Ve boşandım...

Benımde annem anlamıştı .Kızım bunla evlenme bunlarla sen yapamazsın demıstı.Dediği gıbı oldu .Canım ıyıkı kurtulmuşun .O adam gizli şizofren.Sakın sakın ardına bakma .Gec bıle kalmışsınız.
İnşallah ben de bundan sonrası ıcın hep iyi ki derim 🥰💐💐Çok tesekkürler..

Hayırlısı olsun hakkınızda beyninize pıhtı neden attı? Çok geçmiş olsun. Benim de beynime pıhtı atmıştı ondan soruyorum.
Size de cok gecmis olsun.. Genetik testler yapıldı bagısıklık sıstemımle alakalı bir sıkıntı cıktı ..
Genelde kalple ilgili bir rahatsızlıktan dolayı olurmus ama benım kalbımle ilgili bir sıkıntı cıkmadı.
Sizin sebep neymıs? Simdi nasılsınız? Kan sulandırıcı kullanıyorsunuz degil mi?

Size de cok gecmis olsun.. Genetik testler yapıldı bagısıklık sıstemımle alakalı bir sıkıntı cıktı ..
Genelde kalple ilgili bir rahatsızlıktan dolayı olurmus ama benım kalbımle ilgili bir sıkıntı cıkmadı.
Sizin sebep neymıs? Simdi nasılsınız? Kan sulandırıcı kullanıyorsunuz degil mi?
Benim doğumda kullanılan spinal anesteziden dolayı olmuştu. Doğumdan 5 gün sonra pıhtu attı. Ne genetik ne kalpte sıkıntı vardı. 6 ay günde 2 defa kan sulandırıcı iğne ile 2 ay epilepsi ilacı kullandım. En son damarlar açılmıştı ama hasar bırakmış tabi biraz da olsa pıhtı. Çocuk emziriyordum o zamanlar. 2,5 yıl geçti üstünden olayın. Sol göz kapağımda hafif düşme oldu o olaydan sonra. Şu an panik atak hastası olmak ve evde tek durmakta zorlanma dışında başka sıkıntım yok çok şükür. Sizde de yokmuş çok şükür.

Tebrik ederim, üç yıldır bende bu haberi bekliyorum, boşandım diyebilmeyi. Bu ay sonunda benimki de karara çıkacak. Mutluluklar ve huzur sizinle olsun.

Benim doğumda kullanılan spinal anesteziden dolayı olmuştu. Doğumdan 5 gün sonra pıhtu attı. Ne genetik ne kalpte sıkıntı vardı. 6 ay günde 2 defa kan sulandırıcı iğne ile 2 ay epilepsi ilacı kullandım. En son damarlar açılmıştı ama hasar bırakmış tabi biraz da olsa pıhtı. Çocuk emziriyordum o zamanlar. 2,5 yıl geçti üstünden olayın. Sol göz kapağımda hafif düşme oldu o olaydan sonra. Şu an panik atak hastası olmak ve evde tek durmakta zorlanma dışında başka sıkıntım yok çok şükür. Sizde de yokmuş çok şükür.
Çook gecmıs olsun , tekrarı olmasın ınsallah 💐
Bende de anksıyete var onun ıcın de ilaç kullanıyorum.Çok gecmıs olsun tekrardan❤️

Hala duygusal şiddet pesinde.pes.

Evliligimizi bu hale ben getirdim.keske duzelten de ben olabilseydim demek yerine mutsuzluga katlanamadin diye faturayai yine kadina kesmek..

Bu gibi heriflere dogustan bi asiri haklilik ve aşiri bi özgüven veriliyor sanirim !!

