatı var biliyorum ama eşim izin vermiyor 😣 ama bu beni çok etkiliyor sevişmek bile gelmiyor içimden ben bile tiksinerek bakıyosam eşimi düşünemiyorum diyorum böyle bi durum yaşayan varmı
Esiniz sizin bedeniniz uzerinde gerçekleşecek bir eyleme neden izin vermiyor?

Tek sorun bu değil ama , bende kesin istiyorum da demiyorum bu ameliyatı
E peki derdin ne demek istedim su an. Rahatsiz oldugun bir sey var. Rahatsızlığını esinle paylasmiyorsun. Biz ne gibi bir çözüm sunabiliriz? Sıkıntın ne ise esinle paylas. Hem derdin olsun hem de esinle hiç derdini paylasma. Çözümü nasil bulacaksin boyle?

E peki derdin ne demek istedim su an. Rahatsiz oldugun bir sey var. Rahatsızlığını esinle paylasmiyorsun. Biz ne gibi bir çözüm sunabiliriz? Sıkıntın ne ise esinle paylas. Hem derdin olsun hem de esinle hiç derdini paylasma. Çözümü nasil bulacaksin boyle?
Ameliyat olmak istiyorum eşim olmamı istemiyor onu nasıl cözerim diye bi konu açmadım .yani görüntüsünden rahatsızm benim gibi düşünen varmı yani normal mi bu düşüncem yoksa abartıyomuyum yada aynı durumu yaşayan varsa ne gibi yöntemlere başvurdular diye sordum . Genellikle ameliyatı var diye yorum yapılır diye bu konuya hakimim diye de belirttim

Ben labioplasti olanlardanım. Gerçekten psikolojik olarak rahatladım. Biri görsün ya da görmesin kendimi çok daha normal hissediyorum. Anormal vajina diye bir şey yok, hepsi aynı işlevi görüyor ama istediğim bu değildi, sağolsun doktorum istediğimi yaptı

Ben seviyorum dediğine bakmayın bu arada, erkeğin önüne çamurdan koysan istiyorsa işini halleder. Ama özenince gider en büyük memeye en büyük popoya incecik bele hatta afedersiniz pespembe kukuya özenir bunlar. O yüzden burada onun değil sizin istekleriniz daha önemli.

Bahsettiğiniz vajina tipi çok sık görülmese de standart tiplerden biri size has değil yani, bir sağlık özrü de değil. Hassasiyeti yüzünden hayat konforunuzu etkilemiyorsa bence dokunmamalısınız, "boyu değil işlevi" sözü erkekler için söylenmiş evet ama bunu kadınlar için "tipi değil işlevi" olarak düzeltebiliriz. Biliyorsunuz o bölgede sinir yoğunluğu çok yüksek, yapılacak bir operasyon sinir hasarı oluşturur mu bilmiyorum ama oluşturursa yaptığınıza çok pişman olursunuz. Eşinizin testisleri büyük olsa ya da penisi eğri olsa ilişkinize zarar vermediği halde risk alıp görüntüyü düzeltmek istese razı gelirmiydiniz.
Bence takmamalısınız buna

Bende labioplasti oldum, çokta güzel duruyor. 1 günlük iş agrı sızı yok tavsiye ederim. 5 - 6 sene oldu yapalı iyikide ozmn yapmışım diyorum 👌

Ben seviyorum dediğine bakmayın bu arada, erkeğin önüne çamurdan koysan istiyorsa işini halleder. Ama özenince gider en büyük memeye en büyük popoya incecik bele hatta afedersiniz pespembe kukuya özenir bunlar. O yüzden burada onun değil sizin istekleriniz daha önemli.
Peki yaptırdıktan sonra olumsuz anlamda yaşadığınız bişey oldu mu

Aynı dertteyim hoşlanmıyorum görüntüsünden. Lazere gidiyorum şuanda. Rengi biraz açıldı. Bide madacassol krem sürüyorum sürekli o da iyi geldi rengine ama görüntüsü rahatsız ediyor beni de. Ameliyattan çok korkuyorum ama :KK17:

Aslında normal ya da anormal vajina diye bir şey yok aynı burun gibi kimininki kemerli, büyük oluyor biz bu burna anormal diyemeyiz. Kendinizi daha iyi hissedecekseniz ameliyat olmanız iyi olur ilişki esnasında da daha özgüvenli olursunuz.

Eşiniz dert etmiyo olabilir ama sırf onun için yaşamıyosun sonuçta insanın kendini beğenmesi gerekiyo en başta o yüzden izin alınıcak bi konu değil bence çok rahatsızsanız ameliyat olun sizi daha iyi hissettiricekse çok düşünmeye gerek yok

X