Vegan/Hayvanlar üzerinde deney yapmayan ürünler

Fizolijak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
85
31
Herkese merhabalar. Bir süredir kozmetik ürünlerimi seçerken vegan olmasını ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor olmasını dikkate alıyorum. Ancak şampuan konusunda hala güzel bir ürün bulamadım. Özellikle organik olan şampuan/bakım kremi önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca vegan ve deney yapmayan markaları da paylaşırsanız çok bilgilendirici bir başlık olacağı kanaatindeyim.

ben yeni yeni veganliga giris yapiyorum,urun arastirmalari vs cok bakindim ama icime sinen bir sey bulamadim fiyat-performans olarak ve kendim bir risk alip yeni cikan neva colorin botanica serisinden vegan sampuani kullandim,yipranmis kuru saclarima iyi geldi henuz 3 yikama oldu ama memnumum

Halalles diye bir marka var dediğin şekilde sertifikaları mevcut. Henüz kullanmadım ama araştırabilirsin

Natural Active kesinlikle tavsiye ederim. Her ürün bitkisel ve vegan. Şampuan ve saç kreminde sülfat, paraben, silikon, renklendirici falan yok. Sebze bazlı ürünler.

Böyle konular gördükçe mutlu oluyorum.
İnsanlar deneylerden, hayvanlara yapılan işkencelerden uzaklaşmalı artık.
Keşke her insanda bu duyarlılık oluşsa, dünya daha güzel bir yer olsa...

veganlık herkesin başarabileceği bir iş değil benim arkadaşım vegan her ne kadar istesemde 2 günden fazla yapamadım. Kızın bebek gibi teni çubuk kraker gibi bacakları var bense afedersin roberto carlos bacaklıyım ):

X