Çok ama çok huzurlu olursunuz insallah bundan sonra.
Bu tarz adamlara gore kendilerinde hic bir problem yok kadin cekmek zorunda bagirir dagitir hakaret eder siddt uygular ama kadina tak diyip gidinde vay efendim yuvasini yikti

Herkese Merhaba,
Eski actıgım konuları okudum , ilk konuyu 2016 yılında açmısım o zamandan bugüne degısen tek sey ; benim saglıgımın psikolojımin ciddi anlamda bozulması olmus.
Ben buraya konu actıgımda , bir cok uyenin degerli yorumları oldu.. Ancak ; bana eger böyle giderse hasta olacaksınız diyen kendını kurtarmalısın dıyenler gercekten cok haklıymıs.
Kac senedır psikiyatr ilaçları kullanıyorum , üstüne bir de beynıme pıhtı attı ,kalıcı bir hasar bırakmadı cok şükür ama artık kan sulandırıcılarla toplam her gün 7 ilacla devam edıyorum hayatıma.
Herseyı ıcımde yasadım, aileme yansıtmayayım , eşimi sinirlendırmeyeyım bana küsmesin , cocugum etkılenmesın , anne babayla büyüsün derken kendıme en büyük zararı verdim...
Zor oldu ama sonunda toparlandım .. gittim davayı actım ve hemen 2 güne tarih verildi.. 8 Mart Kadınlar Gününde bosandım.. Belki bu da hayatın bana bir mesajıdır ☺️
Olur da benım gibi herseyı ıcınde yasamaya calısan , bagırmayan küfredemeyen karsısında ki kişi duvarları yumrukladıgında , çıglık cıglıga size bagırdıgında susan , karsıdakinin tavrını görmezden gelmeye calısıp belki zamanla anlar dıye dusunen varsa , olan size oluyor... susmak , ıcınde yasamak kendını zehırlemekten baska bir sey degilmis..Vicdanım rahat .. cok dusundum psikolojim ciddi anlamda bozuldu .. işe giderken her gün kullandıgım yolda kayboldugum bile oldu..kafamda sureklı konusan hıc susmayan biri vardı sanki.. cok yoruldum , kendımı de sucladım belki de benım basarısızlıgım bu dıye ..Ama dusundugum de ben ılerde de kendımı onunla mutlu goremıyordum , kangren olmustu kesıp atmam gerekıyordu ..Şimdi ara ara kızım -anne bız ne zaman anne - baba cocuk hep beraber yasayacagız dıye sordugunda , içim acıyor ama biliyorum gececek ..
Saglıklı bir sekılde kızımın yanında olacagım ben.. Benım kızım; erkek bagırır kadın susar ı kabullenmeyecek..Bu ayrılık dönemınde eşim cok agladı bosanmamak ıcın , ''kızımıza bunu nasıl yaparsın senın mutlulugun cocugumuzdan daha mı önemli mi ?''dıye de üstüme cok geldi..anne baba ayrı cocukların psıkolojısı bozuk oluyor diyor bana .. ben cok mutlu büyüdüm , ama evlendıkten sonra psıkolojım bozuldu işte..
Düsünmemeye calısıyorum artık .. Dilerim Allah bu surecte olan herkesin yardımcısı olsun...
Yazınıza iyi ki denk geldim.Bosanma aşamasındayım ve acaba o bağırırken ben sussam duymazdan görmezden gelseydim düzelir miydi ben mi sebep oldum olaylarin büyümesine diye düşünüyordum.Soru işaretlerime cevap oldunuz.
Ben de sağlık sorunları yaşamaya basladigimda dank etti ve 6.sansi hak etmediğini net anladım.
Yolunuz bahtiniz açık olsun kızınızla ❤️

Yazınıza iyi ki denk geldim.Bosanma aşamasındayım ve acaba o bağırırken ben sussam duymazdan görmezden gelseydim düzelir miydi ben mi sebep oldum olaylarin büyümesine diye düşünüyordum.Soru işaretlerime cevap oldunuz.
Ben de sağlık sorunları yaşamaya basladigimda dank etti ve 6.sansi hak etmediğini net anladım.
Eşiniz daha kötüye gider düzelmez. Hatta siz sustukça daha da bağırır nasılsa sesi çıkmıyor der. Allahım kadınlar neler yaşıyor. Ben de bu yoldan geçtim. O bagirmalar o sinirli haller cinnet geçirirdim. Dışarıda beyefendi olan adam sudan sebeple bağırırdı. Bir gün klima bozuldu ruh hastası o an bile bana bağırdı nasıl manyaksa. Kurtar sen de kendini. Herşey gönlünüzce olsun.

