VASER LIPO VE POPOYA YAG TRANSFERI SERUVENIM

Cnm çok geçmiş olsun. Konunda hayırlı olsun. Çok güzel anlatmışsın herşeyi. Çok faydalı bilgiler vermişsin. Dilerim hayalindeki sonuçlara sahip olursun
Ödem için öneri istemişsin. Aktardan ayrı ayrı kiraz sapı, avakado yaprağı ve mısır püskülü al. 1.5-2 litre kaynar suya at. 5-10 dk demlensin. Gün içinde ister sıcak ister soğuk içebilirsin. İstersen içine maydanoz ve limon da ekleyebilirsin. Hergün içeceksen 1 hafta-15 gün sonra bırak. Biraz ara ver.
Bol su tüket, tuzu azalt. Ananas iyi gelir. 2 ayda kurtulursun ödemlerden merak etme :KK66: ama fazlası 1 ayda gider esmamaist esmamaist

Nedense sana msj yazdim sanmisim ama atmamisim :110: Cok saol oncesindeki msjlasmalarimiz ve yorumun icin. Sonunda kurtuldum hala hayal gibi:) Ya dedigini uygulamaya caliscam ama baya tembellestim bide istediigimi tuketmeye basladim. Yarindan itibaren insallah diyetimede baslayip verdigin tarifi uygulicammm :kk77:

Nedense sana msj yazdim sanmisim ama atmamisim :110: Cok saol oncesindeki msjlasmalarimiz ve yorumun icin. Sonunda kurtuldum hala hayal gibi:) Ya dedigini uygulamaya caliscam ama baya tembellestim bide istediigimi tuketmeye basladim. Yarindan itibaren insallah diyetimede baslayip verdigin tarifi uygulicammm :kk77:
Kolay gelsin. Tekrar geçmiş olsun. İnsanın hayaline kavuşması kadar güzel bişey yok. Dilerim herkese nasip olur.
Son bir öneri daha :) yürüyüş ödeme çok iyi gelir :KK66: kan dolaşımı hızlanır ya ondan ayni zmnda bacaklar da güzelleşir, kalori yakılır vs..

Slm cnm ameliyat olmana çok çok sevindim. Güle güle kullan yeni toto :) darısı bana insallah. Kök hücreden yapıldı değil mi?
Önceki mesajlarda realself ten dominikli bir doktorun yaptığı ameliyatın fotosunu paylaşmıştım hatırlarsan. Bel popo kıvrımın sanırım onun gibi oldu yerli JL gibi olduysa. Görmek isterim fotolarını rica etsem ekler misin. Birde fiyatını öğrenebilir iyim.

R Ro_run Merhabalar, kusura bakma yeni goruyorum msjini. Album actim eger beni izlersen resimlerimi gorebilirsin:) Eger goremezsen ozelden msj at baska yollar deneyelim. Hersey yolunda simdilik, yakinda yeni resimler ekliyecegim albume. Popom ameliyat oncesine nazaran baya buyudu (2 kati belki daha fazla diyebilirim) ama ilk gunler kadar buyuk degil tabiki. Suanki hali beni cok mutlu ediyor insallah daha erimez ben biraz buyuk seviyorumda:) Sende durumlar nasil yaptirmaya tam anlamiyla karar verdinmi?

Merhaba cnm
Cevabın için tesekkurler. Gayet başarılı görünüyor. Güzel olmuş güle güle kullan. Ben hala araştırıyorum bulamaz isem ve sorularıma da cevap alırsam dominik-cumhuriyeti ne gitmeyi düşünüyorum. O doktorun yaptığı ameliyatların fotolarına baktım harika ötesi.

