Vajinusmusu birlikte yeneceğiz

sabahları çok neşeli, gülüyor bana takılıyor, şakalaşıyor, akşam gelince yemek yiyor sonra saat 10 dan sonra içine kapanıyor, ketum oluyor, o anlarda ise öfke doluyorum

Bence iş cinselliğe gelince kendini baskı altında hissediyor, hırçınlaşıyor! Acaba neden?!
evet sanırım sorun yaşıyor ya da artık benden etkilenmiyor, konuşmuyor ki anlatmıyorrr :KK43: sadece şunu dedi, bu vajinismusla ilgili erkeklerde de zamanla sorun oluyor. bu dediği de çeşitli sorunlara değinmek istedi galiba kendisiyle ilgili. gel de delirmeee MOna :KK43:

evet sanırım sorun yaşıyor ya da artık benden etkilenmiyor, konuşmuyor ki anlatmıyorrr :KK43: sadece şunu dedi, bu vajinismusla ilgili erkeklerde de zamanla sorun oluyor. bu dediği de çeşitli sorunlara değinmek istedi galiba kendisiyle ilgili. gel de delirmeee MOna :KK43:
Vajinismusla ilgili sürekli yarım kaldığı, reddedildiği için erkeklerde de sertleşme problemi olabiliyor, buna vurgu yapmıştır. Şimdi seninde anlayışlı, ve sabırlı olman lazım. O da seni hırçın görürse üzerinde daha çok baskı hissedecek, herşey daha ters tepecek. Şimdi o mahcup olmaktan korkuyor, hırçınlığın arkasına saklanıyor. Biraz relaks takılın. Onu incitmeden ağzını arayabilirsin. Vajili kafınların eşleri sürekli reddedildikleri için, fiziksel sorunlarbyaşayabiliyorlar diye konuyu açabilirsin. Bereber ne yapabileceğinizi konuşabilirsin. Böyle şeyleri konuşabilmelisiniz.

Monacım konuşsa keşke, , ailesi onu soğuk ve sevgisiz büyütmüş maalesef,
Çiftler için en iyi terapi nedir biliyormusunuz? evde beraber kedi, köpek beslemek. Çünkü hayvanlar savunmasız ve size muhtaçdırlar. Onlarla ortak ilgilenmek sorumluluk duygusunun öğrenilmesine yardımcı olur.evde yaşayan insanların arasındaki iletişimi ve empati yeteneğini güçlendirir. Eşinin bir başka canlıya davranışını gözlemlemek, onun hakkında beslediğin duyguları güçlendirir. Evcil hayvanı olan insanlar ketum olamazlar. Çünkü o hayvanlar karşılık beklemeyen sevgileri ile bütün duvarları yıkar. İletişime kapalı insanlar için en etkili çözüm!

Çiftler için en iyi terapi nedir biliyormusunuz? evde beraber kedi, köpek beslemek. Çünkü hayvanlar savunmasız ve size muhtaçdırlar. Onlarla ortak ilgilenmek sorumluluk duygusunun öğrenilmesine yardımcı olur.evde yaşayan insanların arasındaki iletişimi ve empati yeteneğini güçlendirir. Eşinin bir başka canlıya davranışını gözlemlemek, onun hakkında beslediğin duyguları güçlendirir. Evcil hayvanı olan insanlar ketum olamazlar. Çünkü o hayvanlar karşılık beklemeyen sevgileri ile bütün duvarları yıkar. İletişime kapalı insanlar için en etkili çözüm!

Ben evde bi canlı beslemeye kalksam yine bütün sorumluluk bende olur yine eşim onunla ilgilenmez yine bana kalır o yüzden ben almayım haa zaten evde bi adet öküz besliyorum gün geçtikçe de evcillesiyor o bana yeter :KK70:

Ben evde bi canlı beslemeye kalksam yine bütün sorumluluk bende olur yine eşim onunla ilgilenmez yine bana kalır o yüzden ben almayım haa zaten evde bi adet öküz besliyorum gün geçtikçe de evcillesiyor o bana yeter :KK70:
hahhahhaa aynen öyle Monaaa :) bir öküz bana da yetiyor.

İlahi! :KK70:

Yapamiyorum olmuyor tmm hazirim diyorum sadece oyle bakiyorum kendimi hazirliyorum rahatol diyorum olamiyorum :KK43:

Ankarali olan varmi nette gordum yasemin yildiz diye bi cinsel terapist var giden bilen vvarmi tek basima yapamiyrmm

X