Bu tarz adamlara gore kendilerinde hic bir problem yok kadin cekmek zorunda bagirir dagitir hakaret eder siddt uygular ama kadina tak diyip gidinde vay efendim yuvasini yikti
Evet , gercekten öyle .. Her evlilikte böyle problemler olurmus keske ben de bagırsaymısım , böyle icime atmasaymısım.. Ben o'na biraz sesimi yükseltsem hemen bana bagıramazsın dıyerek üstüme yürüyordu. Bosanma kararımı söyledigimde , yemin ederim bir daha sana cevap bile vermeyecegım , sesimi hic yukseltmeyecegim diye aglıyordu ama biliyorum simdi olmasa 3 yıl sonra belki 10 yıl sonra enınde sonunda bitecekti.

Çok tesekkür ederim.İnanın öyle bir eşik var ki ; bir süre sonra artık acaba o haklı mıydı , ben mi yanlıstım ya da bu benım basarısızlıgım mı sürecini geciyorsunuz.Ayrılmak istemedi cok agladı ama biliyorum vazgecseydım aynı seylerı yasayacaktım ve en sonunda ben ; eger o benı gercekten sevıyorsa bile bu bana iyi gelmıyor dedim.Saglıgıma , psikolojıme bana iyi gelmiyor.Olmayınca olmuyor yani..
Hakkınızda hayırlısı olsun , ne karar verirseniz çok mutlu olun ❤️

Eşiniz daha kötüye gider düzelmez. Hatta siz sustukça daha da bağırır nasılsa sesi çıkmıyor der. Allahım kadınlar neler yaşıyor. Ben de bu yoldan geçtim. O bagirmalar o sinirli haller cinnet geçirirdim. Dışarıda beyefendi olan adam sudan sebeple bağırırdı. Bir gün klima bozuldu ruh hastası o an bile bana bağırdı nasıl manyaksa. Kurtar sen de kendini. Herşey gönlünüzce olsun.
Yazın benım arabamın da kliması bozuldugunda , neden bozuldu diye bir ton bagırmıstı, otobandayız son süret gidiyor sinirle bütün camları actı yüz felci gecirtecekti bana 😂
Şimdi gülüyorum da , o zaman nasıl kacsam da kurtulsam dıye dusunuyordum. Kac senedır anksıyete için ilac kullanıyorum. O'nun yerıne ben tedavı olmak zorunda kaldım..

Evet , gercekten öyle .. Her evlilikte böyle problemler olurmus keske ben de bagırsaymısım , böyle icime atmasaymısım.. Ben o'na biraz sesimi yükseltsem hemen bana bagıramazsın dıyerek üstüme yürüyordu. Bosanma kararımı söyledigimde , yemin ederim bir daha sana cevap bile vermeyecegım , sesimi hic yukseltmeyecegim diye aglıyordu ama biliyorum simdi olmasa 3 yıl sonra belki 10 yıl sonra enınde sonunda bitecekti.
Bende esimle ayrilma asamasina geldim 1sene kadar evvel.. bana surekli küfür edip assaliyordu agza alinmayacak sekilde hemde aileler bir araya geldi yine sonuc yok ne ailem bisi yapti ne kayinpederim ustelik esim dediki annen baban geldide noldu hani ne yapabildiler senin gibi pisligi baslarindan atmislar daha alirlarmi evlerine senin ailen yok senin gidecek yerin yok sen bi hicsin sen benim sayemde yasiyorsun benim imkanlarimla v.s ssureli bagirir gecenin 1inde evi basima yukardi yapabildigim tek sey sus cocuk korkacak sus rezil olduk ozaman sende beni bagirtma der cikardi.. karsima.aldim ve ayrilmak istedigimi soyledim ilk kez bukadar korktugunu gordum cunku blof yapmadigimi anlamisti duzelmez dedim ama duzeldi degisti aklini basina aldi.. arkamda bi ailem yok evet ama umrumda olmazdi bende ayrilirdim biraz daha oyle devam etseydi cunku artik tukenmek uzereydim

X