R Ro_run neden o kadar uzakki? Masrafli olmazmi? Eminim iyi bir doktor turkiyedede bulursun. Bu arada dominikteki doktorlar daha farkli. Yani bizimkiler genelde masaj vermezken onlar ameliyatin 2. Yada 3. gunu masaj zorunlulugu konuyor. Yada yaptiklari ameliyat biraz gercek disi sonuclar getirebiyor. bende cok uzun sure arastirdim. Ondan aman dikkat et :)) R rosaland cok tesekkurler. Hersey simdilik iyi gidiyor. Herhangi bir sorunud olursa zevkle cevaplarim:)

Rica ederim ne mutlu size ben lazer lipo içeren bi başlığa fotoğraf ekledim bakıp fikir verebilir sen sevinirim bende popo hiç yok ust bacaklarim kalın ve kilo vermeye dayalı gevşeme ve iç bacakta dalgalanma var sevgiler

R rosaland ben bacaklarinizi begendim acikcasi dalgalanmalar dikkatimi cekmedi. Egerki popoya yag tansfer etmek isterseniz laser lipo yerine vaser yada klasik lipo kullaniliyor diye biliyorum. Bu arada bacakta yapilan lipo ust bolgede yapilan lipo ya nazaran daha bir agrili oluyormus diye duydum bence sizin bacaklariniz kalin degil gayet sekilli. Birde poponuzu azcik diklestirirseniz tas gibi olursunuz:) gelismlerden haberdar edin

Fotoğraf ta çok çıkmamış olabilir ancak arkadan bakınca iç bacaklarda karşılık li iki tarafta yağ bezesi var birde önde iç bacak epey gevşek kasım gibi lazer lipo düşünüyorum popoya gelince sizinkini görünce heveslendim açıkçası çok iyi olmuş nazarim değmesin maşallah diyorum squat çalışıyorum ancak popo bu kadar olabildi.z aman ayırdığınız için ayrıca teşekkür ederim

****ALBUME YENI RESIM EKLEDIM****

Ameliyatimin uzerinden 3 ay gecmek uzere. Oncelikle genel gorusum IYIKI OLMUSUMMMMMM!!!!:) Evet zor surecler atlattim ama degdi. Her istedigim seyi giyebilmek ne guzel bir duyguymus. Kalem etegin veya elbiselerin icinde kadin gibi hissedebilmek hele. Kivrimlarimin varligina bile sukurler olsun diyorum. Allah bozmasin ama hersey yolunda bacilarim:dua: Tabi ameliyatimi duyan bazi yilan kisilikli insanlarin pis bakislari ve ketum yorumlarida var! Ama bunlarin yaninda beni destekleyen ve hep yanimda olan canim insanlarda iyiki varlarr!!!

Odemlerim ciddi bir seviyede azaldi ama hala varlar. Mesela karnimda duz bir gorunum yok. Yani bazi bolgeler daha sisken bazi bolgeler daha bosluk gibi. Kas cizgim hala tam anlamiyla cikmadi, buda aslinda odemlerin hala yogun oldugunu gosteriyor sanirim. Birde kalcamda bir orantizilik var ama gozle belli olmuyor ben ellerken hissediyorum. Ama saniyorumki bu ameliyatla ilgili degil. Benim kendi vucut orantisizligim olabilir. Bunlar kesinlikle herkeste olabilen ve gozle cok farkedilemeyen durumlar. Sonucta iki goz veya iki gogus bile birbirinden farkli. Spora basladim ama 100% aktif oldugumu soyleyemem. Kosarken popom sizliyor odemlerden oturu ama kesinlikle beni engellicek bir agri degil. Adet gunlerinizde memelerimiz acir ya kosarken falan, heh oyle birsey iste.:) Birde gerinirken esnerken sirtimda ve simit bolgemde ufak bir sizlama oluyor. Dikis izlerimin bazilari silinmeye basladirlarsada buyuk cogunlugu yerinde duruyor. Doktorum 9 ay demisti gecmesi icin zaten. Vucudum hala fazla hassas ama alistim sanirim bu duruma beni cok rahatsiz etmiyor. Ama yatma konusunda hala tedirginim. Hep yan yada yuzustu yatmaya calisiyorum. Psikolojik birsey aslinda. Doktorum 2 aydan sonra popoma enjekte edilen yaglarin kalici olcagini soylemisti. Ama ben yatinca sanki eski haline gelcekmis gibi gissediyorum sanirim:emir_bebek:Onun disinda ufaktan diyete basladim. Aslinda gec bile kaldim. Turkiyedeyim birdaha bu yiyecekleri yiyemem diye baya abandim turk mutfagina. Pismanim:eek: Kilom surekli oynuyor ama hic eski kiloma donmedim cok sukur. Yani 59 la girdigim ameliyatta odemler azaldigindan beri 55-56 arasi gidip geliyorum. Simdiki hedefim 52-53 e dusmek :dua:

Simdilik bu kadar bacilarim. En azindan bir kisiye bile tecrubemle yardimci olabilirsem ne mutlu bana. Ogrenmek istediginiz hersey icin bana yazabilirsiniz. Sevgiler

Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun. Karın bölgesindeki dalgalanmalar geçti mi acaba? Beni en çok bu endişelendiriyor.

Gypsy lost Gypsy lost ben bunlari dalgalanma olarak adlandiramiyorum cunku ameliyat oncesi karnim bile daha fazla sekilsizdi:) ilk zamanlara gore karnim cok daha iyi ve hizli duzeliyor sadece gogus altinda kalan kaburga kemiklerim fazla cikik ve orantisiz onlar uzerinde ufak sislikler var onun disinda karnim neredeyse duz. Spora basladim inanilmaz faydasini goruyorum. Bence iyi bir doktora gidip ameliyat sonrasi korsenizi duzgun kullandiginiz surece dalgalanmayla karsilasmazsiniz. Yani son derdiniz bu olsun. Zaten dalgalanmalar bacaklarda oluyormus genelde ondan bu kisma hic takilmayin derim:)

Gypsy lost Gypsy lost ben bunlari dalgalanma olarak adlandiramiyorum cunku ameliyat oncesi karnim bile daha fazla sekilsizdi:) ilk zamanlara gore karnim cok daha iyi ve hizli duzeliyor sadece gogus altinda kalan kaburga kemiklerim fazla cikik ve orantisiz onlar uzerinde ufak sislikler var onun disinda karnim neredeyse duz. Spora basladim inanilmaz faydasini goruyorum. Bence iyi bir doktora gidip ameliyat sonrasi korsenizi duzgun kullandiginiz surece dalgalanmayla karsilasmazsiniz. Yani son derdiniz bu olsun. Zaten dalgalanmalar bacaklarda oluyormus genelde ondan bu kisma hic takilmayin derim:)
Teşekkür ederim :)

Merhaba nasilsiniz?Bende sizinle ayni durumu yasiyorum,benimde bacaklarim 36beden,ust kismim ise 38beden,yazilarinizi okudugumda sanki kendimi goruyor gibi oldum:). 1.65 boy,65kiloyum,omuzlarim genis,gogusler normalden bi tik buyuk,genel olarak kendimi ters ucgen gibi hiss ediyorum,kiyafetlerimle bunu kapatmaya calisiyorum,bendede alt popo var,ama bel ise bildigin duz iniyor,tek sorunym popoda degil,aynaya baktigimda omuzlarim basen kismina gore daha genis gozukuyor,yan hisselerimide hafif genisletmek istiyorum ama onu yapiyorlarmi bilmiyorum..birde tabiki popomu bututmek,kalem elbiselerimi rahat giye bilmek:KK43:. 24yasim var henuz erken senin icin soyulo her kes..evlen dogum falan yap sonra yaparsin diyolar.. bilemiyorum.. hemde bu yil 2 ameliyyat oldum ocakta tiroid kanseri ameliyyati oldum,hic beklemedigim biseydi zaten tesadufen bildim,Sukurki atlattim geride kaldi.simdide 17gun once revizyon burun ameliyyati oldum.yani cok ameliyyat oldym gibi biraz tatil yapmaliyim dusunuyorum :). ama aklimda goz kapagi ve dedigim gibi kendi yaglarimdan popo buyutme ameliyyati var,tabiki sizde basen diyolar qaliba onlarida biraz genisletmek sartiyla.bana poponu squatlada yapa bilirin diyolar,sizce duz bir popo,squatla kylie jenner poposu olurmu?.sizin durumunuz nasil,incelme falan oldumu?dalgalanmalar gectimi?birde ne kadar paraniz cikti? onceden cook tesekkurler Bakuden sevgiler❤️.

X